Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 88,00 zł - 3 167,00 zł

Kinkiety Norlys ścienne fasadowe | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Kinkiety Norlys

Projektując przydomowy teren zazwyczaj zaczynamy od montażu opraw na elewacji budynku. Jeżeli również Państwo jesteście na takim etapie inwestycji i poszukujecie markowych opraw, to ciekawym rozwiązaniem są markowe kinkiety Norlys. Lampy te znane są nie tylko w Polsce z najwyższej jakości, która jest bardzo ważna w przypadku oświetlenia ogrodowego.Projekty do nowoczesnych aranżacji

Zdecydowana większość opraw tego producenta to lampy o nowoczesnym wzornictwie. Właśnie z takiego stylu marka Norlys jest rozpoznawalna na całym świecie. Najpopularniejsze kinkiety Norlys, to przede wszystkim Asker i Vasa, oprawy te można spotkać na wszystkich kontynentach. Wpływ na to ma nie tylko ciekawe wzornictwo, ale przede wszystkim najwyższa jakość, która jest wyznacznikiem dla innych producentów oświetlenia ogrodowego.

Aktywne filtry

 • Wykwintna ogrodowa oprawa ścienna Koster 2 - Norlys

  728,28 zł

  Lampa ścienna ogrodowa Koster z prostym ramieniem, zaprojektowana w nowoczesnym stylu, doskonale pasuje do aktualnie obowiązującego trendu w architekturze. Te popularny kinkiet ogrodowy skierowany ku dołowi, emituje światło na duże obszary poprzez przeźroczysty klosz ze strukturą optyczną,  wykonany z poliwęglanu PC. Korpus natomiast stworzony został ze stopu aluminium malowanego proszkowo, oferowany w bogatej  palecie kolorów.

 • Stylowy kinkiet zewnętrzny Helsinki 2 - Norlys

  968,50 zł

  Wykonana ze stopu aluminium lampa Helsinki składa się z prostego uchwytu ściennego i dużego przeźroczystego klosza wykonanego z poliwęglanu. Sam klosz został ozdobiony trzema obręczami i okrągłym daszkiem, dzięki któremu cały strumień świetlny skierowany jest ku dołowi. Kinkiet ogrodowy Helsinki firmy Norlys świetnie komponuje się z większością styli.

 • Dwukierunkowy kinkiet zewnętrzny Sandvik 1730B - Norlys

  576,13 zł

  Zewnętrzna oprawa ścienna SANDVIL 1730B w kolorze czarnym umożliwia wyjątkowo efektowne aranżacje fasad. Światło padające w górę i ku dołowi nie tylko poprawia bezpieczeństwo w ciemności, sprzyja ono także orientacji w ogrodzie, po zapadnięciu zmroku. Użycie najwyższej jakości materiałów przy produkcji tej lampy, jak i wyjątkowa staranność wykonania, zapewni wieloletnie użytkowanie tego produktu.

 • Czarny kinkiet fasadowy SANDVIK 1740B - Norlys

  409,22 zł

  Zewnętrzna oprawa ścienna SANDVIK 1740B w kolorze czarnym umożliwia wyjątkowo efektowne aranżacje fasad. Światło padające ku dołowi nie tylko poprawia bezpieczeństwo w ciemności, sprzyja ono także orientacji w ogrodzie, po zapadnięciu zmroku. Użycie najwyższej jakości materiałów przy produkcji tej lampy, jak i wyjątkowa staranność wykonania, zapewni wieloletnie użytkowanie tego produktu.

 • Dwukierunkowo świecący kinkiet zewnętrzny Geneva - Norlys

  382,78 zł

  Prostokątna ścienna lampa zewnętrzna Geneva doskonale pasuje do budynku zaprojektowanego w nowoczesnym stylu. Emitowane światło w efektowny sposób podświetla fasadę budynku i jednocześnie w wystarczający sposób oświetla otoczenie. Oprawa Geneva produkowana jest w bogatej gamie kolorystycznej, co pozwoli dopasować ją do praktycznie każdego koloru elewacji.

 • Czarny kinkiet do oświetlania fasad budynków ASKER 1513B - Norlys

  334,44 zł

  Lampa ścienna zewnętrzna ASKER 1513B w kolorze czarnym jest bardzo popularną oprawą wśród klientów naszego sklepu. Lampa posiada bardzo prosty projekt, jednak pomimo tego prezentuje się bardzo okazale i świetnie komponuje się z elewacją budynku o nowoczesnym wyglądzie. W oprawie można zastosować źródło światła LED, co bardzo korzystnie wpływa na oszczędność energii. 

