Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

 • 83,00 zł - 578,00 zł

Oprawy najazdowe – wodoodporne oczka do montażu w podłożu

Oprawy najazdowe

Czym podświetlić podjazd?

Oprawy najazdowe to oczka wbudowywane w podłoże, które muszą charakteryzować się bardzo wysoka odpornością i wytrzymałością, ponieważ są narażone na ciągły kontakt z chodzącymi po nich ludźmi i przejeżdżającymi pojazdami. Z reguły lampy ogrodowe tego typu posiadają bardzo wysokiej mocy żarówki halogenowe i we wspaniały sposób oświetlają drogi dojazdowe do posesji czy garażu.

Aktywne filtry

 • Najazdowa oprawa Rena 1 z przewodem zasilającym - Norlys

  522,75 zł

  Oprawa wpuszczana Rena z okrągłym frontem wykonanym ze stali nierdzewnej 316L i hartowanym szkłem o grubości 10mm. Sam korpus wykonany jest ze stopu aluminium, wpuszczanym w polipropylenową puszkę montażową dostarczaną w zestawie. Jako źródło światła Firma Norlys do tej oprawy zastosowała żarówkę LED o mocy 5,5W.

 • Wytrzymała oprawa najazdowa Rena 2 z przewodem zasilającym - Norlys

  522,75 zł

  Oprawa wpuszczana Rena z kwadratowym frontem wykonanym ze stali nierdzewnej 316L i hartowanym szkłem o grubości 10mm. Sam korpus wykonany jest ze stopu aluminium, wpuszczanym w polipropylenową puszkę montażową dostarczaną w zestawie. Jako źródło światła Firma Norlys do tej oprawy zastosowała żarówkę LED o mocy 5,5W.

 • Okrągła oprawa najazdowa RENA 3 bez przewodu zasilającego - Norlys

  435,42 zł

  Rena 3 to okrągła oprawa najazdowa marki Norlys, która charakteryzuje się niebywałą prostotą i ciekawym, aranżacyjnym minimalizmem. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych modeli to właśnie Rena 3 posiada swój własny, oryginalny styl, który opiera się na całkiem udanemu połączeniu okrągłej oprawy i źródła światła.

  Konstrukcja jest utrzymana w charakterystycznej, nowoczesnej stylistyce i doskonale nadaje się do oddolnego oświetlenia domowej elewacji zewnętrznej.

 • Kwadratowa oprawa najazdowa RENA 4 bez przewodu zasilającego - Norlys

  435,42 zł

  Oprawa najazdowa Rena 4 marki Norlys to niezwykle uniwersalne pod względem aranżacyjnym źródło światła. Możliwość jego zabudowania w dowolnym punkcie obejścia jest największą zaletą tego modelu. Oczywiście najlepiej sprawdzi się on w sąsiedztwie zabudowań, niemniej oprawę tą można wykorzystać również jako wyodrębniony punkt świetlny.

  Jeśli chodzi o wygląd, oprawa ta zaskakuje swoim surowym, kwadratowym kształtem, w dużej mierze odnoszącym się jednak do stylu nowoczesnego.

 • Oprawa najazdowa RENA 5 z przewodem zasilającym - Norlys

  577,85 zł

  Rena 5 to nowoczesna oprawa najazdowa marki Norlys, która wyróżnia się swoim niecodziennym wyglądem. Posiada ona specjalny, wzmocniony kaptur, który w specyficzny sposób ukierunkowuje padające z lampy światło.

  Dzięki temu można z łatwością rozświetlić powierzchnie poziome (np. dróg dojazdowych). Model ten sprawdzi się zwłaszcza w przypadku nawierzchni o zróżnicowanej fakturze, na której padające światło stworzy niepowtarzalne wzory.

 • Ogrodowa oprawa najazdowa RENA 6 bez przewodu zasilającego - Norlys

  493,11 zł

  Rena 6 to oprawa najazdowa marki Norlys, która urzeka nie tyle swoim pięknem i kształtem, ile raczej malowniczo padającym światłem. Dzięki charakterystycznemu kapturkowi, model ten emituje światło w poziomie, co jeszcze bardziej ubogaca nocną aranżację obejścia, lub ogrodu.

