Kategorie
Klasyczne lampy sufitowe do sypialni | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Klasyczne lampy sufitowe do sypialni

Lampy sufitowe w klasycznych sypialniach

W skład oferty klasycznych lamp sufitowych do sypialni wchodzą zarówno plafony przysufitowe, jak i takie odstające od na krótkiej nóżce. Dodatkowo znajdują się tu także oprawy wiszące, czy też mniejsze żyrandole. Wszystkie lampy do sypialni zostały tak dobrane, żeby pasowały do klasycznych pomieszczeń, a ich wygląd jednocześnie dobrze uzupełniał wnętrze, a do tego zachwycał swoją urodą.Z jakich metali produkuje się konstrukcje lamp klasycznych ?

Ogólnie wśród oświetlenia do wnętrz najczęściej stosuje się chromowane metale, jednak w przypadku klasycznych lamp sufitowych do sypialni taki wybór nie wchodzi w grę. W tym przypadku po pierwsze nie mogą być to błyszczące powierzchnie, a po drugie powinny być to odcienie złota. Dlatego najczęściej możemy to spotkać takie metale jak mosiądz, matowa miedź, postarzane złoto, czy też brąz. W niektórych przypadków konstrukcje te są wykonywane w całości z miedzi lub mosiądzu, a czasami są to inne metale tylko wykończone we wcześniej wymienionych kolorach. W przypadku konstrukcji w całości wykonanej z metali szlachetnych ich cena jest oczywiście odpowiednio wyższa, jednak pomimo tego i tak cieszą się one dużą popularnością wśród naszych klientów.

Aktywne filtry

Jakie są rodzaje klasycznych lamp sufitowych do sypialni?

Zasadniczo klasyczne lampy sufitowe do sypialni dzieli się na dwie grupy. Pierwsze są to plafony przylegające bezpośrednio do sufitu, z kloszami szklanymi lub materiałowymi. Drugą grupą są oprawy sufitowe na nóżce, do której przymocowany jest klosz, lub ramiona zakończone żarówkami. Tego typu lampy wzorowane są na antycznych żyrandolach. Oprawy te projektanci często wykańczają szklanymi kloszami w kształcie kwiatów takich jak lilie, tulipany, czy też róże. Najczęściej są to matowe klosze, zdobione wytwornymi wzorami. Takie klasyczne lampy sufitowe do sypialni powinny przypaść do gustu zwłaszcza miłośnikom natury.Jakie żarówki do klasycznie urządzonej sypialni?

Na rynku oświetleniowym dominują trzy rodzaje żarówek: o światle ciepłym, zimnym i neutralnym. Zimna barwa światła byłaby zdecydowanie złym wyborem i stosowana jest aktualnie zazwyczaj tylko już w oświetleniu ogrodowym. Neutralna barwa jest dopuszczalna, jednak nie zachęcamy do jej stosowana w tak urządzonej sypialni. Naszą propozycją jest zastosowanie ciepłego światłą, które idealnie pasuje właśnie do tego stylu. Tworzy ono przytulny klimat, podkreśla walory mebli i innych ozdób zastosowanych w pomieszczeniu, a także wpływa na ukojenie po ciężkim dniu.