 • Gustowna oprawa ścienna do ogrodu Rondane - Norlys

  438,50 zł

  Okrągły kinkiet ogrodowy Rondane z krzyżem rozdzielającym mleczny klosz na cztery ćwiartki. Oprawa ta, może również być stosowana jako plafon. Wykonana została ze stopu aluminium malowanego proszkowo w czterech kolorach: białym, czarnym, aluminiowym i grafitowym. Zastosowano w niej poliwęglanowy, matowy klosz, który emituje rozproszone, przyjemne dla oka światło.

 • Ogrodowa oprawa ścienna z mlecznym kloszem BORNHOLM LED 10W - Norlys

  616,23 zł

  Atutem tego kinkietu jest fakt, że zajmuje najmniej miejsca spośród wszystkich dostępnych tego typu produktów na rynku. Idealnie pasował będzie na zewnętrznej ścianie domu, oświetlając swym blaskiem taras bądź podjazd. Wykonany w prostym stylu kinkiet ogrodowy wspaniale będzie się komponował z dowolną zabudową w każdym stylu.

 • Ścienna oprawa ogrodowa do wbudowania Grimstad 1 - Norlys

  378,23 zł

  Grimstad to lampa zewnętrzna wpuszczana w ścianę fasady. Głównym atutem jest to, że w ciągu dnia jest praktycznie niewidoczna, a po zapadnięciu zmroku widoczny jest tylko sam punkt świetlny. Oprawa ta sprawia, że ścieżki wokół budynku są subtelnie podświetlone. Korpus i front wykonany został ze stopu aluminium, a klosz z matowego szkła.

 • Ogrodowa oprawa do wbudowania w ścianę Grimstad 2 - Norlys

  349,57 zł

  Grimstad to lampa zewnętrzna wpuszczana w ścianę fasady ze ściemniaczem. Głównym atutem jest to, że w ciągu dnia jest praktycznie niewidoczna, a po zapadnięciu zmroku widoczny jest tylko sam punkt świetlny. Oprawa ta sprawia, że ścieżki wokół budynku są subtelnie podświetlone. Korpus i front wykonany został ze stopu aluminium, a klosz z matowego szkła.  W zestawie znajduje się również puszka montażowa.

 • Półkolisty kinkiet zewnętrzny Halden - Norlys

  475,52 zł

  Stylowy zewnętrzy kinkiet ogrodowy Halden ze swoim ponadczasowym designem świetnie  komponuje się z większością stylów w architekturze. Kształt tej oprawy wydaje się banalny, gdyż jest to wycięty fragment kuli, jednak w tej prostocie jest niebywały urok, który od wielu lat zapewnia wyjątkową popularność wśród klientów oświetlenia ogrodowego.

 • Świecący w górę i w dół kinkiet ogrodowy Vasa - Norlys

  637,88 zł

  Zewnętrzna ścienna lampa Vasa o kształcie przeciętego na pół walca jest świetną propozycją dla osób poszukujących opraw oświetleniowych, zaprojektowanych w nowoczesnym stylu. Światło padające w górę i dół oświetla ścianę budynku, a zarazem i jego otoczenie. Taki rodzaj oświetlenia jest bardzo efektowny i jednocześnie subtelny.

 • Ogrodowa oprawa ścienna wysokiej jakości Berno - Norlys

  457,81 zł

  Ścienna lampa zewnętrzna Bern sprosta wymaganiom najbardziej wymagającym klientom. Po pierwsze użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości, po drugie precyzja wykonania stoi w tym przypadku na najwyższym światowym poziomie i w końcu po trzecie design tej oprawy zawieszonej na budynku, rozświetlającej zarówno ścianę jak i jego otoczenie zrobi duże wrażenie na każdej osobie.

 • Stalowy kinkiet do ogrodu Berno ST- Norlys

  616,35 zł

  Kinkiet ten stanowić będzie doskonały element dekoracyjny każdego domu. Zarówno w dzień, jak i w nocy ten praktyczny detal będzie oświetlał delikatnym blaskiem teren przed domem, bądź też będzie sprzyjał stworzeniu odpowiedniej atmosfery wieczorami. Gustowny projekt sprawi, że produkt ten zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów ogrodowych.

