Kategorie
Plafony do salonu - eleganckie lampy na sufit. Sklep lampa-lampy.pl

Plafony do salonu

Plafony pasują do każdego salonu, wystarczy je tylko dopasować stylistycznie i mamy gwarantowany sukces. Przewagą tego typu lamp sufitowych w porównaniu z żyrandolami, jest to, że możemy je stosować także w niższych pomieszczeniach, gdzie duże lampy wiszące nie sprawdzają się najlepiej. Plafony w mniejszych salonach nie tylko nie przytłaczają wnętrza swoimi rozmiarami, ale także doskonale rozświetlają każdy zakątek pomieszczenia.Gdzie w salonie zamontować plafon?

W mniejszych salonach zazwyczaj tego typu oprawę montuje się w centralnym punkcie pomieszczenia. W większych wnętrzach można zastosować kilka plafonów, które pełnią różne funkcje. Najczęściej w takiej sytuacji stosuje się jedną większą lampę, która pełni rolę głównego oświetlenia, a także jedną lub kilka mniejszych opraw, które mają inne zadania. Wartym uwagi rozwiązaniem jest zamontowanie plafonu w salonie nad stołem. Zapewnia to prawidłowe doświetlenie tej strefy pomieszczenia, a do tego wpływa znaczące na poprawę aranżacji. Innym miejscem, gdzie warto użyć dodatkowe oświetlenie sufitowe, jest przestrzeń nad sofą, przez co wizualnie wydzielimy tą strefę. Również w przypadku posiadania aneksu kuchennego, zastosowanie tam plafonu sufitowego, jest wręcz niezbędne.

Aktywne filtry

Bogata oferta plafonów do salonu.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo pokaźny wybór plafonów do salonu. W takich pomieszczeniach stosuje się oprawy o współczynniku IP:20, ponieważ nie są one tutaj narażone na dużą wilgotność powietrza. W związku z tym wybór jest praktycznie nieograniczony. Posiadamy oprawy wykonane z różnorodnych materiałów takich jak metal, szkło i drewno, ale także bardziej wyszukanych materiałów jak antracyt, szkło witrażowe, czy też kryształy.Plafony do salonów zaprojektowanych w różnych aranżacjach.

Wybierając oprawy do swojej oferty, zwróciliśmy uwagę na dopasowanie plafonów do konkretnych wystrojów wnętrz. Znajdziecie Państwo u nas plafony do salonu w najpopularniejszych stylach, tj. nowoczesnym i klasycznym, ale także Hampton, rustykalnym, glamour, loftowym i wielu innych.Wysoka jakość plafonów do salonu.

Pomimo dużego wachlarza opraw ze względu na rodzaj użytego materiału i styli architektonicznych, wszystkie oprawy w naszym sklepie posiadają jedną wspólną cechę. Są to lampy od cenionych producentów, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, która gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez bardzo długi okres. Godne polecenia są zwłaszcza plafony do salonu oferowane przez amerykańskich producentów oświetlenia, które poza najwyższą jakością, wyróżniają się także unikatowym stylem, charakterystycznym dla tego regionu.