Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 210,00 zł - 7 641,00 zł

Kryształowe plafony do salonu w stylu glamour| Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Kryształowe plafony do salonu

Plafony z kryształowymi zdobieniami do salonu

W ostatnich latach kryształowe plafony do salonu stały się bardzo popularne. W przypadku opraw tego typu widoczna jest sinusoida popularności na przestrzeni ostatnich stuleci i obecnie znajdujemy się w fazie szczytowej. Kryształowe lampy ponownie odnotowują swój renesans, dzięki czemu praktycznie wszyscy producenci wprowadzili takie lampy do salonu do swych ofert.Kryształowe plafony do niskich salonów

W salonie najefektowniej prezentują się kryształowe żyrandole, jednak nie każdy posiada na tyle wysokie pomieszczenie, żeby zamontować długą lampę wiszącą. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem są kryształowe plafony do salonu. Są to oprawy o niewielkiej wysokości, dzięki czemu nie przeszkadzają w niższych wnętrzach, a do tego są równie okazałe jak dużo bardziej popularne żyrandole.

Aktywne filtry

Oprawy do eleganckich pomieszczeń

Kryształowe plafony do salonu najlepiej pasują do eleganckich pomieszczeń urządzonych w klasycznym stylu. Lampy z kryształowymi wisiorkami doskonale dopełniają wnętrz urządzone w takim stylu i zdecydowanie poprawiają jego wystrój. Dobrym pomysłem jest również zamontowanie w zestawie z kryształowym plafonem w salonie kinkietów z tej samej serii, co stworzy bardzo spójną aranżację.Z jakimi lampami w salonie dobrze komponują się plafony kryształowe?

Wydaje się, że kryształowe plafony do salonu powinniśmy stosować w połączeniu z innymi lampami kryształowymi, nie jest to jednak prawda. Obecnie projektanci tworząc swoje aranżacje używają tylko jednej lampy kryształowej umieszczonej w centralnym punkcie sufitu, a do tego dodają inne oprawy z innej kategorii oświetlenia. Najczęściej są to klasyczne oprawy z abażurami. Kombinacja ta wygląda bardzo dobrze i aktualnie jest to najpopularniejszy zestaw, kryształowej oprawy z innym oświetleniowym dodatkiem.Kryształ zawsze modny

Kupując kryształowy plafon do salonu, nie musimy się obawiać, że jest to zakup na chwilę. Co prawda moda na kryształy co jakiś czas przemija, jednak po chwili wraca jak bumerang ze zdwojoną siłą. Dlatego decydując się na tego typu oświetlenie, nie powinniśmy zawsze podążać za aktualną modą, gdyż popularność na takie oświetlenie wróci szybciej niż nam się to wydaje. Chcąc uatrakcyjnić salon w stylu aktualnie dominującym, lepiej jest wymienić dodatki, niż decydować się na rezygnację z głównego oświetlenia, które nam się podoba. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt plafonier z kryształkami, tak więc każdy powinien tutaj znaleźć oprawę zbieżną ze swoimi oczekiwaniami.