Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 323,00 zł - 3 112,00 zł

Lampy sufitowe Elstead | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy sufitowe Elstead

Poniższa oferta lamp sufitowych Elstead składa się ze 170 opraw. W jej skład wchodzą lampy w stylu klasycznym i nowoczesnym, znajdziemy tutaj także modele loftowe, dworkowe, średniowieczne, a także oprawy z elementami florystycznymi. Lampy Elstead znajdujące się w tej kategorii, to nie tylko lampy wiszące, ale także plafony przylegające bezpośrednio do sufitu i takie, których klosz zamontowany jest na odstającej nóżce.

Aktywne filtry

Lampy sufitowe Elstead do wysokich pomieszczeń

Brytyjka marka specjalizuje się w klasycznych oprawach o dużych rozmiarach. Najbardziej rozpoznawalne są olbrzymie modele składające się z kilku segmentów, na których zamontowanych jest kilkadziesiąt źródeł światła. Oprawy tego typu często można spotkać w angielskich katedrach, zamkach, a także w pałacykach. Klienci który lubują się w takich klimatach, chętnie montują mniejsze wersje tych lamp w swoich salonach, dzięki czemu mogą przenieść się do średniowiecznej Anglii. Popularność na tego typu lampy trwa nieprzerwanie od wielu lat i możemy Państwa zapewnić, że jeszcze długo ona nie przeminie. Współczesne style co jakiś czas przemyją i zastępowane są nowszymi odsłonami. W przypadku stylu antycznego nic takiego się nie dzieje. Potwierdzeniem na to są oprawy, które występują nieprzerwanie w ofercie tego brytyjskiego producenta od samego powstania firmy.Czy Elstead oferuje oprawy do niskich wnętrz?

Producent z wysp pomyślał także o tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zastosowanie długich lamp. Tutaj doskonale odnajdują się lampy sufitowe Elstead w wersji plafonów, które nie wymagają wnętrz o pokaźnych rozmiarach. Wysokość takich najmniejszych lamp wynosi tylko kilka centymetrów, dzięki czemu mogą być stosowane nawet w najniższych pomieszczeniach.Najpopularniejsze oprawy sufitowe Elstead

Aktualnie wśród opraw tego producenta najpopularniejsze są lampy sufitowe Elstead w złotych odcieniach. Jako przykład podam oprawy Brompton, które wykończone zostały w kolorze polerowanego mosiądzu. Taka wersja świetnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami, zwłaszcza w przypadku zastosowania pozostałych dodatków w czarnych barwach.

Nasz sklep z lampami zaprasza do zapoznania się nie tylko z ofertą lamp sufitowych Elstead, ale także pozostałych opraw tego producenta. Dzięki temu będziecie mieli Państwo możliwość urządzenia całego pomieszczenia modelami z tej samej serii, co wpłynie pozytywnie na całkowity wystój wnętrza.