Kategorie

Kinkiety led

Czy kinkiety LED są drogie?

Obecnie cena kinkietów LED nie odbiega od pozostałych opraw ściennych. Kinkiety te posiadają jednak jedną, znaczącą przewagę nad pozostałymi oprawami. Są one po prostu znacznie tańsze w eksploatacji. Przy obecnych cenach energii elektrycznej, ten argument z całą pewnością nie może być pominięty.

Aktywne filtry

Nowoczesny design kinkietów LED.

Kinkiety Led bardzo często wyróżniają się niebanalnym designem, Pozwala na to stosowanie taśm ledowych, dzięki którym projektanci mogą tworzyć nieskrępowane praktycznie żadnymi ograniczeniami bajeczne formy. Takie nowoczesne kształty bardzo dobrze pasują do najpopularniejszego aktualnie stylu w architekturze.Jakie kolory są najpopularniejsze w kinkietach LED?

Do tej pory najczęstszym kolorem w nowoczesnych kinkietach ledowych był chrom. Była to praktycznie jedyna barwa stosowana w tym segmencie oświetlenia. W ostatnich latach kolor czarny stał się bardzo popularny i wiele opraw właśnie w tym kolorze pojawiło się na rynku. W tym sezonie z kolei furorę w kinkietach led robi złota barwa. Zarówno występując w parze z czarnymi barwami, jak i w pojedynkę. Obydwie wersje są bardzo efektowne i doskonale pasują do nowocześnie urządzonych pomieszczeń.

Ciekawe rozwiązania w kinkietach LED.

Kinkiety Led posiadają wiele funkcji, które sprawiają, że są one jeszcze bardziej atrakcyjne. Pierwszą z nich jest możliwość sterowania za pomocą pilota lub smartfonu. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne zwłaszcza dla bardziej leniwych osób. Innym godnym uwagi atutem jest możliwość regulacji natężenia i barwy światła. W niektórych modelach stosuje się czujnik ruchu, który jest bardzo przydatny w wielu sytuacjach.Bogata oferta kinkietów LED.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kinkietów LED. Godne polecania są zwłaszcza nowoczesne oprawy ścienne marek Azzardo, Zuma Line i Maxlight. Te trzy marki specjalizują się w nowoczesnym oświetleniu w którym to właśnie oprawy LED dominują. Planując zakup kinkietów LED warto bliżej przyjrzeć się właśnie ofercie powyższych marek, które są najpopularniejszymi na Polskim rynku.Kinkiety LED do wszelakich wnętrz.

Kinkiety LED można stosować we wszystkich pomieszczeniach. Mogą być stosowane zarówno w salonie, sypialni, kuchni, czy taż przedpokoju, ale również w pomieszczeniach takich jak łazienki, gdzie występuje większa wilgotność, a nawet na zewnątrz budynków, gdzie są najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Kinkiety LED są tak naprawdę uniwersalne i wszędzie doskonale się odnajdą.