Kategorie

Lampy Zuma Line

Solidne lampy w niskiej cenie.

Firma Zuma Line to doskonale znany producent specjalizujący się w oprawach o nowoczesnej stylistyce. Oferta tej marki cały czas ewoluuje, dostosowując paletę swych produktów do aktualnie panujących trendów oraz zapotrzebowania konsumentów. Asortyment Zuma Line w większości obejmuje oprawy o nowoczesnej stylizacji, zarówno wśród lamp dekoracyjnych, jak i opraw architektonicznych.

Aktywne filtry

Lampy Zuma Line – szeroki wybór modeli 

Zaletą produktów z logiem Zuma Line jest wysoka jakość wykonania, przy jednocześnie stosunkowo niskiej cenie tej klasy oświetlenia. Projektując oświetlenie mieszkania, można się w pełni oprzeć na produktach tej marki. W ofercie Zuma Line można znaleźć lampy do wszystkich typów pomieszczeń. Oprócz typowych opraw pokojowych, znajdziemy tutaj również lampy łazienkowe, lampy do kuchni, jadalni, czy salonu. Nasz sklep z lampami ma w ofercie kinkiety, lampy wiszące czy plafony producenta Zuma Line.

Idąc z duchem czasu, coraz więcej z produktów konstruowana jest na bazie nowoczesnych zintegrowanych źródeł światła Led, których żywotność gwarantuje praktycznie nieograniczony okres używalności. Lampy Zuma Line to jednak nie tylko nowoczesne aranżacje designerskie, w asortymencie tej marki znajdziemy również piękne kolekcje lamp kryształowych, czyli serię Zuma Line Crystal. Ich główną zaletą, oprócz niebanalnego wyglądu, są cudowne efekty świetlne powstające na wskutek odbić i załamań światła na polerowanych kryształkach. Dzięki temu są one ciekawą alternatywą do zastosowania w nowocześnie urządzonych wnętrzach.Zuma Line – bogaty wybór lamp w industrialnym stylu

Osoby nieprzepadające za nowoczesnym oświetleniem designerskim mogą znaleźć coś dla siebie wśród opraw w stylu loftowym, charakteryzujących się surowością i prostotą swych kształtów. Bardzo popularne wśród tego typu lamp są ostatnio projekty o żeberkowych, otwartych konstrukcjach, bez tłumiących światło kloszy, czy abażurów. Zuma Line ma w ofercie również ciekawe lampy tego typu w postaci opraw przypominających ciężkie stylowo oświetlenie przemysłowe. Są to zazwyczaj duże, metalowe, bądź betonowe konstrukcje, często okratowane od spodu na wzór lamp montowanych na halach produkcyjnych. Inną propozycją oświetlenia Zuma Line są proste projekty lamp architektonicznych. Kiedyś stosowane głównie w lokalach gastronomicznych, sklepach czy korytarzach firmowych, dziś coraz częściej znajdują swe miejsce w pomieszczeniach mieszkalnych. Lampy architektoniczne Zuma Line to duża kolekcja spotów, lamp sufitowych i ściennych, w różnych kształtach i kolorach.

Zuma Line oferuje również lampy podłogowe w nowoczesnych, atrakcyjnych stylizacjach. Prym wśród nich wiodą piękne, okazałe lampy do salonów, na długich, łukowatych pałąkach oraz modele z kilkuramiennymi, nowatorskimi konstrukcjami designerskimi, obok których nie sposób przejść obojętnie. Lampy tego typu od Zuma Line oprócz podstawowej funkcji oświetlenia pomieszczenia, będą też ciekawym elementem dekoracyjnym, dodając dużo elegancji i podkreślając walory pomieszczenia.Czy lampy Zuma Line można łączyć ze sobą w serie?

Sposób oraz styl wykonania lamp Zuma Line pozwala na łatwe spasowanie ze sobą kilku modeli, tworząc spójną i jednolitą kolekcję, która może być zastosowana w jednym pomieszczeniu, doskonale ze sobą współgrając. Potęguje to ich elegancję i daje niebywałe efekty estetyczne i dekoracyjne, przez co sprawia, że pomieszczenie staje się jeszcze piękniejsze.

Lampy marki Zuma Line są bardzo popularne zarówno wśród projektantów wnętrz, jak i klientów indywidualnych. Rozpoznawalność marki i dobra opinia o jakości wytwarzanych lamp sprawia, że klienci bardzo chętnie sięgają po oprawy Zuma Line, także w sklepach internetowych. Również u nas w ostatnich latach odnotowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży oświetlenia tego producenta. Zuma Line – każda lampa tego producenta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów