Kategorie
Nowoczesne Lampy Ogrodowe. Eleganckie Oświetlenie | Dobra Cena | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy ogrodowe

Bez wątpienia lampy ogrodowe to bardzo ważny element oświetlenia. Jako profesjonalny sklep z rozbudowaną ofertą przygotowaliśmy w tej kategorii wiele produktów, z pomocą których można oświetlić zielone skwery, ogródki, alejki, ścieżki, czy też tereny przy altance lub tarasie. W asortymencie znajdują się nowoczesne lampy ogrodowe w różnych stylach architektonicznych, wielu kolorach oraz rozmiarach. Pełnią one funkcję nie tylko dekoracyjną, ale i dbają o bezpieczeństwo po zmroku. 

Aktywne filtry

Oświetlenie ogrodowe - na co zwrócić uwagę?

Wybierając eleganckie lampy ogrodowe należy zwrócić uwagę na ich wytrzymałość, poziom zabezpieczenia oraz materiały, z których zostały wykonane. Zewnętrzne lampy tarasowe, balkonowe, jak i te ustawione bezpośrednio na gruncie, narażone są na wpływ trudnych warunków atmosferycznych, takich jak światło słoneczne, wiatr oraz woda. Ważne jest zatem, aby były one odpowiednio zabezpieczone - nie należy na tym oszczędzać, gdyż latarnie ogrodowe oraz kinkiety ogrodowe gorszej jakości już po jednym sezonie tracą swój blask. Warto zatem zainwestować nieco więcej, aby móc cieszyć się pięknym oświetleniem przez lata i zapomnieć o ciągłych naprawach oraz wymianach. Nowoczesne lampy ogrodowe uznanych marek posiadają dziesięć, a niekiedy więcej lat gwarancji, co tylko świadczy o ich niezawodności. Gdzie sprawdzą się lampy ogrodowe?

Lampy ogrodowe nowoczesne to nie tylko oprawy oświetlające ulice, czy skwery, ale przede wszystkim szeroka gama oświetlenia stosowanego w parkach, na działkach, werandach, czy w przydomowych ogródkach. Jest wiele miejsc, w których lubimy spędzać wolny czas. Dla jednych jest to park lub działka, gdzie można się zrelaksować i cieszyć świeżym powietrzem, dla innych będzie to domowy ogródek, taras lub balkon. Wszędzie tam, gdzie można wypoczywać na świeżym powietrzu, warto zainwestować w nowoczesne oświetlenie ogrodowe. Każda z opraw zewnętrznych musi się charakteryzować odpowiednim zabezpieczeniem przed wodą - nie może ona dotrzeć do obwodów elektrycznych, inaczej mogłaby stanowić zagrożenie dla osób znajdujących się w pobliżu.Style lamp ogrodowych

Jako sklep z lampami oferujemy wyjątkowe, eleganckie lampy ogrodowe. Zaprezentowane w tej kategorii modele to prawdziwy popis szyku oraz kreatywności projektantów. Z ogrodów zniknęły już proste, pozbawione finezji oprawy, a ich miejsce zajmują coraz bardziej wyrafinowane produkty o ciekawych kształtach. Dużym zainteresowaniem cieszą się chociażby stojące lampy ogrodowe nawiązujące do klasyki. Dzięki zdobieniom przywodzą na myśl minione epoki i pomagają wprowadzić do ogrodu szyk. Patrząc na nie jesteśmy świadkami, jak przeszłość odżywa w teraźniejszości, nadając skrawkowi zieleni charakteru.

W tej kategorii znajdują się również lampy ogrodowe nowoczesne. Poszukiwaczy minimalistycznych rozwiązań z pewnością zainteresują modele o prostych krawędziach, które znajdują się chociażby w ofercie firmy Norlys. Są to zazwyczaj niezbyt skomplikowane w formie bryły. W większości przypadków lampy zewnętrzne tego typu mają źródło światła typu LED, ukryte za obudową. Dla porównania w klasycznych lampach ogrodowych stosuje się zazwyczaj żarówki o tradycyjnym kształcie, które dodatkowo potęgują antyczne odczucia. Aby zachować spójność danej aranżacji producenci oświetlenia ogrodowego zaprojektowali tak zwane rodziny lamp. Dzięki nim można tworzyć ciekawe kompozycje, nie ograniczając się przy tym do jednego typu oprawy. Lampy ogrodowe mają wiele odmian - oprócz modeli standardowych, montowanych wśród roślinności, producenci przygotowali kilka specjalnych propozycji na taras, werandę oraz balkon, oczywiście uwzględniając przy tym współczynnik IP.Lampy ogrodowe - jaka panuje moda?

Jeżeli chodzi o eleganckie lampy ogrodowe w atrakcyjnej cenie, to dużym zainteresowaniem cieszą się oprawy z czujnikiem zmierzchowym lub czujnikiem ruchu. Dzięki nim oświetlenie uruchamia się tylko wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne. Czujnik ruchu reaguje na znajdującego się w pobliżu człowieka - jest to niezwykle praktyczne, a ponadto pomaga odstraszać potencjalnych włamywaczy. Nowoczesne lampy ogrodowe z czujnikiem zmierzchu można także konfigurować, ustawiając, np. natężenie światła. Dzięki temu rozwiązaniu można sporo zaoszczędzić na energii elektrycznej.