Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 623,00 zł - 5 828,00 zł

Lampy ogrodowe Kichler

Cleveland posiada najefektowniejszą ofertę spośród wszystkich producentów oferujących oświetlenie zewnętrzne. Lampy ogrodowe Kichler to przede wszystkim niebanalne projekty budzące podziw i zachwycające swoją innowacyjnością. Klienci, którzy zakupili lampy zewnętrzne tej marki podkreślają ich wysoką jakość, dzięki której nawet po wielu sezonach lampy nie tracą swoich walorów estetycznych.Szklane klosze w lampach ogrodowych Kichler

Amerykańska marka Kichler przykłada duża rolę do szczegółów i stara się, aby nawet najmniejszy detal był wyjątkowy. Począwszy od całej konstrukcji, a kończąc na drobnej śrubce, wszystkie elementy dopracowane są z największą dbałością. Nie inaczej mogło być w przypadku kloszy, które są unikatowe i podkreślają urok opraw. Najciekawiej prezentują się te w których zastosowano technikę „bullicante”, polegająca na wtapianiu pęcherzyków powietrza w szklaną strukturę. Należy podkreślić, że samo rozmieszczenie bąbelków powietrza nie jest przypadkowe i ma zadanie takie rozproszenie światłą, aby zbudować unikatowy klimat otoczenia. Zastosowanie tej techniki sprawia, że oprawy zyskują artystyczny wygląd, który jest ceniony zwłaszcza w antycznych aranżacjach.

Aktywne filtry

Klasyczne modele lamp ogrodowych Kichler

Marka z Cleveland specjalizuje się w klasycznych aranżacjach zarówno opraw do wnętrz i do ogrodu. Co prawda znajdziemy tutaj również współczesne modele, jednak zdecydowana większość to klasyczne lampy ogrodowe Kichler. Wszystkie oprawy prezentują się bardzo okazale, jednak chciałbym zwrócić Państwa uwagę szczególnie na lampy serii Tournai. Konstrukcja tych opraw została ręcznie wykonana ze stopu aluminium, który następnie poddany został procesowi postarzania. Oprawa stylizowana na średniowieczne londyńskie oświetlenie uliczne, doskonale wkomponuje się w aranżacje klasyczne. Poza antycznymi modelami znajdziemy tu także:

- kinkiety nowoczesne,

- kinkiety drewniane,

- kinkiety industrialne.Montaż oświetlenia ogrodowego.

Przed przystąpieniem do montażu lamp ogrodowych Kichler należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze przewody do lamp montowanych w podłożu powinny być położone na głębokości minimum 80 cm. Sam przewód powinien znajdować się w peszlu, który układamy na warstwie piasku. Następnie całą instalację na całej długości zasłaniamy siatką lub folią z tworzywa sztucznego w kolorze niebieskim. Takie zabezpieczenie gwarantuje nam to, że przy pracach ogrodniczych nie uszkodzimy przez przypadek instalacji, a co za tym nie narazimy się na porażenie prądowe.