Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 356,00 zł - 2 264,00 zł

Plafony Elstead | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Plafony Elstead

Plafony Elstead to przede wszystkim szyk i elegancja, nie można oczywiście zapominać również o doskonałej jakości, która w połączeniu z najwyższej jakości materiałami wpływa na fakt, że lampy Elstead są tak bardzo cenione przez klientów. Marka ta dzięki przykładaniu dużego znaczenia do precyzji wykonania swoich produktów, już wiele lat temu ugruntowała swoją pozycję na europejskim rynku i nic nie zapowiada, żeby coś w tej kwestii mogło się zmienić.

Aktywne filtry

 • BERWICK F płaski plafon okrągły - Elstead

  356,58 zł

  Prostoty i elegancki plafon Berwick wyróżnia prostota i elegancja. Stonowane połączenie czerni  oraz bieli powoduje, że ta lampa sufitowa będzie stanowiła ciekawe uzupełnienie aranżacji wnętrza utrzymanej w tradycyjnym stylu. Uniwersalny projekt  Berwick sprawia, że lampę można również wykorzystać w mniej klasycznych pomieszczeniach, gdzie również doskonale spełni swoją funkcję.

 • Plafon łazienkowy BOWTIE F - Elstead Lighting

  1 065,18 zł

  Plafon łazienkowy Bowtie oferowany przez angielskiego producenta ekskluzywnego oświetlenia Elstead Lighting, jest propozycją do wnętrz urządzonych w eleganckim stylu. Oprawa ta pochodzi z kolekcji, w której poza powyższą lampą sufitową znajdziemy trzy kinkiety w wersji pojedynczej podwójnej oraz potrójnej. Plafon posiada szklany klosz osadzony w czarnej metalowej obudowie, która pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń. 

Klasyczne oprawy na sufit

Angielski producent znany jest głównie z oferty klasycznych opraw wiszących. Oczywiście w tak pokaźnym portfolio nie mogło zabraknąć opraw przylegających bezpośrednio do sufitu. Plafony Elstead świetnie odnajdą się w salonie, sypialni, kuchni, ale także w przedpokoju, czy też w łazience. W przypadku tego ostatniego pomieszczenia należy wspomnieć, że wszystkie plafony Elstead z tej podkategorii posiadają wysoki współczynnik IP, który pozwala na pracę urządzenia w pomieszczeniu o dużej wilgotności.Antyczne modele modele

W ofercie angielskiego producenta nie powinniśmy szukać nowoczesnych modeli opraw sufitowych. Plafony Elstead to przede wszystkim klasyczne stylizacje przygotowane do antycznych wnętrz. W takiej sytuacji nie należy się dziwić, że najczęściej stosowanymi materiałami są tutaj metal i szkło, które idealnie komponują się w takich aranżacjach. Stylistyka tych opraw jest bardzo elegancka, więc warto stosować je w ekskluzywnych pomieszczeniach, gdzie staną się wartością dodaną i podniosą jego prestiż. Oprawy te od wielu lat spotykane są na brytyjskich dworach. Jeżeli chcielibyście Państwo przenieść ten klimat do swojego domu, to warto zacząć od plafonów Elstead, które na pewno ułatwią to zadanie.Z jakich materiałów wykonywane są brytyjskie oprawy?

Tak, jak to było wspomniane powyżej najczęstszymi materiałami stosownymi przy produkcji plafonów Elstead są metal i szkło, nie znaczy to jednak, że producent nie stosuje innych surowców. Przykładem są tutaj chociażby serie lamp Schoal i Aries, w których wykorzystano jako podstawowy składnik kryształ, a także seria Windsor, gdzie pełni on rolę ozdobnika. Materiał ten jest bardzo elegancki, dlatego jest on świetnym uzupełnieniem w przypadku tego brytyjskiego producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą plafonów Elstead, a także z pozostałymi modelami lamp tergo producenta, która jest równie okazała i powinna się Państwu spodobać. Poznaj nasz sklep z lampami i wybierz wymarzone plafony Elstead.