Kategorie

Nowoczesne żyrandole do salonu

Żyrandole nowoczesne w salonie

Nowoczesne żyrandole do salonu to hit obecnego sezonu. Są to oprawy bardzo popularne głównie wśród klientów, którzy posiadają wysokie salony. W swojej ofercie posiadamy jednak także lampy do salonu tego typu, które nadają się także do niższych wnętrz.Nowoczesne, czy klasyczne żyrandole do salonu?

Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć, nie wiedząc w jakim wnętrzu chcemy zmontować oprawę. Inne żyrandole pasują do klasycznych pomieszczeń a inne do nowoczesnych. W obecnych stylizacjach lepiej oczywiście będą pasowały nowoczesne żyrandole do salonu. Mogą być one wykończone w złotym lub chromowanym połyskującym odcieniu, a także kolorach czerni i bieli. Rzadziej spotykane są lampy w kolorach czerwonych, pomarańczowych, czy też fioletowych. Są to co prawda sporadyczne modele, ale także takie nietypowe żyrandole są poszukiwane przez klientów oczekujących niebanalnych rozwiązań.

Aktywne filtry

Złote żyrandole nowoczesne do salonu

W związku z tym, że złote nowoczesne żyrandole do salonu są bardzo popularne wśród klientów, praktycznie wszyscy liczący się producenci oświetlenia wprowadzili tego typu oprawy do swoich ofert. Moda ta zapoczątkowana została już kilka lat temu w USA, a obecnie przeniosła się także do Europy i już dziś możecie Państwo zakupić w naszym sklepie złote lampy zarówno pochodzące od amerykańskich producentów, jak i tych ze starego kontynentu.Nowoczesne żyrandole do salonu o kształcie pająka

Niewiele mniej popularne od złotych opraw wiszących są nowoczesne żyrandole do salonu o kształcie pająka. Oprawy te pojawiły się na polskim rynku kilka lat temu i od razu stały się hitem sprzedaży. Pierwszą firma która zaprezentowała tego typu oświetlenie była marka Azzardo z lampą Orbit, składającą się z osiemnastu ramion. W wizualizacji tego producenta wykorzystano filamentowe żarówki, które doskonale komponują się z nowoczesnymi salonami. Oświetlenie takie jest bardzo efektowne, a dzięki zastosowaniu ledowych żarówek, także energooszczędne.Nowoczesne żyrandole do salonu z kloszami kulistymi

Ciekawą propozycją w tym segmencie oświetlenia są także nowoczesne żyrandole do salonu, zakończone kloszami w kształcie kul. Najczęściej klosze posiadają mleczną kolorystykę, która dobrze odnajduje się w nowoczesnych stylizacjach. Konstrukcje lamp tego rodzaju na dzień dzisiejszy oferowane są tylko w złotej i chromowanej kolorystyce, która niestety trochę ogranicza ich zastosowanie w niektórych aranżacjach. Można się jednak spodziewać, że w kolejnych latach oferta ta się poszerzy o inne barwy, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej efektowne.