Kategorie

Lampy sufitowe nowoczesne

Nowoczesne wnętrza z lampami sufitowymi

Urządzasz mieszkanie w nowoczesnym wystroju? Projektujesz wnętrze w którym panować będzie minimalizm i współczesność? Lubujesz się w nowoczesnych ozdobach i aktualnych trendach designerskich? Jeżeli twierdząco odpowiedziałeś na powyższe pytania, oznacza że dobrze trafiłeś i nowoczesne lampy sufitowe, które tutaj się znajdują, są właśnie idealne dla Ciebie.Lampy kule na suficie

Wśród lamp sufitowych nowoczesnych bardzo okazale prezentują się wiszące oprawy w kształcie kul. Takie lampy sufitowe dzielą się głównie na rodzaj zastosowanego klosza. Możemy tutaj znaleźć zarówno klosze przeźroczyste, jak i matowe, a także przydymione. Najpopularniejszymi są białe mleczne kule, osadzone w chromowanej ramie Ciekawie prezentują się także lampy z kloszami umieszczonymi bezpośrednio na prostych metalowych ramionach. Dominującymi w tym przypadku połączeniami są białe matowe klosze ze złymi rurkami, a także chromowane sfery z zestawie ze srebrnymi ramionami.

Aktywne filtry

Kolorystyka nowoczesnych lamp sufitowych

W kategorii lamp sufitowych nowoczesnych, najczęściej występują oprawy w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwszą z nich jest połączenie białych matowych kloszy z chromowaną konstrukcją. Wersja ta chętnie stosowana jest zarówno salonach, sypialniach, jak i takich pomieszczeniach jak łazienki, czy nawet korytarze. Drugim wyborem wśród naszych klientów są lampy o pozłacanej konstrukcji z przydymianymi kulami. Nie są to oczywiście jedyne modele wśród nowoczesnych lamp sufitowych ponieważ kategoria ta jest bardzo obszerna i składa się łącznie z ponad dwóch tysięcy opraw.Dlaczego warto właśnie u nas kupić nowoczesne oświetlenie?

Po pierwsze posiadamy ogromny wybór nowoczesnych lamp sufitowych, tak więc każdy znajdzie tutaj coś idealne dla siebie. Począwszy od modernistycznych plafonów, poprzez wiszące lampy w stylu New York, aż po okazale lampy wiszące w stylu loftowym. Kolejnym atutem są rabaty, które udzielamy na większe zamówienia, proporcjonalne od wielkości zamówienia. Nie bez znaczenia jest fakt, że w naszym sklepie wszystkie zamienienia są wysyłane bez żadnych kosztów. Ponadto do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się udzielić wszelkich porad zarówno technicznych, jak i stylistycznych w taki sposób, żeby byli Państwo w 100% usatysfakcjonowani.