Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 310,00 zł

Lampy Wiszące Klasyczne Sufitowe | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy downlight do sypialni

Uniwersalne oprawy sufitowe typu downlight

Pomimo tego, że lampy downlight do sypialni nie są pierwszym wyborem wśród klientów kupujących lampy do sypialni, to jednak jest spora grupa osób, które poszukują tego rodzaju oświetlenia. W zawiązku z oczekiwaniem klientów, wprowadziliśmy takie oprawy do naszego sklepu. Mam nadzieję, że znajdziecie tu Państwo swoje wymarzone modele, które będą pasowały do własnej aranżacji.Na co zwrócić uwagę przy montażu lamp downlight w sypialni?

W celu montażu tego typu oświetlenia konieczne jest zamontowanie podwieszane sufitu. Jest to związane z tym że mocowanie żarówek, a także przewody, a czasami także nawet zasilacze muszą być ukryte pod płytą gipsowa. Dodatkowo niektóre z lamp downlight do sypialni są to oprawy puszczane w sufit. W takiej sytuacji jeszcze przed przystąpieniem podwieszanego sufitu, musimy tak zaplanować wysokość odległości od głównego sufitu, aby po pierwsze oprawa się zmieściła a dodatkowo pozostało miejsce na podłączenie przewodów. Dodatkowo musimy pamiętać, że oprawy generują energię cieplną, która musi być odprowadzona w przestrzeni między dwiema warstwami. Aktualnie w zasadzie nie stosuje się już żarówek halogenowych, które emitowały duże ciepło, tylko ledowe żarówki, których temperatura jest znacznie niższa, jednak należy na to zwrócić uwagę.

Aktywne filtry

Lampy downlight do sypialni z regulowanym źródłem światła

Producenci w ostatnich latach coraz częściej oferują lampy downlight do sypialni z ruchomymi źródłami światłą. Obrót odbywa się za pomocą dwóch pierścieni, dzięki czemu możemy doświetlić w sypialni praktycznie każdy zakątek. Zdecydowana większość opraw przystosowana jest do użycia tradycyjnych żarówek Gu10 z bańka MR16. Część opraw przystosowana jest jednak do żarówek ozdobnych AR111. Tego typu źródła światłą posiadają zdecydowanie większy klosz, dzięki czemu po pierwsze wygląda zdecydowanie bardziej okazale, dodatkowo jest możliwość zastosowania tam większej ilości diod, przez co żarówki te mogą generować więcej światłą. Tak atut jest bardzo istotny dla klientów, przez co oprawy tego typu są aktualnie bardzo popularne. Pomimo tego że cena jest wyższa od wcześniejszy modeli, nie zraża to klientów, którzy zakochali się w tych oprawach.Kolorystyka Lamp do sypialni downlight

Producenci oferują lampy do sypialni downlight tylko w trzech kolorach. Początkowo były to tylko barwy białe i czarne, jednak ostatnio został wprowadzony także kolor szary. Trzeba przyznać, ze wybór ten jest dosyć ograniczony, jednak można się spodziewać, że w kolejnych latach pojawią się nowie kolory. Prawdopodobnie będzie to kolor złoty, o którzy klienci dopytują. Mamy już sygnały od producentów, że te oczekiwania zostaną spełnione i już w następnym sezonie kolor ten pojawi się w nadchodzącej ofercie kilku firm oświetleniowych.