Kategorie

Lampy do kuchni

Lampy do kuchni – dlaczego są tak ważne?

Jakie kupić lampy do kuchni? To pytanie często towarzyszy osobom, które urządzają swój dom czy mieszkanie. W kuchni spędzamy bardzo dużo czasu. Nie jest to tylko ten moment, kiedy przygotowujemy potrawy. Pomieszczenie to bardzo często jest miejscem spotkań podczas prywatek, podejmowania kluczowych decyzji, przekazywania sobie informacji. Ważne w takiej sytuacji zadbać o odpowiednie oświetlenie do kuchni. Ważne jest nie tylko natężenie światła, ale także przyjazny klimat. 

Aktywne filtry

Lampy kuchenne – jakie wybrać?

Wybierając oświetlenie kuchenne, warto zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia. W małych kuchniach wystarczy niewielki plafon na sufit. W większych oprawa ta musi być znacznie pokaźniejsza i mieć odpowiednią moc, tak aby odpowiednio oświetliła całe pomieszczenie. W naprawdę dużych kuchniach warto zamontować nawet kilka lamp wiszących do kuchni, w taki sposób, żeby każda strefa była właściwie oświetlona. W sytuacji, kiedy posiadamy w kuchni wyspę, ciekawym pomysłem jest zastosowanie nad nią kilku lamp wiszących o małych kloszach. Jest to bardzo efektowne rozwiązanie, a do tego bardzo praktyczne. Światło takie jest bardzo klimatyczne, a blat doskonale doświetlony. Nie często stosuje się w kuchni oprawy ścienne, jednak chcąc stworzyć interesujący design w tym wnętrzu, rozwiązanie takie jest wręcz nieodzowne i coraz częściej stosowane przez projektantów wnętrz.Eleganckie lampy do kuchni

Klasyczne lampy do kuchni sufitowe stanowią sporą część naszej oferty. Godne polecenia są zwłaszcza oprawy od amerykańskich producentów Feiss i Kichler, a także angielskiej firmy Elstead Lighting. Lampy te są bardzo starannie wykonane, a to tego przy ich produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, co gwarantuje, że posłużą Ci przez długie lata. Posiadamy eleganckie lampy do kuchni w różnych stylach z dawnej epoki, które w elegancki sposób wypełnią ekskluzywne pomieszczenia, dodając im szyku i wyjątkowego klimatu.Nowoczesne lampy do kuchni

W swojej ofercie posiadamy bogatą ofertę nowoczesnych lamp do kuchni. Są to modele w bardzo przystępnych cenach, a do tego ich wykonanie jest bardzo staranne, co zapewni bezproblemową pracę przez długie lata. Największą popularnością cieszą się lampy do kuchni marki Azzardo, a także firm Zuma Line i Maxlight. Duża część lamp do kuchni posiada możliwość zastosowania ściemniacza, a także pilota, dzięki któremu możliwa jest zmiana nie tylko natężenia światła, ale także barwy światła.

Nasz sklep z lampami to miejsce, w którym kupisz nie tylko modne lampy do kuchni, ale także oświetlenie, które sprawdzi się także w innych pomieszczeniach domu i ogrodu. Szczególnie polecamy:

 ∙ lampy do pokoju;

 ∙ lampy do salonu;

 ∙ lampy ogrodowe;

 ∙ lampy wiszące.