Kategorie

Żyrandole rustykalne

Amerykańskie żyrandole rustykalne.

Przygotowując dla Państwa ofertę żyrandoli rustykalnych skupiliśmy się na oprawach o niebanalnym designie i najwyżej jakości. Styl wiejski wywodzi się z USA i to właśnie tam powstają najciekawsze lampy w tej aranżacji. Przy takim wyborze nie mogło zabraknąć w naszej propozycji opraw marek:

Są to liderzy na amerykańskim rynku oświetleniowym, którzy w swoim portfolio posiadają niezwykłe efektowne żyrandole tego typu.Skąd pochodzi styl rustykalny?

Nazwa stylu rustykalnego pochodzi od angielskiego słowa rustic, co oznacza wiejski. Charakteryzuje się prostymi rozwiązaniami, przy użyciu naturalnych materiałów, które mają zapewnić przyjemną atmosferę w wiejskim wydaniu. Początek takich aranżacji to przełom XIX i XX wieku. Ten wiejski wystrój pozwoli nam powrócić do natury, a także odnaleźć spokój i harmonię, bez przenoszenia się na prowincję. Oczywiście nie każdy posiada ogromne mieszkanie w którym znajdują się spore przeszczepie, charakterystyczne dla tego stylu, jednak dzięki kilku zabiegów, możemy uzyskać podobny efekt. Niezbędne w tym przypadku będzie zastosowanie mebli i żyrandoli rustykalnych, które wprowadzą wiejski klimat do naszego domu.

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.