 • Naścienna oprawa ogrodowa Basel - Norlys

  536,03 zł

  Ogrodowy kinkiet ogrodowy Basel firmy Norlys może stać się częścią zewnętrznej architektury, zaprojektowanej w nowoczesnym stylu, co więcej może on być perełką, która sprawi że Państwa ogród stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny. Lampa ta zaproponowana została w wersji  z blachy miedzianej, blachy cynkowanej ogniowo i stali malowanej proszkowo, te z kolei dostępne są w dziewięciu dostępnych kolorach.

 • Stalowa ścienna oprawa zewnętrzna Basel ST- Norlys

  738,00 zł

  Nowoczesny kinkiet ogrodowy ze stali nierdzewnej bez wątpienia będzie stanowił idealny dodatek do nowoczesnych, murowanych domów. W ciągu dnia, produkt ten idealnie nadaje się jako element dekoracyjny.  Wieczorami zaś, dzięki dużemu kloszowi, kinkiet ten sprawi, że ogród wypełni się przyjemnym, lekkim światłem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Kwadratowa oprawa ścienna do ogrodu NORDKAPP - Norlys

  456,70 zł

  Oprawa Nordkap to wysokiej jakości produkt do zewnętrznego zastosowania. Prostokątna obudowa pokryta jest od przodu mlecznym kloszem, wykonanym z poliwęglanu, które przepuszcza miłe, łagodne i nieoślepiające światło.  Klosz uzupełniony został trzema opaskami, które podkreślają wygląd tego kinkietu ogrodowego.

 • Kwadratowy kinkiet / plafon zewnętrzny NORDLAND - Norlys

  474,90 zł

  Kwadratowa zewnętrzna lampa ścienna Nordland wykonana ze stopu aluminium i poliwęglanu PC.  Estetyczna i elegancka oprawa w ciągu dnia udekoruje fasadę budynku, a po zapadnięciu zmroku rozjaśni otoczenie. Plafon ogrodowy Nordland może być również dostarczony w wersji z czujnikiem ruchu lub modułem awaryjnym.

 • Zgrabna ścienna oprawa ogrodowa Stockholm 1 - Norlys

  609,47 zł

  Doskonały projekt oraz przemyślana forma sprawia, że ten elegancki kinkiet ogrodowy skomponuje się doskonale zarówno z nowoczesnymi jak i bardziej klasycznymi domami. W ciągu dnia gustowny kinkiet będzie stanowił doskonały element dekoracyjny fasady każdego budynku. W nocy dzięki dużemu, szklanemu kloszowi zapewni wygodne i praktyczne oświetlenie.

 • Płaski kinkiet ogrodowy Boden - Norlys

  336,16 zł

  Prostokątna lampa ścienna zewnętrzna Boden zapewnia mocne, a zarazem miłe dla oka oświetlenie, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo wokół budynku. Najlepiej komponuje się z otoczeniem zaprojektowanym w nowoczesnym stylu. Korpus oprawy został wykonany ze stopu aluminium, a klosz z poliwęglanu PC, który jest dostępny w wersji matowej i przeźroczystej.

 • Elegancki kinkiet do ogrodu Stockholm POL - Norlys

  571,46 zł

  Lampa ścienna zewnętrzna Stockholm o kształcie przeciętego na pół walca świetnie sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznych. świadczy o tym między innymi wysoki współczynnik IP. Firma Norlys standardowo produkuje te oprawy w czterech podstawowych kolorach: białym, czarnym i grafitowym, a także w wersji w ocynku ogniowym.

 • Ogrodowy stylowy kinkiet Stockholm 2 - Norlys

  472,57 zł

  Ciekawy kształt i innowacyjny projekt tego kinkietu idealnie pasuje do nowoczesnych, luksusowych domów. Oprócz eleganckiego wyglądu, delikatnym blaskiem oświetla podjazdy i drzwi wejściowe nocą. Duży klosz sprawia, że światłem otoczona zostaje maksymalna powierzchnia. Kinkiet ogrodowy Stockholm nie powinien stanowić obiektu pogardy nawet najbardziej wyrafinowanych klientów.

 • Uchwyt do mocowania kinkietów na narożnikach N153 - Norlys

  110,21 zł

  Element montażowy przeznaczony do instalacji kinkietów Bergen, Stockholm 1, Stockholm 2, Stockholm 2MLund, Karlstad, Oslo, Oslo M, Vansbro, Larvik firmy Norlys na narożnikach budynków.

