Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

 • 782,00 zł - 14 994,00 zł

Żyrandole Elstead | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Żyrandole Elstead

Średniowieczne żyrandole Elstead

Jeżeli poszukujecie Państwo klasycznych żyrandoli z najwyższej półki, to oferta ta jest skrojona idealnie pod Państwa wymagania. Żyrandole Elstead to  produkty, które nie mają sobie równych nie tylko na europejskim rynku oświetleniowym, ale także i na całym świecie. Lampy Elstead dostępne są na polskim rynku już od kilkunastu lat, dzięki czemu pozycja marki ugruntowała się już na tyle, że nikogo nie trzeba przekonywać o jej walorach.

Aktywne filtry

 • Urokliwy żyrandol AEGEAN 5 STARY MOSIĄDZ - Elstead Lighting

  1 923,11 zł

  Jeżeli szukają Państwo eleganckiej oprawy oświetleniowej w przystępnej cenie, to lampa wisząca Aegean 5lt jest świetną propozycją. Jej wyjątkowo piękny kształt powinien przypaść do gustu, nawet najbardziej wymagającym klientom. Natomiast jakość wykonania sprawi, że cieszyć się jej urokami można będzie przez wiele lat. 

 • Stylowy żyrandol trójramienny AEGEAN 3 STARY MOSIĄDZ - Elstead Lighting

  1 548,26 zł

  Lampa wisząca Aegean to jedna z najchętniej kupowanych opraw oświetleniowych spośród całej oferty naszego sklepu. Swoją popularnością cieszy się  nieprzerwanie już od pięciu sezonów, kiedy to firma Elstead Lighting wprowadziła ją na polski rynek. Żyrandol Aegean zaprojektowany jest w stylu nowoczesnym, jednak widoczne są tu również klasyczne odwołania. Dostępność w trzech kolorach: mosiądzu, polerowanego mosiądzu i polerowanego niklu ułatwi dobór odpowiedniego modelu lampy do wnętrza.

 • Ekskluzywny żyrandol dziesięcioramienny AMARILLI 10 BLACK - Elstead Lighting

  4 726,28 zł

  Niezwykle bogato zdobiony kryształkami i liśćmi dębowymi żyrandol Amarilli 10lt z dziesięcioma źródłami światła, przywodzi na myśl wnętrza z minionej epoki. Rama składająca się z finezyjnie, ręcznie wyginanych ramion, wykończona jest świecznikami, z którymi najlepiej komponują się żarówki w kształcie świeczek. Całkowity rozmiar oprawy wynosi 196 cm, który możemy swobodnie skrócić, poprzez odjęcie ogniw łańcucha.

  • Nowy

  Żyrandol dziesięcioramienny AMARILLI 10 BRONZE - Elstead Lighting

  4 726,28 zł

  Niezwykle bogato zdobiony kryształkami i liśćmi dębowymi żyrandol AMARILLI 10 BRONZE z dziesięcioma źródłami światła, przywodzi na myśl wnętrza z minionej epoki. Oprawa w wersji kolorystycznej złoto/brąz. Rama składająca się z finezyjnie, ręcznie wyginanych ramion, wykończona jest świecznikami, z którymi najlepiej komponują się żarówki w kształcie świeczek. Całkowity rozmiar oprawy wynosi 196 cm, który możemy swobodnie skrócić, poprzez odjęcie ogniw łańcucha.

 • Piękny żyrandol z piętnastoma źródłami światła AMARILLI 15 BLACK - Elstead Lighting

  14 993,70 zł

  Lampa wisząca Amarilli 15lt z kolekcji angielskiej firmy Elstead Lighting, ze względu na swoje okazałe rozmiary, przeznaczona jest do naprawdę dużych pomieszczeń takich jak: hotele, sale balowe, pałace lub kościoły. W żyrandolu tym znajduje się aż 15 źródeł światła, co gwarantuje odpowiednie oświetlenie wnętrz o sporej kubaturze. 

 • Żyrandol z piętnastoma źródłami światła AMARILLI 15 BRONZE - Elstead Lighting
  • Nowy

  Żyrandol z piętnastoma źródłami światła AMARILLI 15 BRONZE - Elstead Lighting

  14 993,70 zł

  Żyrandol AML15-BRONZE w kolorystyce złoty/brąz z kolekcji angielskiej firmy Elstead Lighting, ze względu na swoje okazałe rozmiary, przeznaczona jest do naprawdę dużych pomieszczeń takich jak: hotele, sale balowe, pałace lub kościoły. W żyrandolu tym znajduje się aż 15 źródeł światła, co gwarantuje odpowiednie oświetlenie wnętrz o sporej kubaturze. 

