Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 370,00 zł - 9 042,00 zł

Żyrandole Hinkley

Żyrandole Hinkley należą do jednych z najbardziej cenionych opraw sufitowych wśród wszystkich marek dostępnych na polskim rynku oświetleniowym. Lampy Hinkley wyróżnia niebanalny design, perfekcyjne wykończenie, a także rozsądna cena, która w przypadku tak klasowej marki jest bardzo przystępna. Ta amerykańska marka w Polsce dostępna jest od 10 lat, jednak wśród projektantów wnętrz znana była już wcześniej, jednak produkty te trzeba było sprowadzać wówczas bezpośrednio z USA. Teraz jest to znacznie łatwiejsze i sam proces zakupu trwa tylko kilka dni.

Aktywne filtry

Czy żyrandole Hinkley są drogie?

Nie można powiedzieć, że żyrandole Hinkley są tanie, jednak biorąc pod uwagę ich jakość, to zdecydowanie należy stwierdzić, ze są to lampy w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto również nadmienić, że aktualnie nasz sklep z lampami - www.lampa-lampy.pl uczestniczy w akcji promocyjnej, dzięki której możecie zakupić żyrandole Hinkley w jeszcze niższej cenie.Czy można regulować wysokość zwieszenia?

W żyrandolach Hinkley istnieje oczywiście możliwość regulacji wysokości zwieszenia. W przypadku tej amerykańskiej firmy mamy do czynienia z dwiema możliwościami. Jedną z nich jest zastosowanie tradycyjnego łańcucha, w którym reguluje się wysokość poprzez odczepienie oczek. Sposób ten jest bardzo posty i zajmuje tylko kilka minut. Inną metoda jest montaż za pomocą skręcanych rurek. W zestawie znajduje się kilka elementów montażowych o różnych długościach, dzięki czemu możemy wydłużać zakres zwieszenia co 5 cm.Czy żyrandole Hinkley są to produkty dobrej jakości?

Producent Hinkley to górna półka wśród producentów oświetleniowych. Co prawda marka nie jest jeszcze bardzo rozpoznawalna na naszym rynku, jednak możemy zagwarantować, że na świecie są to bardzo cenione lampy. Swoja pozycję ten amerykański producent buduje już ponad sto lat i w USA jest już solidnie ugruntowana. Żyrandole Hinkley są nie tylko perfekcyjnie wykończone, ale także wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Takie połączenie wraz z renomą marki daje nam gwarancję, ze finalny produkt musi być doskonały, co przełoży się na wieloletni czas użytkowania, bez najmniejsze awarii, czy też pogorszenia walorów wizualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą amerykańskiego producenta, która składa się z kilkuset opraw w wielu stylach architektonicznych, dostosowanych do każdego rodzaju wnętrz.