 • Ścienna okrągła lampa zewnętrzna Berlin - Norlys

  415,49 zł

  Prosta, ale ciekawa i oryginalna forma sprawi, że ten kinkiet ogrodowy doskonale skomponuje się z bryłą każdego budynku. Stanowi nie tylko praktyczny element, który ułatwi poruszanie się po zmroku i zapewni większe bezpieczeństwo, będzie również ciekawą częścią elewacji, pozwalającą na dyskretne urozmaicenie fasady każdego domu.

 • Okrągły kinkiet ogrodowy Bremen - Norlys

  450,80 zł

  Ten kinkiet zewnętrzny to bez wątpienia ciekawe i efektowne rozwiązanie problemu zewnętrznego oświetlenia. Idealnie łączy oryginalność, ciekawą formę i duże walory dekoracyjne z praktycznym zastosowaniem. Wykonanie z solidnych materiałów zapewnia mu z całą pewnością bardzo dużą trwałość i szczególnie wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych.

 • Ogrodowa oprawa oświetleniowa na ścianę Paris 1 - Norlys

  196,55 zł

  Przemyślana forma skupiająca światło sprawi, że ten kinkiet ogrodowy sprawdzi się doskonale jako oświetlenie przy wejściu do budynku. Elegancka prostota nadaje mu bardzo uniwersalny charakter. Bez wątpienia kinkiet ogrodowy Paris będzie stanowił praktyczne i estetyczne rozwiązanie problemu zewnętrznego oświetlenia. Jego funkcjonalność zwiększa trwałość, która zapewni długie, bezawaryjne użytkowanie.

 • Ogrodowy miedziany kinkiet Paris 1 M - Norlys

  331,98 zł

  Pomysł tego kinkietu powstał z myślą o intensywnym oświetlaniu niewielkiego obszaru. Montowany nad drzwiami czy w okolicy schodów kinkiet ogrodowy Paris sprawi, że z pewnością nikt nie będzie miał problemu z odnalezieniem kluczy, a także bezpiecznie przejdzie po najbardziej nawet krętych i ciemnych schodach. Tradycyjny model sprawi, że ten kinkiet ogrodowy idealnie pasuje do praktycznie każdego rodzaju zabudowy.

 • Zewnętrzna lampa na ścianę Paris 2 - Norlys

  240,96 zł

  Ten uniwersalny kształt i forma kinkietu ogrodowego sprawia, że idealnie komponuje się on zarówno w przypadku nowoczesnych domów, jak i tych bardziej tradycyjnych. Dodatek ten niewątpliwie świadczyć będzie o klasie budynku jak i praktycznym zmyśle gospodarzy. Oprócz walorów estetycznych, przyjemne światło umili spędzanie czasu ze znajomymi w zaciszu ogrodu.

 • Tradycyjna ogrodowa lampa ścienna Lund - Norlys

  407,50 zł

  Ten kinkiet ogrodowy do nowoczesność w najlepszej postaci. Projekt uwzględnia praktyczną funkcję, jaką pełni zewnętrzne oświetlenie i łączy ją z z prostą, zdecydowana formą. Kinkiet będzie stanowił mocny, ale nie dominujący detal, który urozmaici fasadę każdego budynku, uzupełni nowoczesne kompozycje lub doda charakteru bardziej stonowanym, klasycznym rozwiązaniom.

 • Szykowna zewnętrzna lampa ścienna Karlstad - Norlys

  400,98 zł

  Innowacyjny projekt tego kinkietu ogrodowy powstał z myślą o nowoczesnych domach. Znajdzie on zastosowanie zarówno jako element oświetlający teren na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz, np. oświetlając korytarze. Abażur rozpraszający światło sprawi, że pomimo niewielkich rozmiarów kinkietu, maksymalnie duży obszar otoczony zostanie blaskiem i jasnością.

 • Nietuzinkowa ścienna lampa ogrodowa Bergen - Norlys

  501,84 zł

  Innowacyjny projekt kinkietu ogrodowego sprawia, że choć jest to produkt stanowiący wyposażenie ogrodowe, doskonale będzie pasował także wewnątrz domu. Dzięki temu, że światło pada z góry i kinkiet ogrodowy można zawiesić wyżej, klient zyskuje dodatkową przestrzeń. Oświetlenie to będzie tym samym stanowić dyskretny, aczkolwiek wysublimowany i szykowny element.

