Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 414,00 zł - 9 042,00 zł

Lampy wiszące Hinkley

Jeżeli szukacie Państwo interesującego oświetlenia sufitowego w amerykańskim stylu, to lampy wiszące Hikley są idealnym wyborem. Oprawy te doskonale oddają klimat zza oceanu, a dodatkowo lampy Hinkley oferowane są w bardzo rozsądnych cenach. Znajdziemy tu oprawy w stylu New York, Hamptons, czy też Modern Classic.

Aktywne filtry

Czy lampy wiszące Hinkley są drogie?

Nie można powiedzieć, żeby lampy wiszące Hinkley należały do najtańszych opraw dostępnych na naszym rynku. Są to markowe produkty, których nie znajdziemy w popularnych sieciach. Oprawy te dostępne są tylko w wyselekcjonowanych salonach i niewielu sklepach internetowych.  Produkty tej klasy muszą trochę kosztować, jednak w porównaniu do innych opraw tej samej klasy, można powiedzieć, że finansowo wyglądanie bardzo korzystnie. Jeżeli określić stosunek jakości do ceny, to są to chyba lampy najlepiej wypadające produkty w takim zestawieniu.Jaki jest czas oczekiwania?

Lampy wiszące Hinkley dostarczane są z USA i ich dostawa trwa około 30 dni. Nie znaczy to jednak wcale, że aż tak długo będziecie musieli Państwo czekać na dostawę zakupionej oprawy. Od dziesięciu lat praktycznie wszystkie lampy dostępne są na europejskich magazynach i maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 14dni. Dwa tygodnie jest to termin w przypadku sprowadzania opraw z angielskiego magazynu. Mamy dla Państwa jednak dobra wiadomość. W ostatnim czasie producent uruchomił w Polsce swój odział, gdzie znajduje się większość modeli z kolekcji marki Hinkley. Tak więc w większości przypadków okres ten skrócić się do trzech dni. Jest to naprawdę bardzo krótki okres w przypadku tego typu oświetlenia.W jakich stylach występują lampy wiszące Hamptons?

Amerykański producent przygotował oprawy w wielu stylach architektonicznych. Ze względy na ich pochodzenie chciałbym wymienić style Hampton, New York i Mdern Clesic, czy też styl loftowy, które ze względu na kraj pochodzenia są charakterystyczne dla tego producenta. W ofercie znaleźć można także oprawy w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach, a także w stylu dworkowym i rustykalnym.

Nasz sklep z lampami zachęca do zapoznania się z pełną oferta tej amerykańskiej marki, która składa się z ponad czterystu opraw. Wszystkie oprawy są unikalne i zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Zapraszamy!