Nowe produkty

 • Pojedynczy kinkiet w stylu klasycznym FITZROY K - Interiors 1900

  937,20 zł

  Można odnieść wrażenie, że klasyczny kinkiet pojedynczy Azzardo FITZROY K składa się niejako z dwóch odrębnych elementów. Pierwszym z nich jest oczywiście bogato dekorowany i błyszczący świecznik, który wręcz emanuje blaskiem. Drugim takim elementem jest uchwyt tegoż świecznika, który - co ciekawe - utrzymany jest w podobnej co jego podstawa kolorystyce. Dzięki temu połączeniu, ta klasyczna i nieco tajemnicza lampka, idealnie sprawdzi się w korytarzach, ale i w salonie jako oświetlenie miejscowe.

 • Stylowy żyrandol mosiężny FITZROY 3 - Interiors 1900

  1 959,33 zł

  Stylowy mosiężny żyrandol Azzardo FITZROY 3 to ciekawie zaprojektowany, świetlny element dekoracyjny, którego kształt i forma idealnie nadają się do typowych, klasycznych wnętrz. Co więcej, w związku z jego dość oryginalną formą, jest on nieco... tajemniczy. Cóż, nietrudno odnieść wrażenie, że motyw świec kojarzy się raczej z niezwykłymi wnętrzami średniowiecznych zamków i pałaców. W związku z tym, że całość jest wykonana z mosiądzu, model ten prezentuje się niezwykle i wyjątkowo.

 • Klasyczny żyrandol pięcioramienny FITZROY 5 - Interiors 1900

  4 083,54 zł

  Żyrandol pięcioramienny Azzardo FITZROY 5, to model o bardzo rozbudowanej strukturze. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że jest to konstrukcja przeznaczona głównie jako podstawowe oświetlenie salonu. Na tym jednak możliwości tego produktu się nie kończą! Jego mosiężny kształt sprawia, że prezentuje się on niezwykle wykwintnie. Co więcej - ze względu na jego klasyczną formę, jest on też bardzo bogato zdobiony, a każde z jego ramion to odrębne dzieło sztuki.

 • FITZROY 2L lampa podłogowa z beżowym abażurem - Interiors 1900

  1 981,47 zł

  Lampa podłogowa Azzardo FITZROY 2L to funkcjonalny sposób na wypełnienie aranżacji salonu. Na pierwszy rzut oka, konstrukcja ta (oczywiście pod względem designerskim) praktycznie niczym się nie wyróżnia. Dopiero z biegiem czasu można odnieść wrażenie, że uwagę tak naprawdę przykuwa jej niesamowity abażur. Jego specyficzna, beżowa barwa sprawia, że klosz tej lampy wygląda niczym wykonany z drewna. Może właśnie dlatego konstrukcja ta sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i rustykalnych.

 • Lampa stołowa z beżowym abażurem FITZROY 2M - Interiors 1900

  858,48 zł

  Lampa stołowa Azzardo FITZROY, to niewątpliwie esencja klasycyzmu. W kwestii kształtów, model ten przypomina dobrze wszystkim znane lampy stołowe. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że model ten wyróżnia się... bardzo charakterystycznym, beżowym abażurem. Jego wyjątkowość sprawia, że pod odpowiednim kątem przypomina on drewno. Nic więc dziwnego, że ten skądinąd klasyczny model, doskonale sprawdzi się we wnętrzach salonów i sypialni o charakterze rustykalnym i klasycznym.

 • Stylowa lampa stołowa z mosiądzu WINCHESTER TABLE - Interiors 1900

  1 384,92 zł

  Stylowa, mosiężna lampa stołowa Azzardo WINCHESTER TABLE, to doskonała propozycja dla osób kochających połączenie stylu klasycznego z innowacyjnym modernizmem. Lampka ta - pomimo niewielkich, choć klasycznych kształtów - wyposażona jest w charakterystyczne źródło światła, które aranżacyjnie odnosi się do dawnych stylizacji biurkowych. Model ten jest pod wieloma względami wyjątkowy, gdyż jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Można go dla przykładu zamontować na swoim biurku, jak i w salonie lub w funkcjonalnym korytarzyku.

 • Kinkiet z ruchomym ramieniem WINCHESTER SWING - Interiors 1900

  1 193,04 zł

  Kinkiet Azzardo WINCHESTER SWING to konstrukcja ze wszech miar wyjątkowa. Po pierwsze - wyróżnia się ona ciekawie zdefiniowanym i minimalistycznym systemem mocowania. Po drugie - posiada ona ciekawie zaprojektowany, klasyczny klosz, którego głównym motywem jest oczywiście w charakterystyczny sposób bielone szkło. Model ten łączy w sobie cechy stylów modernistycznego i klasycznego i - co ważne - sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu, a zwłaszcza w salonie i w korytarzu.