 • Gustowny kinkiet do ogrodu Chelsea 1 - Norlys

  2 144,63 zł

  Kinkiet ogrodowy Chelsea idealnie pasuje do klasycznych domów bądź też luksusowych gmachów w stylu dworskim. Element ten stanowi częste wyposażenie ekskluzywnych hoteli znajdując tam również praktyczne zastosowanie pięknie oświetlając podjazdy, tarasy i ogrody dla gości. Posesjom klientów indywidualnych produkt ten niewątpliwie doda szyku i elegancji.

 • Ścienny miedziany kinkiet ogrodowy Chelsea 2 - Norlys

  1 338,12 zł

  Klimatyczne nawiązanie do tradycyjnej formy lampy sprawia, że ten miedziany kinkiet ogrodowy będzie stanowił fantastyczne uzupełnienie budynków o rustykalnym charakterze. Sprawdzi się bardzo dobrze w połączeniu z drewnem i z całą pewnością doda każdemu domowi niepowtarzalnego charakteru. Dzięki eleganckiej prostocie kinkiet ogrodowy Chelsea znajdzie zastosowanie również w bardziej nowoczesnych zestawieniach.

 • Bajkowy kinkiet ogrodowy Chelsea 3 - Norlys

  1 554,97 zł

  Ten elegancki kinkiet ogrodowy idealnie będzie pasował do starych kamieniczek bądź stylowych drewnianych domów. Z pewnością doda uroku domom stylizowanym na wzór górskich. Nawet słupek ogrodowy będzie wyglądał wówczas wyjątkowo. Oprócz walorów estetycznych, kinkiet taki daje dyskretne światło, które sprzyja romantycznemu spędzaniu czasu we dwoje bądź w gronie najbliższych bądź najlepszych przyjaciół.

 • Miedziany kinkiet ogrodowy Chelsea 4 - Norlys

  2 569,22 zł

  Ciekawy i gustowny projekt sprawi, że ten rodzaj oświetlenia w równym stopniu pasuje do murowanych fasad, jak i drewnianych ścian domu. Swoim delikatnym blaskiem ten kinkiet ogrodowy, każdemu miejscu nadada ciepła i romantyzmu a także sprawią, że każdy zechce odpocząć w ogrodzie otoczony lekkim światłem padającym z tego kinkietu.

 • Luksusowy kinkiet zewnętrzny Chelsea 5 - Norlys

  2 262,34 zł

  Ten kolorowy kinkiet ogrodowy doda gracji i wdzięku każdemu domowi, w takim samym stopniu nowoczesnemu, jak i klasycznemu. Jasne światło spowoduje, że subtelnym blaskiem oświetlony zostanie taras bądź podjazd każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Ponadto, solidne wykonanie kinkietu sprawi, że będzie służył przez wiele lat.

 • Czarujący kinkiet ogrodowy Chelsea 6 - Norlys

  2 233,93 zł

  Ten elegancki i stylowy kinkiet ogrodowy stanowić będzie wspaniały element dekoracyjny murowanych, jak i drewnianych domów, niezależnie od ich stylu i rozmiarów. Dzięki dużemu i szklanemu kloszowi, jego praktyczne oświetlenie sprawi, że ogrody i tarasy nawet najbardziej wybrednych klientów nabiorą nieodpartego uroku i przytulnego nastroju.

 • Stylowa ogrodowa oprawa ścienna Wenecja - Norlys

  460,88 zł

  Nawiązujący kształtem do zabytkowych latarni kinkiet ogrodowy, nie jest wyłącznie praktycznym elementem oświetlenia. Z całą pewnością pozwoli on stworzyć lub podkreślić niepowtarzalny klimat każdego budynku. Jednocześnie prostota i bezpretensjonalność formy sprawi, że będzie bez wątpienia stanowił intrygujące i oryginalne rozwiązanie także w bardziej nowoczesnych kompozycjach.

 • Gustowna zewnętrzna oprawa ścienna Glasgow - Norlys

  334,93 zł

  Ten bardzo urokliwy kinkiet ogrodowy z całą pewnością nada każdej świetlnej aranżacji niepowtarzalny charakter. Kinkiet został zaprojektowany z myślą o nastrojowym oświetleniu, jako element budujący atmosferę oraz gustowne uzupełnienie każdego pięknego i klimatycznego ogrodu. Bez wątpienia sprawdzi się w budynkach o bardziej tradycyjnej, klasycznej architekturze.

