KategoriePŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

- należne pieniądze odbiera kurier dostarczający do Państwa towar. Za taką formę płatności nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, a pieniądze przekazywane są w chwili otrzymania przesyłki. Kurierzy w dniu dostarczenia zamówienia kontaktują się telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, informując o przewidywanej godzinie przyjazdu oraz kwocie jaką należy przygotować do zapłaty. W dniu wysyłki otrzymają Państwo również potwierdzenie e-mail ze strony sklepu, że zamówione produkty zostały przekazane kurierowi i następnego dnia nastąpi dostawa pod wskazany adres.


SZYBKI PRZELEW PRZELEWY24.PL

- Przelewy24.pl skupiają w sobie praktycznie wszystkie najpopularniejsze banki w Polsce, a poza tym dają możliwość płatności za pomocą karty płatniczej. Skorzystanie z systemu płatności Przelewy24.pl powoduje przekierowanie na stronę wybranego banku z gotowym formularzem przelewu do potwierdzenia. Za skorzystanie z systemu Przelewy24.pl nie ponoszą Państwo dodatkowych opłat, a przelew dokonywany jest natychmiastowo powodując rozpoczęcie realizacji zamówienia.


PRZEDPŁATA NA KONTO BANKOWE

- wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na konto bankowe.  Nasz numer konta bankowego w banku Santander: 50 1090 1069 0000 0001 3460 8731. Pieniądze otrzymujemy na konto zazwyczaj następnego dnia roboczego, jeżeli dokonają  Państwo przelew z banku WBK pieniądze znajdują się na naszym koncie bankowym w ciągu 15 minut. Po dokonaniu przelewu, przesłanie mailem jego potwierdzenia spowoduje szybsze rozpoczęcie procesu realizacji zamówienia, bez konieczności oczekiwania na pojawienie się pieniędzy na koncie.
PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ

- Płatność kartą płatniczą lub kredytową realizowana jest za pomocą systemu płatności Przelewy24.pl i to właśnie tą metodę należy wybrać, chcąc dokonać zapłaty kartą. Po wyborze zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę terminala, gdzie należy podać wymagane dane dotyczące swojej karty. Taki sposób płatności gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych, takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Płatność kartą nie powoduje doliczenia dodatkowych kosztów.PŁATNOŚĆ BLIKIEM

- szybka płatność mobilna dokonywana przy pomocy smartfona. Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów posiadających bankowość mobilną. Transakcja  realizowana za pomocą aktywnej aplikacji BLIK, której podstawowym mechanizmem działania jest generowanie 9-cyfrowego kodu. Wyboru płatności dokonuje się w systemie płatności Przelewy24.pl.


PAY PAL

- w systemie PayPal można płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal. System PayPal jest bezpłatny dla kupujących i działa na zasadzie wirtualnego portfela, którego zawartość w każdej chwili można powiększyć dokonując szybki przelew.
RATY MBANK

- szybkie i wygodne zakupy na raty przy udziale mBnku. Forma sprzedaży ratalnej mBanku umożliwia rozłożenie płatności za zamówienie na dogodne raty. System kredytowy pozwala załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu, a wysokość raty możesz obliczyć na stronie wybranego przez siebie produktu. Istnieje możliwość kredytowania zakupów od 300zł do 20.000zł na okres od 3 do 36 miesięcy.RATY ALIOR BANK

- płatność ratalna obsługiwana przez Alior Bank. Wybór tej metody płatności spowoduje przeniesienie na stronę Alior Bank on-line, gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy oraz zapoznać się z warunkami umowy kredytowej. Po jej zatwierdzeniu pieniądze automatycznie przelewane są na nasze konto i przystępujemy do realizacji zamówienia.