 • Galeryjka WINCHESTER 20 z regulacją ustawienia ramienia - Interiors 1900

  1 569,42 zł

  Galeryjka Azzardo Winchester 20 to idealna propozycja dla wszystkich osób, które kochają minimalistyczne, a zarazem funkcjonalne źródła światła. Model ten - ze względu na swą wyjątkowość - może być wykorzystany w wielu różnych celach: zarówno jako funkcjonalne podświetlenie wybranego przedmiotu, jak również w roli oświetlenia użytkowego. Co więcej, ta klasycznie zaaranżowana lampka, może być montowana praktycznie w dowolnych punktach domu lub mieszkania.

 • Mosiężna galeryjka WINCHESTER 14 z podwójną regulacją - Interiors 1900

  1 420,59 zł

  Azzardo WINCHESTER 14 to gustownie zaprojektowana, ścienna i mosiężna galeryjka, która w dyskretny sposób podświetli wybraną przestrzeń. Warto ją wykorzystać w celu podświetlenia wybranych przestrzeni dekoracyjnych, ale też - w mniejszym stopniu - użytkowych. Pomimo swego klasycznego wymiaru, jest to idealna propozycja dla minimalistów, którzy szukają funkcjonalnego, w miarę jasnego, a zarazem dyskretnego źródła światła. Model ten może być montowany niezależnie od zastosowania wybranego wnętrza klasycznego.

 • Witrażowy plafon GLADSTONE 4 F z mosiężną konstrukcją - Interiors 1900

  1 753,92 zł

  Klasycznie zaaranżowany, witrażowy plafon Azzardo GLADSTONE 4 F, to idealna propozycja dla osób, które w szczególny sposób cenią sobie... mosiądz. Tak, ten gustowny metal właśnie tu znajduje swe odzwierciedlenie, gdyż łączy on się - pod względem kolorystycznym - z wielobarwnym szkłem zamontowanym w kloszu lampy. Co ważne - kinkiet ten, pomimo dość kanciastego i wyrazistego designu, idealnie nada się do wnętrz klasycznych. Można go zamontować zarówno w salonie, sypialni, jak i w korytarzu!

 • GLADSTONE 4 SF plafon Tiffany z mosiężną konstrukcją - Interiors 1900

  1 938,42 zł

  Plafon Azzardo GLADSTONE 4F to idealny sposób na klasycznie urządzony salon, a nawet sypialnię. Być może wyróżnia się on dość kanciastymi i wyrazistymi kształtami, ale za to jest pełen niesamowitych kolorów, podkreślających aranżację otaczającej go przestrzeni. Plafon ten - jak na klasyczne rozwiązanie przystało - nie tylko emanuje ciekawie zaprojektowanym kloszem, ale też jego systemem podwieszenia, który opiera się na ciekawie zaprojektowanych i dekoracyjnych mocowaniach.

 • BANNERMAN K kinkiet mosiężny z mlecznym kloszem - Interiors 1900

  745,32 zł

  Kinkiet mosiężny Azzardo BANNERMAN K, to idealna propozycja dla osób, które lubią ciężkie, masywne, ale za to i funkcjonalne dekoracje świetlne. Konstrukcja ta - jak na ciekawie zaaranżowany model przystało - wyposażona została w klosz oparty na mlecznym szkle. Dzięki niemu emitowane przez nią światło jest delikatne i nie razi oczu. Model ten przeznaczony jest przede wszystkim dla klasycznych wnętrz. Idealnie skomponuje się on np. z klasycznie lub rustykalnie zaprojektowanym salonem.

 • Mosiężny plafon z matowym kloszem BANNERMAN 4 F - Interiors 1900

  2 051,58 zł

  Mosiężny plafon Azzardo BANNERMAN 4 F - Interiors 1900, to lampa o bardzo bogatej, a co za tym idzie, klasycznej stylistyce. Produkt ten wyróżnia się nieco zaskakującym i lekko kanciastym kształtem, który podkreślony jest ciekawie zaprojektowanym i lekko przyciemnionym, mlecznym kosztem. Jest to z pewnością doskonała propozycja dla osób, które szukają wykwintnego sposobu na aranżację klasycznie zaprojektowanego salonu lub - opcjonalnie - bogato urządzonej sypialni.

 • BANNERMAN 4 SF podwieszana oprawa sufitowa z mlecznym kloszem - Interiors 1900

  2 237,31 zł

  Azzardo BANNERMAN 4 SF to podwieszana oprawa sufitowa, która wyróżnia się przede wszystkim swoim specyficznym i niepowtarzalnym kształtem. Jak na klasycznie zaaranżowaną oprawę sufitową przystało, produkt ten posiada specyficzną "piętrową" formę, w której poszczególne płaty szkła są przedzielone gustownymi, mosiężnymi elementami łączącymi. Lampa ta doskonale sprawdzi się jako główny element oświetlenia klasycznie i rustykalnie zaaranżowanych wnętrz salonowych.

