Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 569,00 zł - 25 461,00 zł

Żyrandole do Salonu Kryształowe. Luksusowe Lampy. Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Kryształowe żyrandole do salonu

Kryształowe żyrandole do salonu

Wśród klientów poszukujących klasycznych aranżacji, od zawsze popularne były lampy do salonu zdobione kryształkami. Nie inaczej jest w obecnych czasach, gdzie kryształowe żyrandole do salonu są modnym akcentem w tego rodzaju wnętrzach. Sprawdzają się nie tylko doskonale pod kątem praktyczności, ale także spełniają funkcje dekoracyjne.

Aktywne filtry

Czy kryształowe żyrandole pasują do salonu?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i z całą pewnością twierdząca. Duża grupa naszych klientów nie wyobraża sobie nawet zastosowania innych opraw w tak reprezentacyjnym pomieszczeniu. Oczywiście takie rozwiązanie ma również swoich przeciwników, nie jest to jednak przeważający trend w obecnych stylach architektonicznych. Żyrandole kryształowe do salonu mają swój wyjątkowy urok dzięki załamującemu się światłu, przenikającemu przez szklaną strukturę. Taki efekt tworzy wyjątkowy nastrój, który przekłada się na klimat pomieszczenia.Czy stać mnie na kryształowy żyrandol do salonu?

Żyrandole do salonu kryształowe mają opinię bardzo drogich opraw, nie jest to jednak prawda. Nasz sklep z lampami oferuje kryształowe oświetlenie wysokiej jakości już za kilkaset złotych. Posiadamy także kryształowe żyrandole do salonu dla klientów o grubszym portfelu, których cena to kilkanaście tysięcy złotych, jednak nie każdy mysi zaczynać przygody z tego typu oprawami, od razu w tym segmencie cenowym, a mogę Państwa zapewnić, że również tańsze propozycje z naszej oferty prezentują się bardzo okazale i ich wykonanie jest na wysokim poziomie. Oprócz żyrandoli wykonanych z kryształu, które ozdobią Twój salon, w lampa-lampy znajdziesz także:

lampy do pokoju

lampy ogrodowe

lampy wisząceCzy zamontowanie żyrandola w salonie to prosta sprawa?

Montowanie tego typu opraw nie należy do najłatwiejszych zadań. Wpływ na to ma po pierwsze waga oprawy, która nie rzadko przekracza kilkanaście kilogramów, a po drugie są to oprawy bardzo delikatne. Przy montażu żyrandola kryształowego w salonie powinny brać udział co najmniej dwie osoby i przynajmniej jedna z nich powinna posiadać minimalną wiedzę w zakresie elektryczności. W wyższych pomieszczeniach, konieczne będzie także ustawienie rusztowania, które zapewni swobodę ruchów podczas wieszania oprawy.Jak czyśćic kryształowe oprawy wiszące?

Standardowe czyszczenie tego typu lamp wcale nie jest zbytnio uciążliwe, ważne jest tylko to, żebyśmy przeprowadzali to w miarę regularnie, przynajmniej raz w miesiącu. Wystarczy odświeżyć taka lampę specjalną miotełką do kurzu. Bardziej innowacyjne osoby mogą użyć w tym celu sprężonego powietrza. W przypadku kiedy zaniedbamy tego typu obowiązki, należy użyć specjalistycznych płynów lub sprayów do czyszczenia kryształów, które z łatwością poradzą sobie z większymi zabrudzeniami.