Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 569,00 zł - 25 461,00 zł

Kryształowe żyrandole do salonu

Kryształowe żyrandole do salonu

Wśród klientów lubujących się w klasycznych aranżacjach, od zawsze popularne były lampy do salonu zdobione kryształkami. Nie inaczej jest w obecnych czasach, gdzie kryształowe żyrandole do salonu są modnym akcentem w tego rodzaju wnętrzach.Czy kryształowe żyrandole pasują do salonu?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i całą pewnością twierdząca. Duża grupa naszych klientów nie wyobraża sonie nawet zastosowania innych opraw w takim pomieszczeniu reprezentacyjnym. Oczywiście takie rozwiązanie ma również swoich przeciwników, nie jest to jednak przeważający trend w obecnych stylach architektonicznych. Żyrandol kryształowy w salonie ma swój wyjątkowy urok dzięki załamującemu się świetle, przenikającemu przez szklaną strukturę. Taki efekt tworzy wyjątkowy nastrój, który przekłada się na klimat pomieszczenia.

Aktywne filtry

Czy stać mnie na kryształowy żyrandol do salonu?

Żyrandole kryształowe do salonu mają opinię bardzo drogich opraw, nie jest to jednak prawda. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć kryształowe oświetlenie wysokiej jakości już za kilkaset złotych. Posiadamy także kryształowe żyrandole do salonu dla klientów o grubszym portfelu, których cena to kilkanaście tysięcy złotych, jednak nie każdy mysi zaczynać przygody z tego typu oprawami, od razu w tym segmencie cenowym, a mogę Państwa zapewnić, że również tańsze propozycje z naszej oferty prezentują się bardzo okazale i ich wykonanie jest na wysokim poziomie.Czy zamontowanie żyrandola w salonie to prosta sprawa?

Montowanie tego typu opraw nie należy do najłatwiejszych zadań. Wpływ na to ma po pierwsze waga oprawy, która nie rzadko przekracza kilkanaście kilogramów, a po drugie są to oprawy bardzo delikatne. Przy montażu żyrandola kryształowego w salonie powinny brać udział co najmniej dwie osoby i przynajmniej jedna z nich powinna posiadać minimalną wiedzę w zakresie elektryczności. W wyższych pomieszczeniach, konieczne będzie także ustawienie rusztowania, które zapewni swobodę ruchów podczas wieszania oprawy.Jak czyścic kryształowe oprawy wiszące?

Standardowe czyszczenie tego typu lamp wcale nie jest zbytnio uciążliwe, ważne jest tylko to, żebyśmy przeprowadzali to w miarę regularnie, przynajmniej raz w miesiącu. Wystarczy odświeżyć taka lampę specjalną miotełką do kurzu. Bardziej innowacyjne osoby mogą użyć w tym celu sprężonego powietrza. W przypadku kiedy zaniedbamy tego typu obowiązki, należy użyć specjalistycznych płynów lub sprayów do czyszczenia kryształów, które z łatwością poradzą sobie z większymi zabrudzeniami.