Kategorie

Kinkiety do salonu

Jakie kinkiety do salonu?

Salon to główne pomieszczenie w każdym domu, to właśnie tutaj spędzamy najwięcej czasu, a także zapraszamy naszych gości. W tak ważnym wnętrzu warto więc zadbać o odpowiedni wystrój. Pomóc w tym mogą kinkiety, ozdobią wnętrze i nadadzą jemu wyjątkowy nastrój. Dodatkowo montując lampy od markowych producentów zwiększymy prestiż tego pomieszczenia.Różne role salonu.

Salon to pomieszczenie wielofunkcyjne. Odpowiedzialny jest za relaks po ciężkim dniu, jest to także miejsce w którym podejmujemy naszych gości, często pełni on także funkcję jadalni, zdarza się także że jest to miejsce spotkań biznesowych. Dodatkowo może on być urządzony w różnych stylach architektonicznych. Taka szeroka rozpiętość sprawia, że nie można jednoznacznie odpowiedzieć jakie kinkiety do salonu.

Aktywne filtry

Bogata oferta kinkietów do salonu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo kinkiety do salonów zaprojektowanych w różnych stylach architektonicznych. Najbogatszą ofertą są klasyczne kinkiety do salonu, jest to kategoria lamp, która jest naszym „oczkiem w głowie” Na tego rodzaju oświetlenia skupiliśmy się od samego początku naszej działalności i do dziś staramy się ją poszerzać. Inną bogatą propozycją w ściennym oświetleniu salonowym są oprawy witrażowe. Warto zwrócić tutaj uwagę zwłaszcza na brytyjską markę Interiors 1900 i amerykańska firmę Quoizel. Obydwaj producenci to światowa czołówka tego tupu lapach. Posiadamy także kinkiety do salonu o wystroju przemysłowym, czy też amerykańskim stylu Hamptons. Nie zapomnieliśmy także o najpopularniejszych obecnie oprawach ściennych w nowoczesnym wydaniu. Godne polecenia są w tym segmencie przede wszystkim produktu marki Azzardo, najpopularniejszego producenta na polskim rynku. Posiadamy także oprawy w innych stylach, które powinny sprostać Państwa oczekiwaniom.Kinkiety do salonu LED

Nowoczesne oprawy ścienne do salonu wyposażone są w ledowe źródła światłą. Obecnie w przeważającej większości są to lampy niewymiennym modułem LED. Jeszcze niedawno dominowały wymienne żarówki LED. Powodem tego była duża nieufność wobec nowego rozwiązania. Klienci obawiali się, że taki moduł LED , po krótkim czasie ulegnie uszkodzeniu i oprawa będzie bezużyteczna. Lata doświadczeń sprawiły, że bardzo dobre opinie o tego typy rozwiązaniu przedarły się do szerszej klienteli i obecnie takie wątpliwości już zniknęły. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne, zwróciwszy uwagę na to, że większość tego typu opraw posiada możliwość regulacji natężenia oświetlenia, barwy światłą, a czasami sterowna za pomocą pilota lub smartfonu.