 • Markowa ścienna oprawa do ogrodu Genua - Norlys

  450,92 zł

  Połączenie miękkich łuków i wyrazistej formy stwarza wyjątkowo dekoracyjny efekt. Ten kinkiet ogrodowy w ciekawy sposób łączy tradycyjny kształt z oryginalnością. Stanie się charakterystycznym detalem, który podkreśli charakter otoczenia, ale nie zdominuje go swoją obecnością. Rozwiązanie dla właścicieli domów o tradycyjnej architekturze, którzy nie boją się ciekawych pomysłów.

 • Interesująca ścienna oprawa ogrodowa Genua - mini - Norlys

  285,98 zł

  Projekt tego gustownego kinkietu powstał z myślą o raczej starych, stylowych kamieniczkach bądź domach, które nadgryzione zostały już zębem czasu, aczkolwiek nie straciły wiele z lat swej świetności. Dzięki dużemu, szklanemu kloszowi zarówno ogrody, jak i szerokie podjazdy otoczone zostaną ciepłym i przyjemnym blaskiem.

 • Nowoczesny kinkiet ogrodowy Torino - Norlys

  365,68 zł

  Ten kinkiet ogrodowy w ciekawy sposób łączy oryginalność z prostotą formy. Właśnie ta prosta i elegancka forma nadaje mu uniwersalny charakter, dzięki czemu jest wyrazistym detalem, który jednak ma bardzo elastyczne zastosowanie. Dobrze sprawdzi się zarówno w bardziej klasycznych jak i w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni wokół domu.

 • Elegancki kinkiet zewnętrzny Bolonia 1 - Norlys

  511,19 zł

  Kinkiet ogrodowy ze szklanym kloszem w kształcie kuli niewątpliwie pasował będzie do klasycznych fasad budynków. Jego elegancka forma zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego, że element ten stanowić będzie formę dekoracji, to stworzy również ciepły i przyjemny nastrój nocą. Idealny podczas wieczornych spotkań w gronie przyjaciół.

 • Kinkiet ogrodowy wysokiej klasy Bolonia 2 - Norlys

  511,19 zł

  Ten wyjątkowo dekoracyjny kinkiet ogrodowy o dużym, okrągłym lampionie i fantazyjnej metalowej oprawie bez wątpienia stanie się mocnym akcentem w każdej aranżacji oświetlenia zewnętrznego. Piękny i przykuwający wzrok kształt nadaje mu niepowtarzalny, bardzo dekoracyjny charakter. Taki kinkiet jest wyrazistym detalem, który ożywi nawet mało urozmaicone otoczenie.

 • Cudowny kinkiet ogrodowy London 1 - Norlys

  529,02 zł

  Dobrze dobrane kinkiety zewnętrzne dadzą wspaniały efekt dekoracyjny zarówno po zapadnięciu zmierzchu jak i w ciągu dnia. Ten bardzo efektowny, tradycyjny w formie kinkiet ogrodowy w dzień będzie detalem, który podkreśli wyjątkowy nastrój otoczenia, w nocy pozwoli wydobyć piękno domu oraz przestrzeni, która go otacza.

 • Zgrabny kinkiet do ogrodu London 2 - Norlys

  529,02 zł

  Ten elegancki kinkiet idealnie będzie pasował zarówno do nowoczesnych jak i bardziej tradycyjnych domów. W dzień, produkt ten będzie dodawał szyku i klasy. W nocy natomiast, jego światło sprawi, że dom będzie wyglądał luksusowo i gościnnie. Ponadto, praktyczne oświetlenie sprawi, że nocą nie będzie stanowiło problemu trafienie do dziurki od klucza.

 • Wytworny kinkiet ogrodowy London 3 - Norlys

  792,37 zł

  Projekt tego kinkietu doskonale skomponuje się zarówno  nowoczesnymi, jak i bardziej klasycznymi domami. Jasne światło z tego ogrodowego kinkietu sprawi, że oprócz funkcji dekoracyjnej, spełnia on także zadanie praktyczne: rozjaśnia mroki nocy na podjeździe, tarasie czy w ogrodzie. Niewątpliwie kinkiet ten doda uroku spotkaniom towarzyskim.