  Ponadto Rena 6 posiada bardzo ciekawy, nowoczesny design, który aż uderza swoją oryginalnością i tajemniczością. Sprawdzi się ona w dowolnie zaaranżowanym ogrodzie.

 • RENA 7 ogrodowa lampa wpustowa z przewodem zasilającym - Norlys

  577,85 zł

  Rena 7 to nowoczesna, wpustowa oprawa najazdowa marki Norlys. Najważniejszą cechą, która ją wyróżnia, jest jej niebagatelny kapturek, który w specyficzny sposób ukierunkowuje strumień padającego światła.

  Dzięki temu rozwiązaniu światło to maluje powierzchnię obejścia lub ogrodu, nadając jej ciekawego i tajemniczego wyglądu. Oprawa ta sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i w obejściu. Można nią doświetlać zarówno nawierzchnie brukowane, jak i ścieżki ziemne.

 • Ogrodowa lampa wpustowa RENA 8 bez przewodu zasilającego - Norlys

  493,11 zł

  Lampa wpustowa Rena 8 marki Norlys to gustownie wykonana oprawa najazdowa, która wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem i oryginalną konstrukcją. Składa się ona z wpustu i ciekawie wykonanego kapturka. Jego specyficzny kształt ogranicza strumień padającego światła sprawiając, że oprawa zyskuje niebagatelny wymiar dekoracyjny.

  Produkt idealnie sprawdzi się zarówno w obejściu domu, jak i w wewnątrz przydomowego ogrodu. Za jego pomocą można dekorować światłem dowolną powierzchnię, od kostki gruntowej po ścieżki ziemne.

 • BEEKMAN 2 ścienny kinkiet zewnętrzny - Maytoni

   Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/damjrdhgle/domains/lampa-lampy.pl/public_html/src/Adapter/Presenter/Product/ProductLazyArray.php on line 632
  • Produkt aktualnie niedostępny
 • BRONZE 14 i 15 (12V) oprawy zewnętrzne dogruntowe - Garden Zone
  • -15%
  • Produkt aktualnie niedostępny

  BRONZE 14 i 15 (12V) oprawy zewnętrzne dogruntowe - Garden Zone

  83,12 zł 97,79 zł -15%

  Ta niezwykła oprawa najazdowe przeznaczona jest do montowania bezpośrednio w gruncie. Posiada ona unikatowy, wyjątkowy design i jest niezwykle funkcjonalna. Z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim, którzy poszukują do swojego ogrodu oraz obejścia dodatków nietypowych, stylowych oraz wykonanych z najwyższą starannością. Dzięki charakterystycznej barwie reflektor ma dość industrialny wyraz i pasować będzie do stylu retro.  Lampy zewnętrzne korzystające z systemu "Plug & Go" przeznaczone do montażu bezpośrednio w gruncie.

  • Produkt aktualnie niedostępny

Elementy podświetlane przez oprawy najazdowe.

Oprawy najazdowe dostępne są w różnych odmianach, w zależności od tego, do czego chcemy je zastosować. Typowo dekoracyjne posiadają zróżnicowaną kolorystykę wysyłanego światła, a ich głównym zadaniem jest ubarwienie najbliższego otoczenia. Oprawy ze źródłami światła bardzo dużej mocy, używane są do podświetlania pomników czy fasad budynków, przy pomocy wysyłanego bardzo mocnego strumienia światła. Są też oprawy najazdowe, które na wierzchniej szybce maja różne wzory, np.: strzałki, które mogą pełnić rolę nawigacyjną, oznaczając kierunek którędy należy się poruszać.

Oprawy najazdowe stosowane na podjeździe do garażu, czy na schodach powinny się charakteryzować odpowiednio zmniejszoną mocą źródeł światła, tak aby nie powodować oślepienia użytkowników i nie doprowadzić do nieprzewidzianych wypadków.