 • Klasyczny gustowny żyrandol AMARILLI 3 BLACK - Elstead Lighting

  1 792,73 zł

  Trójpromienna lampa wisząca Amarilli AML3-BLK-SILVER zaprojektowana została w pracowni brytyjskiej marki oświetlenia Elstead. Niebanalny projekt za sprawą wykończenia kryształami w kształcie łez i dębowymi liśćmi przyciąga spojrzenia i zapada w pamięć na długi czas. Lampę wiszącą Amarilli AML3-BLK-SILVER można stosować również w wersji bez łańcucha, jako typowy plafon.

 • Klasyczny gustowny żyrandol AMARILLI 3 BRONZE - Elstead Lighting
  • Nowy

  Klasyczny gustowny żyrandol AMARILLI 3 BRONZE - Elstead Lighting

  1 792,73 zł

  Trójpromienna lampa wisząca Amarilli AML3-BRONZE zaprojektowana została w pracowni brytyjskiej marki oświetlenia Elstead. Niebanalny projekt za sprawą wykończenia kryształami w kształcie łez i dębowymi liśćmi przyciąga spojrzenia i zapada w pamięć na długi czas. Lampę wiszącą Amarilli AML3-BRONZE można stosować również w wersji bez łańcucha, jako typowy plafon.

 • Stylowy żyrandol pięcioramienny AMARILLI 5 BLACK - Elstead Lighting

  3 259,50 zł

  Pięcioramienny żyrandol Amarilli 5lt AML5-BLK-SILVER to doskonała propozycja dla osób poszukujących ekskluzywnego oświetlenia o fantazyjnym kształcie, utrzymanym w klasycznej stylizacji. Ten niezwykle ciekawy projekt opiera się na ręcznie wyginanych ramionach, zdobionych dębowymi liśćmi i kryształowymi wisiorkami. Oprawa Amarilli dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-złotej i czarno-srebrnej.

 • Żyrandol pięcioramienny AMARILLI 5 BRONZE - Elstead Lighting
  • Nowy

  Żyrandol pięcioramienny AMARILLI 5 BRONZE - Elstead Lighting

  3 259,50 zł

  Pięcioramienny żyrandol Amarilli 5lt AML5-BRONZE to doskonała propozycja dla osób poszukujących ekskluzywnego oświetlenia o fantazyjnym kształcie, utrzymanym w klasycznej stylizacji. Ten niezwykle ciekawy projekt opiera się na ręcznie wyginanych ramionach, zdobionych dębowymi liśćmi i kryształowymi wisiorkami. Oprawa Amarilli dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-złotej i czarno-srebrnej.

 • Potrójny żyrandol klasyczny ARTISAN 3 MOSIĄDZ - Elstead Lighting

  782,28 zł

  Trzyramienny żyrandol Artisan 3lt został zaprojektowany przez firmę Elstead Lighting. Ręcznie formowane zwoje nadają charakterystyczny wygląd. Doskonale pasuje zarówno do pomieszczeń o tradycyjnym jaki i nowoczesnym wystroju. Oprawa Artisan 3lt przygotowana została w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i złotej.

  • Nowy

  Potrójny żyrandol klasyczny ARTISAN 3 CZARNY - Elstead Lighting

  782,28 zł

  Trzyramienny żyrandol Artisan 3lt został zaprojektowany przez firmę Elstead Lighting. Ręcznie formowane zwoje nadają charakterystyczny wygląd. Doskonale pasuje zarówno do pomieszczeń o tradycyjnym jaki i nowoczesnym wystroju. Oprawa ART3-BLACK posiada konstrukcję w kolorze czarnym. Producent posiada w ofercie również żyrandol SRTISAN 3 w wersji złotej.

  • Nowy

  Klasyczna oprawa pięciopłomienna ARTISAN 5 CZARNY - Elstead Lighting

  1 140,83 zł

  Prosta, a zarazem bardzo efektowna lampa wisząca ART5-BLACK to dzieło projektantów z angielskiej firmy Elstead Lighting. Efektownie wyginana konstrukcja zakończona świecznikami, przystosowanymi do zamocowania żarówek z gwintem E14, doskonale odnajduje się we wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu.

 • Klasyczna oprawa pięciopłomienna ARTISAN 5 MOSIĄDZ - Elstead Lighting

  1 140,83 zł

  Prosta, a zarazem bardzo efektowna lampa wisząca Artisan 5lt to dzieło projektantów z angielskiej firmy Elstead Lighting. Efektownie wyginana konstrukcja zakończona świecznikami, przystosowanymi do zamocowania żarówek z gwintem E14, doskonale odnajduje się we wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu.

