Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 146,00 zł - 8 898,00 zł

Plafony Sufitowe Maytoni do pokoju| Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Plafony Maytoni

Myśląc o zmianie aranżacji wnętrza wielu z Państwa z pewnością rozważa zastosowanie nowoczesnego oświetlenia. W takiej sytuacji warte rozważenia są oprawy niemieckiego producenta, który specjalizuje się w takich stylizacjach. Szukając rozwiązań do niskich wnętrz polecamy plafony Maytoni, które posiadają ciekawy design, a dodatkowo są to produkty stosunkowo niedrogie, jak na ich wysoką jakość.Klasyczne plafony Maytoni

Niemiecka marka Maytoni od samego początku istnienia znana jest przede wszystkim z klasycznych projektów. Takie modele opraw stanowiły do tej pory zdecydowaną większość wszystkich lamp. Przeglądając najnowszą ofertę plafonów Maytoni, zauważycie Państwo, że sytuacja ta całkowicie się odmieniła i aktualnie w ofercie niemieckiego producenta dominują współczesne aranżacje. Poza nowoczesnymi modelami znajdziemy także sporą grupę kryształowych plafonów Maytoni. Kategoria ta jest bardzo okazała i chętnie odwiedzana przez naszych klientów. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt opraw o srebrnej i złotej kolorystyczne. Producent przygotował zarówno modele przylegające bezpośrednio do sufitu, takie które są mocowane na nóżce, a także długie plafony kryształowe, składające się z pokaźnych wisiorków. Cześć plafonów Maytoni zakończona jest kryształową kulką, która urozmaica projekt i dodaje uroku.

Aktywne filtry

Nowoczesne oprawy sufitowe

Nowością wśród plafonów Maytoni są architektoniczne lampy sufitowe. Nie jest to duża seria, jednak producent już zapowiedział, że w kolejnych latach, kategoria ta zostanie poszerzona, zarówno o oprawy w innych kształtach, jak i kolorystyce. Zapewne wprowadzony zostanie kolor zloty, który w ostatnim sezonie jest bardzo popularny i większość firm już wprowadziła go do swojego portfolio.Plafony z głośnikiem Maytoni

W przypadku plafonów Maytoni warto zwrócić uwagę na oprawy sufitowe z głośnikiem. Propozycja ta powinna spodobać się zwłaszcza młodym osobom, które lubują się w tego typu innowacjach. Poza funkcją dźwiękową, posiadają one pełną regulację natężenia i barwy światła. Regulacja odbywa się za pomocą pilota lub aplikacji, która pozwala nie tylko na te podstawowe ustawienia, ale także bardziej rozbudowane opcje, np. sterowanie świtałem w rytm muzyki lub regulacja na odległość za pomocą sieci wi-fi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą niemieckiej marki, którą przedstawia nasz sklep z lampami, a która jest szalenie interesująca i bardzo różnorodna.