Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 499,00 zł - 5 720,00 zł

Lampy Podłogowe Kryształowe. Lampy Stojące. Sklep internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy podłogowe kryształowe

Być może nie są to bardzo popularne oprawy, jednak mają one w sobie coś wyjątkowego. Dzięki zastosowaniu szklanych ozdobników, lampy podłogowe kryształowe zdecydowanie odróżniają się od pozostałych lamp stojących. W obecnych czasach bardzo modne jest posiadanie unikatowych, odbiegających od panującej mody, a to tego ekskluzywnych przedmiotów i właśnie lampy stojące z kryształkami spełniają te wymagania.

Aktywne filtry

Lampa podłogowa kryształowa – luksusowy detal w Twoim domu

Lampa podłogowa kryształowa to doskonały wybór dla tych, którzy chcą wnieść do swojej przestrzeni nutę luksusu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, nasze lampy gwarantują wyjątkowe doświadczenie estetyczne, a ich niepowtarzalny design sprawia, że stają się prawdziwym dziełem sztuki. Nasz sklep z lampami proponuje szeroki wybór projektów, które zaspokoją najbardziej wymagające gusta. Sprawdź naszą ofertę już teraz!Jaki kryształ stosuje się w lampach podłogowych kryształowych?

Ogólnie na rynku oświetleniowym można spotkać praktycznie wszystkie rodzaje kryształów. Począwszy od chińskich, bardzo tandetnych szkiełek, które nawet ciężko nazwać kryształami. Dobry kryształ posiada wysoką zawartość tlenku ołowiu. Dla przykładu znane i cenione na rynku kryształy K9 mieszczą się w przedziale od 3% do 12%, jednak najczęściej jest to 9%. Taki materiał posiada bardzo dobrą przeźroczystość. Możemy się jednak pochwalić, że niektóre lampy podłogowe w naszej ofercie posiada materiał o zawartości tlenku ołowiu o wartości aż 30%, co sprawia, że ich przeźroczystość jest wręcz olśniewająca.Wysoka jakość kryształów

Kryształ stosowany w lampach podłogowych w naszym sklepie, jest to materiał bardzo twardy, odporny na zarysowania, czy też ukruszenie. W przypadku chińskich egzemplarzy jest to materiał bardzo delikatny i nietrwały. Dlatego przed zakupem lampy podłogowej kryształowej radzimy się upewnić jaki produkt kupujemy, aby uniknąć w czasie użytkowania rozczarowania. Możemy Państwa zapewnić, że w naszym sklepie znajdziecie Państwo tylko markowe produkty w których montowane są kryształki tylko wysokiej jakości, które w idealnym stanie posłużą przez wiele lat. Kryształki narażone są na uszkodzenia podczas czyszczenia i dlatego chcąc posiadać idealną lampę przez cały czas użytkowania, warto zainwestować trochę większą ilość gotówki i cieszyć się jej pięknem przez wiele lat.Jakie włączniki stosuje się w lampach podłogowych z kryształami

Obecnie najczęściej spotykanym rodzajem włącznika w tego typu oprawach jest włącznik montowany na przewodzie. Jest on bardzo wygodny w obsłudze, gdyż uruchamia się go za pomocą stopy, bez konieczności schylania się. Innym rodzajem set wyłącznik sznurkowy, mocowany w okolicy źródła światłą, zazwyczaj pod abażurem. Ostatnim ze stosowanych włączników jest panel dotykowy, jest on jednak stosowany tylko w oprawach zaprojektowanych w nowoczesnym stylu.

Jeżeli szukasz prostego, a zarazem eleganckiego rozwiązania, oferujemy proste lampy podłogowe. Dla tych, którzy poszukują nieco bardziej nietypowej formy, polecamy lampy podłogowe w kształcie łuku. Nasze kryształowe modele są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących niepowtarzalnych dodatków do swojego wnętrza.