Kategorie

Lampy Lui's Collection

Lampy Lui’s Collection to propozycja przede wszystkim dla osób ceniących luksus i elegancję. Marka oferuje bardzo ciekawe rozwiązania z unikatowym wzornictwem i doskonałym wykonaniem. Produkty Lui’s Collection wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, a ich wyjątkowe elementy dekoracyjne nadają dodatkowych walorów estetycznych. Podstawy lamp Lui’s to wysokogatunkowa porcelana, która w połączeniu z subtelnymi abażurami doskonale się sprawdzi zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnym aranżacjach.Jakie lampy oferuje marka Lui's Collection?

Lui's Collection to marka oświetleniowa, której specjalizacją są lampy stołowe. Angielska firma słynna jest na całym świecie z przepięknych, niepowtarzalnych podstaw, wykonanych z porcelany i ze szkła, a także z wyjątkowo urokliwych abażurów. Lui's Collection od wielu lat jest znanym i cenionym producentem oświetlenia na brytyjskim rynku oświetleniowym, jednak w ostatnim czasie nastąpiła duża ekspansja produktów tej marki na cały świat. Od kilka lat marka działa pod szyldem Elstaed, firmy która ją wykupiła i dodała do swej oferty, jednocześnie kontynuując piękną historię. 

Jakie style lamp oferuje Lui's Collection?

Kolekcja Lui's Collection podzielona jest na trzy grupy, są to oprawy nowoczesne, klasyczne i oświetlenie w stylu orientalnym. Podstawy lamp nowoczesnych wykonane są ze szkła lub metalu, a struktura oprawy pozbawiona jest zbędnych ozdobników. W klasycznych oprawach podstawa zazwyczaj posiada kształt wazonu i jest wykonana z porcelany. Orientalne lampy wyróżniają się rysunkami, które nawiązują do kultury dalekiego wschodu. Produkty Lui's Collection słyną z niezwykle urokliwych abażurów, które są ręcznie wykonywane z najróżniejszego rodzaju tkanin. Najciekawsze osłonki tworzy się z jedwabiu, szyfonu oraz organzy. Wszystkie są perfekcyjnie wykończone, co w połączeniu z najwyższą jakością stosowanych materiałów tworzy ekskluzywne dzieła oświetleniowe.Czy lampy trzeba kupować w całości?

Podstawy i osłony Lui's Collection sprzedawane są osobno, co w znacznym stopniu ułatwia wybór idealnie pasującej oprawy do konkretnego pomieszczenia. Produkty  Lui's Collection najczęściej spotykane są w sypialniach i salonach, gdzie stają się wizytówką pomieszczenia. Dzięki możliwościom dowolnych konfiguracji komponentów, łatwiej można zgrać kolorystycznie lampy Lui's z wnętrzem w którym będą postawione. Można również zakupić samą podstawę i dopasować inną osłonę gdyż ich mocowania są standardowymi rozwiązaniami, stosowanymi w tego typu oświetleniu.

Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją marki Lui's Collection  dostępnych w naszym sklepie oświetleniowym.