Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 707,00 zł - 2 773,00 zł

Kinkiety Hinkley

Jeżeli szukacie państwo ciekawych kinkietów, to powinniście przejrzeć propozycję tego amerykańskiego producenta. Kinkiety Hinkley cieszą się dużą popularnością na polskim rynku już od dziesięciu lat i z każdym rokiem zainteresowanie to rośnie.Barkowe kinkiety Hinkley

Na polskim rynku oświetleniowym oferta barokowego oświetlenia jest bardzo uboga, tym bardzie warto zwrócić na propozycję kinkietów Hinkley. Znajdziemy tutaj efektowne oprawy o złotym kolorze, wykończone z przepychem, charakterystycznym dla tego stylu. Barokowe lampy Hinkley oferowane są w wersji z odsłoniętą żarówką, abażurem, lub szklanym kloszem. Tak duża elastyczność pozwala na łatwiejsze dopasowanie oprawy do konkretnego wnętrza.

Aktywne filtry

Oprawy ścienne w nowoczesnym wydaniu

Marka Hinkley znana jest przede wszystkim z klasycznych modeli, nie znaczy to jednak wcale, ze nie znajdziemy tutaj nowoczesnych opraw ściennych. Jest wręcz przeciwnie i w ofercie tej możemy odnaleźć nie tylko pokaźną serię opraw, ale przede wszystkim bardzo efektowną. Jako przykład chciałbym przedstawić oprawę Moxie, która w ostatnim czasie jest jedną z najpopularniejszych lamp w tym segmencie oświetlenia.Rustykalne kinkiety Hinkley

Godne uwagi są także rustykalne kinkiety Hinkley. Są to produkty bardzo urokliwe i cechujące się doskonałym połączeniem drewna z metalem. Taka kompozycje gwarantuje efekt wizualny i wpłynie na poprawę wizerunku każdego wnętrza, ocieplając go i tworząc urokliwy klimat. Jeżeli Państwo szukacie właśnie takiego rodzaju oświetlenia, to ta propozycja jest skrojona dokładnie dla Was.Czy Hinkley posiada lampy nad lustro do łazienki?

Dla projektantów wnętrz takie pytanie jest tak samo zbędne jak to, czy Adam Małysz potrafi skakać?

Dużym błędem przy planowaniu oświetlenia łazienkowego jest ominięcie oferty tej amerykańskiej marki. Kinkiety Hinkley do łazienki to przede wszystkim unikalny design i wyjątkowo wysoka jakość. Dodatkowo wszystkie oprawy do tego pomieszczenia posiadają stopień IP, który gwarantuje bezpieczne użytkowanie w dużej wilgotności. Dzięki temu mamy pewność, że lampy te zapewnią bezpieczeństwo użytkownikom, a dodatkowo nie będą narażone na korozję.

Zobacz szeroką ofertę kinkietów Hinkley, którą przedstawia nasz sklep z lampami.