 • BALFOUR K klasyczny kinkiet mosiężny z szybkami - Interiors 1900

  745,32 zł

  Klasyczny kinkiet mosiężny z szybkami Azzardo BALFOUR K Interiors 1900, to klasyczna propozycja dla wszystkich osób, które... kochają wręcz klasykę. Jego dystyngowana forma, wypukły kształt i nieco zaskakująca, rozbudowana stylistyka, tworzą razem niesamowite wrażenia wizualne. Nic więc dziwnego, że ten niezwykły kinkiet jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które szukają funkcjonalnego elementu dekoracyjnego dla klasycznego salonu lub sypialni.

 • BALFOUR 4 F mosiężny plafon przylegający - Interiors 1900

  1 938,42 zł

  Mosiężny plafon przylegający Azzardo BALFOUR 4F Interiors 1900, to gustowny element dekoracji świetlnej, w którym główną rolę odgrywa ciekawe połączenie oryginalnego mosiądzu i specjalnie ukształtowanego plafonu. Jego forma przypomina rozetę, która jest ukierunkowana w stronę ciekawie zaprojektowanego, zdobionego szpicu. Model ten to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wykwintnego oświetlenia dla salonu i bogato zaaranżowanej sypialni. Zwłaszcza, że emituje ono delikatne światło.

 • BALFOUR 4 SF plafon mosiężny na podwieszeniu - Interiors 1900

  2 158,59 zł

  Mosiężny plafon BALFOUR 4 SF Interiors 1900 Azzardo, to nie tylko przepiękny, świetlny element dekoracyjny, ale też ciekawy sposób na zaaranżowanie dopracowanej stylizacyjnie przestrzeni. Plafon ten charakteryzuje się masywną, choć rozbudowaną formą i delikatną, mosiężną kolorystyką, dzięki której prezentuje się on naprawdę wyjątkowo. Sprawdzi się on przede wszystkim w bogato zdobionych salonach, w których będzie zachowywał równowagę pomiędzy rozbudowaną stylizacją użytkową, a dekoracją świetlną.

 • RUSSELL K klasyczny kinkiet mosiężny - Interiors 1900

  709,65 zł

  Klasyczny kinkiet mosiężny Russel K Azzardo, to doskonała propozycja dla osób, które chcą czegoś więcej od typowej, klasycznej aranżacji. Nie dość, że model ten prezentuje się niezwykle elegancko, to jeszcze wyróżnia się specyficzną, przyciemnianą kolorystyką, która dodaje mu blasku i animuszu. Jest to idealne rozwiązanie dla typowych wnętrz salonowych, wyróżniających się dużą ilością złoceń i masywnymi elementami dekoracyjnymi. Można go też - ze względu na delikatną barwę światła - zamontować w sypialni.

 • RUSSELL 3 F mosiężny plafon z mrożonymi szybkami - Interiors 1900

  1 569,42 zł

  Efekt "mrożonych szyb" to bardzo pożądany zabieg aranżacyjny i stylistyczny, dzięki któremu lampa prezentuje się jeszcze piękniej, a już na pewno niezwykle tajemniczo. Taka jest z pewnością lampa Azzardo Russell 3F, która doskonale komponuje się z klasycznymi i wypełnionymi światłem wnętrzami. O jej wyjątkowym stylu świadczą chociażby charakterystyczne, złocone łańcuszki, które podkreślają jej dekoracyjny charakter. Rozwiązanie to jest idealne dla klasycznych salonów, ale też i sypialni.

 • Duży plafon podwieszany RUSSELL 8 SF - Interiors 1900

  2 463,63 zł

  Duży plafon podwieszany Azzardo RUSSELL 8 SF, to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie przede wszystkim bogato zdobione wnętrza. Ten klasycznie zaaranżowany, funkcjonalny element dekoracyjny, z pewnością będzie idealną ozdobą dla bogato dekorowanych wnętrz salonowych i sypialnianych. Jego wyjątkowość podkreślają charakterystyczne, złote łańcuszki, ale i ciekawie zaaranżowany system mocujący, który sam w sobie jest piękną ozdobą. Tak właśnie prezentuje się ideał dekoracyjnego piękna!

