Kategorie

Żyrandole kryształowe

Luksusowe żyrandole kryształowe

Szukając eleganckiego oświetlenia do salonu, warto przyjrzeć się bliżej żyrandolom kryształowym. Są to oprawy ekskluzywne i znacząco zwiększają elegancki charakter pomieszczenia w którym zostaną zamontowane. Tego typu wnętrze, warto dodatkowo uzupełnić lampami ściennymi z kryształowymi wisiorkami, które będą doskonałym uzupełnieniem oświetlenia głównego.

Oprawy, które posiadamy w swojej ofercie, są to wyłącznie żyrandole w których znajdują się prawdziwe kryształy. Żyrandole kryształowe, które oferujemy Państwu pochodzą wyłącznie od producentów z „górnej półki”, którzy nigdy nie pozwoliliby sobie na użycie zamienników z tworzywa sztucznego lub innych tanich produktów.

Aktywne filtry

Designerskie żyrandole kryształowe

Poszukując oryginalnych żyrandoli kryształowych warto zwrócić uwagę na oprawy w kształcie pawich piór. Mowa tutaj o lampach Tulach amerykańskiej marki Feiss. Innym ciekawym projektem są oprawy Prince firmy Maxlight. Składają się one ze złotej obręczy z której wystają złote sople. Obydwie lampy doskonale sprawdzą się w nowoczesnych eleganckich wnętrzach, gdzie będą pełniły rolę głównej ozdoby.Jak czyści się żyrandol kryształowy?

Najistotniejsze przy pielęgnacji żyrandoli kryształowych jest systematyczność. Jeżeli będziemy regularnie czyścić kryształowe wisiorki miotełką do kurzu, pozwoli to na utrzymanie ich w nienagannej czystości. W przypadku, kiedy zaniedbamy tą kwestię przez dłuższy czas, będziemy musieli do czyszczenia użyć wilgotnej ściereczki, którą przemyjemy każdy kryształek oddzielnie. Dodatkowo w sprzedaży znajdziecie Państwo spraye do czyszczenia opraw kryształowych. Za pomocą tego typu specyfików wystarczy spryskać kryształki i odczekać chwilę, aż brud spłynie na podłogę. Podkreślę tylko, że przed przystąpieniem do tych czynności, należy wcześniej odłączyć zasilanie, żeby nie narazić siebie na porażenie prądem.Gdzie pasują żyrandole kryształowe?

Na pierwszą myśl przychodzą sale balowe, jednak nie tylko tam będą pasowały oprawy tego typu. Ze względu na swój elegancki charakter, najlepiej prezentują się w one salonie, który jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w domu. Pomieszczenie to może być urządzone w kilku stylach. Pierwszym z nich jest art deco, gdzie lampy te wręcz są niezbędne. Równie dobrze prezentują się one w stylu glamour. Tutaj należy tylko zwrócić uwagę, żeby konstrukcja wykończona była w kolorze złotym lub srebrnym. Równie dobrze żyrandole kryształowe odnajdą się w stylu klasycznym, który uwielbia kryształowe dodatki.