Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 349,00 zł - 2 688,00 zł

Kinkiety Łazienkowe Złote. Lampy do Łazienki. Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Kinkiety łazienkowe złote

Złoty kinkiet łazienkowy – idealny do każdego wnętrza

Złoty kinkiet łazienkowy to doskonałe uzupełnienie ekskluzywnych wnętrz. Jest to oferta oświetlenia z górnej półki, dla klientów o nieco „grubszym portfelu”. Najciekawsze modele pochodzą od amerykańskich producentów marek Kichler i Hinkley, jednak najbardziej pokaźną jest seria lamp marki Quintiesse. Wszystkie oprawy tych producentów wyróżnia bardzo wysoka jakość i niezwykła precyzja wykonania. Dzięki temu nasze kinkiety są prawdziwymi perełkami wśród opraw oświetleniowych.

Aktywne filtry

Kinkiety złote łazienkowe to nie tylko wygląd

Najważniejszą cechą złotych kinkietów do łazienki jest to, jak się prezentują. Jednak w przypadku oświetlenia łazienkowego nie możesz zapomnieć także o bezpieczeństwie. Ta kwestia jest w tym przypadku bardzo ważna, ponieważ praca złotych kinkietów łazienkowych odbywa się w środowisku o dużej wilgotności. Ma to duży wpływ na ich pracę, a nieodpowiednio zabezpieczona oprawa przed dostaniem się wilgoci do wewnątrz jest narażona nie tylko na uszkodzenia, ale także zagraża bezpieczeństwu użytkowników. Przed zakupem takich lamp musisz upewnić się, że są to oprawy, które posiadają co najmniej stopień IP:44. Taka szczelność gwarantuje bezpieczne korzystanie z tego rodzaju oświetlenia, a także przekłada się na długość użytkowania danych opraw.Złote kinkiety łazienkowe do różnych aranżacji

Nasz sklep z lampami to miejsce, w którym kinkiety łazienkowe złote, zaprojektowane zostały w różnych stylach aranżacyjnych. Znajdziesz tu zarówno kinkiety nowoczesne jak i klasyczne, czy nawet industrialne złote oprawy ścienne do łazienek. Wśród nowoczesnych propozycji godna uwagi jest Morvah marki Elstead Lighting. Oprawę tą wyróżnia nie tylko nowoczesna stylizacja, ale także ciekawe wykończenie szklanego klosza, który posiada zatopione pęcherzyki powietrza, które dają niesamowity efekt po włączeniu oświetlenia. Wśród klasycznych modeli warto jest zwrócić uwagę zwłaszcza na model Isabela amerykańskiej marki Hinkley, a także oprawę tego samego producenta Francoise. Te złote kinkiety łazienkowe przygotowane zostały w wersji pojedynczej i potrójnej. Dzięki czemu można stworzyć bardzo ciekawą kompozycję, umieszczając pojedyncze oprawy po bokach lustra, a większą potrójną lampę bezpośrednio nad nim.Industrialne złote kinkiety łazienkowe

Szukając kinkietów złotych do łazienki należy z całą pewnością bliżej się przyjrzeć ofercie Quintiesse, która przygotowała dwie bardzo ciekawe serie Restoration i Rigby. Te loftowe lampy łazienkowe złote prezentują się naprawdę bardzo okazale i dzięki nim będziecie Państwo mogli w łatwy stworzyć unikalną industrialną aranżację, która zachwyci nie tylko domowników, ale i każdego, kto będzie miał przyjemność z nią obcować.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór opraw oświetleniowych do łazienki i innych pomieszczeń w Twoim domu. Na szczególną uwagę zasługują nasze kinkiety, które świetnie komponują się z żyrandolami. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.