Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 869,00 zł - 914,00 zł

Lampy z kamerą. Dobra Cena. Sklep Internatowy - lampa-lampy.pl

Lampy z kamerą

Lampy z kamerą poprawiające bezpieczeństwo

Lampy z kamerą to rozwiązanie, które nie tylko pozwala na prawidłowe oświetlenie terenu wokół domu, jak standardowe lampy ogrodowe, ale także zapewnia stałe monitorowanie przestrzeni okalającej dom, podczas naszej nieobecności. Kamery stosowane w oferowanych w naszym sklepie lampach, to profesjonalne urządzenia zapewniające obraz bardzo wysokiej jakości, pozwalając z łatwością zidentyfikować osobę będącą w zasięgu pracy kamery. Działają one nie tylko w dzień, ale również poprzez system podczerwieni, zapewniają dobra jakość obrazu także po zapadnięciu zmroku.Lampy sterowane za pomocą specjalnej aplikacji

Do lamp z kamerą producenci przygotowali specjalne aplikacje, które pozwalają w wygodny sposób komunikować się z urządzeniem poprzez sieć Wi-Fi. Są to nie tylko podstawowe funkcje pozwalające śledzić obraz z kamery, ale także przekazywanie dźwięku poprzez głośnik umieszczony w lampie. Istnieje również możliwość wysyłania informacji na telefon w chwili, kiedy ktoś pojawi się na posesji. Taka sytuacja umożliwia poinformowanie odpowiednich osób o zaistniałej sytuacji.

Aktywne filtry

 • ELARA ścienna lampa ogrodowa z kamerą oraz głośnikiem - Lutec

  869,61 zł

  Modernistyczna lampa ogrodowa Elara marki Lutec to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie podwyższoną jakość. Jest to kinkiet z czujnikiem ruchu, który można umieścić w niemal dowolnym miejscu. W każdym otoczeniu będzie prezentował się nienagannie. Należy zaznaczyć, że opisywany model został wyposażony w głośniki, a także kamerę.

  Funkcjonalna lampa ścienna pozwala nam zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej, co jest niezwykle wygodne. Dostępne są dwa kolory (grafitowy, stalowy).

 • VESTA płaska multimedialna oprawa ścienna z kamerą - Lutec

  869,61 zł

  Funkcjonalna oprawa ścienna Vesta marki Lutec to połączenie atrakcyjnego designu oraz wysokiej uniwersalności. Jest to kinkiet z czujnikiem ruchu, który sprawdzi się w niemal każdym domu. Wbudowana kamera pozwala skutecznie kontrolować otoczenie, co zmniejsza ryzyko włamania.

  Proponowana oprawa ogrodowa posiada nowoczesną, płaską konstrukcję. Została ona wykonana z tworzyw w pełni odpornych na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Stal nierdzewna nie jest podatna na korozję.

 • Reflektor zewnętrzny PERI z kamerą i głośnikiem multimedialnym - Lutec

  869,61 zł

  Reflektor zewnętrzny Peri marki Lutec to fantastyczna propozycja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność. Jest to kinkiet z czujnikiem ruchu, dzięki któremu możemy poprawić poziom bezpieczeństwa. Został on wyposażony w kamerę oraz głośnik multimedialny. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne, aby kontrolować to, co dzieje się na naszej posesji.

  Opisywany reflektor zewnętrzny wyróżnia się modernistycznym designem, który przyciąga spojrzenia. Idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji.

 • ESA zewnętrzny kinkiet z kamerą i głośnikiem - Lutec

  913,89 zł

  Minimalistyczny kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu Esa marki Lutec to połączenie solidnej konstrukcji oraz wysokiej funkcjonalności. Jest to praktyczna forma oświetlenia, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Warto dodać, że prezentowany model posiada wbudowaną kamerą oraz głośnik. Ułatwia nam to kontrolę otoczenia.

  Sterowanie poszczególnymi funkcjami urządzenia może odbywać się zdalnie. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację mobilną. Proponowany kinkiet z czujnikiem ruchu występuje w dwóch kolorach (biały, szary).

Wiele funkcji lamp z kamerą

Jedną z opcji, którą bardzo chwalą sobie klienci jest możliwość wykorzystania kamery w lampie grodowej do wpuszczenia kuriera na teren własnej posesji. Odbywa to się w ten sposób, że kurier dzwoni do nas, że jest pod furtką z zamówioną przesyłką. Wówczas po upewnieniu się, ze taka sytuacja ma miejsce, otwieramy zdalnie drzwi i kurier może bez konieczności przebywaniu w domu domowników, bezpiecznie dostarczyć przesyłkę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które w znaczący sposób ułatwia nam życie.Ciekawy design lamp z kamerą

Lampy z kamerą są to bardzo funkcjonalne urządzenia, jednak każdemu zależy, żeby oprawy tego typu były również efektowne wizualnie. Podobnie jest w przypadku lamp z naszej oferty, są to ciekawe nowoczesne projekty, które elegancko prezentują się na elewacji domu. Lampy te zostały przygotowane w różnorodnej kolorystyce, co pozwala na dostosowanie odpowiedniego modelu do konkretnej kolorystyki elewacji.Lampy z kamerą przystosowane do pracy w trudnych warunkach

Oferowane przez nas lampy z kamerą do ogrodu przystosowane są do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Ich wysoki stopień ochrony IP zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych, bez uszczerbku zarówno na wyglądzie jak i jakości pracy. Pomimo bardzo wysokiej jakości, oferowane lampy są w bardzo przystępnych cenach, co przekłada się na ich dużą popularność.