Kategorie

W sklepie Lampa-lampy.pl nie musisz martwić się o to, że wybrana lampa nie spełni Twoich oczekiwań.

Możesz bezproblemowo dokonasz zwrotu towaru w trzech prostych krokach.  • Przesłanie informacji o zwrocie

Na decyzję o zwrocie zamówienia macie Państwo 14 dni od daty otrzymania produktu. W celu dokonania zwrotu, należy w wyżej wymienionym terminie wysłać takową informację na adres e-mail: sklep@lampa-lampy.pl , bądź skontaktować się z nami telefonicznie. W wiadomości mailowej proszę podać numer zamówienia, bądź dane odbiorcy oraz nazwę lampy, z której zakupu chcielibyście Państwo zrezygnować. W przypadku płatności za pobraniem należy również podać numer konta do zwrotu należności.  • Wysyłka produktów

Od daty przekazania informacji o chęci odstąpienia od umowy, w przeciągu kolejnych 14 dni prosimy o przesłanie zwracanego towaru na poniższy adres:

Quelo Artur Pierzchalski

Ul. Andrzeja 7/16

88-100 Inowrocław

Tel: 798 575 800

Produkty możemy odebrać również własnym transportem. W takim przypadku prosimy o załączenie odpowiedniej informacji w mailu wraz z podaniem danych adresowych dotyczących miejsca odbioru. W mailu zwrotnym prześlemy wycenę dla konkretnej przesyłki. W przypadku paczek o standardowych rozmiarach koszt ten wynosi 25,00 zł brutto.

Bardzo prosimy o prawidłowe przygotowanie produktów do transportu. Lampa powinna być wysłana w oryginalnym opakowaniu, z pełną jego zawartością otrzymaną w chwili dostawy. Prosimy nie oklejać kartonów bezpośrednio taśmami oraz listami przewozowymi. W takim przypadku najlepiej zastosować dodatkowe zabezpieczenie w postaci kartonu lub folii stretch.  • Zwrot należności

Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu stanu zwracanego produktu, w ciągu 14 dni dokonany zostanie przelew zwrotny na konto z którego dokonano zakupu. Termin ten jest określony ustawowo, jednak standardowo przelewy wykonujemy zaraz po otrzymaniu przesyłki.