Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 569,00 zł - 13 900,00 zł

Kryształowe żyrandole do sypialni | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Kryształowe żyrandole do sypialni

Każdy marzy o pięknym kryształowym żyrandolu w sypialni, nie każdy jest jednak na tyle odważni, aby zdecydować się na taki wybór. Obawy te są jednak niepotrzebne, gdyż tego typu lampy do sypialni doskonale pasują praktycznie do wszystkich aranżacji.Do jakiego stylu pasują kryształowe żyrandole do sypialni?

Nie jest prawdą, że kryształowe lampy jest ciężko wpasować do danej aranżacji. Tak naprawdę kryształowe żyrandole do sypialni pasują do większości styli architektonicznych. Takie oprawy genialnie prezentują się w towarzystwie dużego łoża i toaletki np. w stylu rustykalnym. Oprawy z kryształkami jednak najlepiej współgrają ze stylem glamour do którego są wręcz stworzone. Klienci z sukcesem wprowadzają je również do wnętrz w stylu retro. Ciężka sobie również wyobrazić amerykańskie stylizacje bez opraw z kryształami, od lat wykorzystuje je się chociażby w stylu New York. Kryształowe żyrandole do sypialni pasują jeszcze do wielu innych aranżacji i tylko od nas zależy, gdzie zechcemy je wprowadzić.

Aktywne filtry

Czy montaż kryształowych żyrandoli do sypialni jest kłopotliwy?

Na pewno nie jest to najłatwiejsze zadanie. Po pierwsze zazwyczaj oprawa jest tak zapakowana, że sam stelaż i kryształki są pakowane osobno i dopiero na miejscu podczas montażu wyjmuje się osobno zapakowane kryształy, które następnie wiesza się na konstrukcji, za pomocą dostarczonych haczyków. I to jest dopiero pierwszy z kłopotliwych etapów montażu. Kolejny problem występuje przy samym zawieszeniu oprawy, która nie należy do najlżejszych, Kryształ jest ciężkim materiałem, który po zsumowaniu, tworzy dosyć pokaźną masę. Dlatego do montażu kryształowego żyrandola do sypialni niezbędne są dwie osoby. W pojedynkę jest to dosyć ekstremalne przedsięwzięcie, tym bardziej, że mamy do czynienia z delikatnym materiałem.Jakie żarówki należy zastosować?

Odnośnie wyboru odpowiednich żarówek do żyrandola kryształowego do sypialni mamy dość małe pole do popisu. Główne kwestie w tym zakresie zostały już ustalone przez producenta. Tak więc rodzaj żarówki, a także moc maksymalna jest już z góry ustalona. Do wyboru pozostaje nam tak naprawdę tylko jeden z ważnych parametrów, a mianowicie barwa światłą. Najlepiej w przypadku żyrandoli prezentują się żarówki o ciepłej barwi. Ma to związek z rozpraszaniem się światła przez pryzmat kryształu, tworzące bajeczny efekt wizualny.