Kategorie

Żyrandole nowoczesne

Żyrandole do nowoczesnych wnętrz

Żyrandole kojarzą się z klasycznymi projektami, można jednak spotkać na rynku oświetleniowym także modele o nowoczesnym wzornictwie. Producenci podążając za trendami współczesnej architektury wprowadzili do swojej oferty żyrandole nowoczesne, które są połączeniem tradycji ze współczesnością. Już nie tylko klasyczne kilkuramienne oprawy znajdziemy w tej kategorii, ale także lampy przypominające pająka, oprawy w kształcie ośmiornicy z ledowymi ramionami, czy też żyrandole zakończone białymi kloszami o kształcie kuli. Wyobraźnia projektantów jest nieograniczona i co chwilę zaskakują nas oni nowymi projektami.

Aktywne filtry

Nowoczesne żyrandole typu pająk.

Projekt ten pojawił się stosunkowo niedawno, ale od razu zyskał ogromną popularność. Obecnie producenci prześcigają się w tego typu oprawach i praktycznie każda firma posiada w swojej ofercie nowoczesne żyrandole o wyglądzie pająka. Najpopularniejsze są oprawy z luźno zwisającymi kloszami, równie często można spotkać oprawy z białymi kloszami w kształcie kuli, zamontowane na prostych rurkach. Obie wersje dostępne są z konstrukcjami w kolorze czarnym i złotym, który jest dominującym w tej grupie opraw.Żyrandole nowoczesne z białymi kulami.

Nowy trend w oświetleniu sufitowym to złote żyrandole z białymi kloszami w kuli. Oprawy te prezentują się bardzo elegancko i są przepełnione luksusem. Połyskujący złoty odcień doskonale komponuje się z mleczną bielą, tworząc bajeczne kompozycje. Takie nowoczesne żyrandole będą doskonałym uzupełnieniem ekskluzywnych salonów i sypialni zaprojektowanych we współczesnych stylach.Żyrandole z ledowymi ramionami.

Żyrandole z ramionami  w których umieszczone są taśmy led, przypominające swoim wyglądem meduzę lub ośmiornicę, już od wielu lad dostępne są na rynku oświetleniowym i cały czas cieszą się spora popularnością. W większości przypadków lampy te posiada regulację natężenia światłą, a także barwy światła, co jest ich dodatkowym atutem.Designerskie żyrandole do nowoczesnych wnętrz.

Warte uwagi są także designerskie żyrandole, które są bogato zdobione i charakteryzują niezwykle efektownymi projektami. W naszym sklepie szczególnie warte uwagi są nowoczesne żyrandole marki Flambeau. Lampy tego producenta wyróżniają się na tle innych opraw odważnymi projektami w których klasyka miesza się z nowoczesnością. Oprawy tego producenta są tak bardzo charakterystyczne, że natrafiając na dany model, od razu mamy pewność, że natrafiliśmy na oprawę amerykańskiego producenta z Nowego Orleanu.