 • Wysokiej klasy kinkiet zewnętrzny London 4 - Norlys

  792,37 zł

  Klasyczny projekt kinkietu ogrodowego London 4 nawiązuje swoim wyglądem do oświetlenia ulicznego, występującego w angielskiej stolicy. Wyjątkowy urok tej lampy ściennej odmieni fasadę i nada jej wyjątkowego uroku. Kinkiet ogrodowy London 4 pochodzi z większej rodziny lamp, w skład której wchodzą: latarnie, kinkiety, słupki ogrodowe i lampy wiszące. 

 • Interesujący kinkiet ogrodowy London 5 - Norlys

  556,33 zł

  Ciekawy pomysł tego kinkietu powoduje, że na pierwszy rzut oka, produkt ten wydaje się być stworzony z myślą o potężnych gmachach. Nic bardziej mylnego. Wrażenie ciężkości ulatuje po zapaleniu tego kinkietu, kiedy to roztacza się delikatne jasne światło, dodając uroku nawet niewielkim tarasom czy niezbyt eleganckim ogrodom.

 • Ponadczasowa ścienna oprawa ogrodowa Modena 1 - Norlys

  541,45 zł

  Ten elegancki, raczej podłużny kinkiet wydaje się być przy pierwszym wrażeniem bardzo niegościnny. Idealnie komponuje się on jednak z nowoczesnymi budynkami nie tylko zdobiąc ich fasady, ale przede wszystkim dodając im funkcji praktycznej w postaci jasnego i ciepłego światła, które sprawi, że progi każdego domu staną się gościnne.

 • Markowy kinkiet zewnętrzny Modena 2 - Norlys

  541,45 zł

  Choć projekt tego kinkietu wydaje się być nowoczesny, doskonale produkt ten będzie się komponował także w przypadku tradycyjnych domów. Znajdzie on zastosowanie w ogrodzie, na podjeździe, przy wejściu bądź przy bramie. Umożliwi ie tylko z łatwością znaleźć klucze, ale także urozmaici czas spędzony na zewnątrz.

 • Atrakcyjny kinkiet ogrodowy Modena 3 - Norlys

  749,69 zł

  Ciekawy kształt oraz przemyślany projekt sprawi, że kinkiet ten, oprócz walorów estetycznych, znajduje także praktyczne zastosowanie zarówno w klasycznych domach, jak i tych najbardziej nowoczesnych. Duży, przezroczysty klosz sprawi, że doskonale oświetlone zostaną newralgiczne punkty posesji i ogrodu nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientów.

Klasyczne kinkiety marki Norlys

Producent z Nowego Sączą specjalizuje się w nowoczesnym oświetleniu, nie znaczy to wcale, że nie posiada on żadnych opraw w klasycznym wydaniu. Przykładem tutaj może być choćby seria kinkietów Norlys o nazwie London. Lampy tej rodziny wzorowane są na latarniach z minionej epoki, charakterystycznych dla angielskiej stolicy. Również warte uwagi są klasyczne oprawy Chelsea oraz Rimini. Są to bardzo eleganckie lampy, doskonale nadające się do terenów przyległych do dworków i innych reprezentacyjnych budynków.Kinkiety jako oświetlenie elewacji

Wśród kinkietów Norlys spora liczba opraw to typowe lampy elewacyjne. Oprawy te przylegają bezpośrednio do ściany i służą wyłącznie do oświetlania elewacji. Ich głównym zadaniem są walory estetyczne. Oprawy te możemy podzielić ta takie, które rozjaśniają całą powierzchnię ściany i na lampy z kierunkowym wąskim strumieniem światła. Najpopularniejszym w tym segmencie oświetlenia jest oprawa elewacyjna Voss. W lampę tej zastosowano zmienne soczewki, umożliwiające zmianę konfiguracji strumienia świetlnego. Rozwiązanie to jest bardzo cenione wśród naszych klientów.Kinkiety z czujnikiem ruchu

Ostatnią grupą opraw wśród kinkietów Norlys są lampy ścienne z czujnikiem ruchu. Oświetlenie to jest bardzo praktyczne i coraz chętniej stosowane przez naszych klientów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na samoczynne uruchomienie się oprawy tylko w sytuacji, gdy jest to konieczne. Oferta kinkietów Norlys w naszym sklepie internetowym lampa-lampy.pl składa się z ponad 100 opraw, dzięki czemu każdy powinien tutaj znaleźć idealną dla siebie zewnętrzną lampę ścienną. Zapraszamy!