Lampy Lui's Collection

W jakim rodzaju oświetlenia specjalizuje się firma Lui's Collection?

Lui's Collection to światowy lider lamp stołowych. Angielska firma słynna jest na całym świecie z przepięknych podstaw opraw stolikowych, wykonanych z porcelany i ze szkła, a także z wyjątkowo urokliwych abażurów. Lui's Collection od wielu lat jest znanym i cenionym producentem oświetlenia na brytyjskim rynku oświetleniowym, jednak w ostatnim czasie nastąpiła duża ekspansja produktów tej marki na cały świat, dzięki czemu także w Polsce możemy z łatwością nabyć produkty tego producenta.

Jest 110 produktów.

Pokazuje 1 - 52 z 110 produktów

Jakie style lamp oferuje Lui's?

Kolekcja Lui's Collection podzielona jest na trzy grupy, są to oprawy nowoczesne, klasyczne lampy stolikowe i oświetlenie w stylu orientalnym. Podstawy lamp nowoczesnych wykonane są ze szkła lub metalu, a struktura oprawy pozbawiona jest zbędnych ozdobników. W klasycznych oprawach podstawa zazwyczaj posiada kształt wazonu i jest wykonana z porcelany. Orientalne lampy wyróżniają się rysunkami, które nawiązują do kultury dalekiego wschodu. Produkty Lui's Collection słyną z niezwykle urokliwych abażurów, które są ręcznie wykonywane z najróżniejszego rodzaju tkanin. Najciekawsze abażury tworzy się z jedwabiu, szyfonu oraz organzy. Wszystkie klosze są perfekcyjnie wykończone co w połączeniu z najwyższą jakością stosowanych materiałów tworzy ekskluzywne dzieła oświetleniowe.

Czy lampy trzeba kupować w całości?

Podstawy i abażury Lui's Collection sprzedawane są osobno, co w znacznym stopniu ułatwia wybór idealnie pasującej oprawy do konkretnego pomieszczenia. Produkty  Lui's Collection najczęściej spotykane są w sypialniach i salonach, gdzie stają się wizytówką pomieszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją marki Lui's Collection  dostępnych w naszym sklepie oświetleniowym.