 • Żyrandol z pięcioma źródłami światła BALANCE 5 BROWN - Elstead Lighting

  2 281,65 zł

  Przepiękny żyrandol BALANCE5-BRPB to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają ciekawego i pięknego a jednocześnie wydajnego źródła światła. Sprawdzi się on doskonale zarówno w tradycyjnym salonie, jak też w nowoczesnej kuchni. Uniwersalny krój i kształt żyrandola jest podkreślony przez połączenie białych abażurów i srebrno - złotych elementów konstrukcyjnych lampy. Żyrandol posiada 5 źródeł światła, które sprawiają, że wnętrz rozświetlanego pokoju staje się jednorodnie jasne i w pełni doświetlone.

 • Żyrandol z pięcioma abażurami BALANCE 5 WHITE - Elstead Lighting
  • Nowy

  Żyrandol z pięcioma abażurami BALANCE 5 WHITE - Elstead Lighting

  2 281,65 zł

  Przepiękny żyrandol BALANCE5-WPN to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają ciekawego i pięknego a jednocześnie wydajnego źródła światła. Sprawdzi się on doskonale zarówno w tradycyjnym salonie, jak też w nowoczesnej kuchni. Uniwersalny krój i kształt żyrandola jest podkreślony przez połączenie białych abażurów i srebrno - złotych elementów konstrukcyjnych lampy. Żyrandol BALANCE5-WPN posiada 5 źródeł światła, które sprawiają, że wnętrz rozświetlanego pokoju staje się jednorodnie jasne i w pełni doświetlone.

 • Żyrandol z pięcioma abażurami BALANCE 5 BLACK/WHITE - Elstead Lighting
  • Nowy

  Żyrandol z pięcioma abażurami BALANCE 5 BLACK/WHITE - Elstead Lighting

  2 618,67 zł

  Przepiękny żyrandol BALANCE5-BKPN to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają ciekawego i pięknego a jednocześnie wydajnego źródła światła. Sprawdzi się on doskonale zarówno w tradycyjnym salonie, jak też w nowoczesnej kuchni. Uniwersalny krój i kształt żyrandola jest podkreślony przez połączenie białych abażurów i srebrno - złotych elementów konstrukcyjnych lampy. Żyrandol BALANCE5-BKPN posiada 5 źródeł światła, które sprawiają, że wnętrz rozświetlanego pokoju staje się jednorodnie jasne i w pełni doświetlone.

Długie łańcuchy żyrandoli Elstead

Żyrandole Elstead dzięki długim łańcuchom doskonale nadają się do wysokich wnętrz, gdzie lampy o małym zwieszeniu wyglądają dosyć komicznie i zamiast poprawiać ogólny wystrój szpecą go. Mogą być one stosowane nie tylko w wysokich salonach, ale także w kościołach, dworkach, czy też nawet w salach zamkowych. Brytyjski producent oferuje w swoich zestawach nawet pięciometrowe łańcuchy, które są wystarczające do bardzo wysokich wnętrz. W przypadku gdyby i to było za mało, producent może przygotować na indywidualne zamówienie nawet sporo dłuży łańcuch, który pozwoli zamontować oprawę na idealnej wysokości.Żyrandole z abażurami

Ciężko wyobrazić sobie klasyczne żyrandole Elstead bez abażurów. Nie inaczej jest również w przypadku brytyjskiego producenta, który do swych opraw wiszących oferuje szeroką gamę abażurów wykonywanych z różnorakich materiałów. Również kolorystyka jest okazała, co pozwala na łatwiejsze dopasowanie do konkretnego wnętrza. Znajdziemy tutaj najpopularniejsze odcienie beżu, biel i szarości, ale także czerń i bardziej ekstrawaganckie złote modele. Należy tutaj wspomnieć, że wszystkie modele abażurów są kompatybilne z dowolnymi wiszącymi oprawami.Średniowieczne żyrandole Elstead

Wśród żyrandoli Elstead najciekawiej prezentują się średniowieczne oprawy. Są to modele o pokaźnych rozmiarach. Znajdziemy tutaj dwu i trzy piętrowe oprawy w których zamontowano kilkanaście źródeł siwiała. Takie olbrzymie lampy nie nadają się do mniejszych pomieszczeń, gdyż ciężko byłoby je nawet tam zmieścić. Doskonale za to nadają się do pokaźnych sal w których ukażą pełnię swego piękna. Przy produkcji średniowiecznych żyrandoli Elstead przeważnie stosuje się żelazo, charakterystyczne dla epoki do której się odwołują. Lampy te wykonywane są przy wykorzystaniu metod sprzed kilkuset lat, co podwyższa jeszcze ich prestiż. 

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją żyrandoli Elstead, którą oferuje nasz sklep z lampami.