 • ASQUITH M prosta stołowa lampka mosiężna - Interiors 1900

  1 334,43 zł

  Lampa Azzardo RUSSELL 3FS, to oryginalnie prezentujący się plafon, który pomimo swych obłych i ciężkich kształtów, doskonale odzwierciedla esencję stylu klasycznego. Sprawdzi się on zwłaszcza w klasycznych wnętrzach, w których jego podwieszane, złocone łańcuszki nabiorą zupełnie nowego i wyjątkowego charakteru. Można go zawiesić zarówno w salonie, jak i w bogato zdobionej sypialni, aczkolwiek należy pamiętać, że idealnie współgra on wyłącznie z bogato zdobionymi wnętrzami.

 • Mosiężna lampa podłogowa ASQUITH L - Rochamp Interiors 1900

  3 174,51 zł

  Lampa Azzardo ASQUITH L - Rochamp Interiors to doskonała propozycja dla tych osób, które nie tylko cenią klasyczne i bogate aranżacyjnie rozwiązania, ale też szukają... czegoś więcej! Tym "czymś" jest właśnie klosz wspomnianej lampy, który - będąc lekko przydymionym - staje się prawdziwą, dekoracyjną perłą domowej aranżacji. Nic więc dziwnego, że model ten idealnie sprawdzi się w klasycznych i bogato urządzonych salonach, w których aranżacji wprowadzono pewną ilość złoceń.

 • FITZROY L prosta lampa podłogowa - Interiors 1900

  2 384,85 zł

  Fitzroy L Interiors 1900 to prosta, a zarazem niezwykle wykwintna aranżacyjnie lampa stojąca, która sprawdzi się przede wszystkim w bogato zdobionym i klasycznie urządzonym salonie. Ze względu na jej smukły i minimalistyczny kształt, nie zaburzy ona ogólnej stylizacji pomieszczenia. Wręcz przeciwnie - wzbogaci go ona niesamowicie pięknym i czystym blaskiem, emanującym z jej śnieżnobiałego klosza. Jej elegancki wymiar poskreśla długa, złocona nóżka, będąca dla niej idealną podstawą.

 • Stołowa lampka o prostej stylizacji FITZROY M - Interiors 1900

  1 170,84 zł

  Prostota może mieć dowolną formę, ale w przypadku lampki FITZROY M - Interiors 1900 staje się ona czymś nadzwyczajnym. Model ten nie tylko urzeka swym pięknem, ale i jest niezwykle elegancki. Jego delikatnie i klasycznie zakrzywiony klosz, połączony z gustowną, minimalistyczną nóżką, idealnie sprawdzi się zwłaszcza w klasycznych i bogato zdobionych wnętrzach, w których światło gra główną rolę dekoracyjną. Lampa ta to po prostu luksus zamknięty w prostej, choć wykwintnej obudowie.

 • Podłogowa lampa klasyczna CANTERBURY L - Interiors 1900

  3 394,68 zł

  Gustowna lampa podłogowa CANTERBURY L marki Interiors 1900 została wykonana z troską o detale. Starannie wyselekcjonowane tworzywa sprawiają, że jest to model o nieprzeciętnej wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia przedwczesnych awarii lub usterek.

  Opisywana lampa podłogowa utrzymana jest w stylu klasycznym, a więc genialnie sprawdzi się w tradycyjnych wnętrzach. Bez trudu można wpasować ją również w nowoczesny wystrój.

 • CANTERBURY M stylowa lampa stołowa z mosiądzu - Interiors 1900

  1 632,09 zł

  Unikatowa lampa stołowa CANTERBURY M marki Interiors 1900 stanowi połączenie niebanalnego designu, starannego wykonania oraz korzystnej ceny. Przypadnie ona do gustu tym, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Tutaj nie ma mowy o najdrobniejszych niedociągnięciach.

  Proponowana lampa stołowa prezentuje się wyjątkowo luksusowo, a więc nada każdej aranżacji wyjątkowego charakteru. Warto umieścić ją w salonie, jadalni, sypialni, czy też gabinecie.

 • NELSON L wysoka lampa klasyczna na stół - Interiors 1900

  2 576,73 zł

  Spora lampa stołowa NELSON L marki Interiors 1900, to prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują niebanalnych form oświetlenia. Prezentowany model został wykonany z mocnych tworzyw, które przetrwają nawet najcięższe warunki użytkowania. Jest to zakup na długie lata, co usatysfakcjonuje osoby racjonalnie wydające swoją gotówkę.

  Prezentowana lampa stołowa wyróżnia się klasyczną formą, która nigdy nie wychodzi z mody. Gwarantuje ona szeroki zakres możliwości aranżacyjnych.

 • NELSON M klasyczna mosiężna lampa stolikowa - Interiors 1900

  2 122,86 zł

  Piękna lampa stołowa NELSON M marki Interiors 1900 będzie stanowić praktyczną formę dekoracji wielu pomieszczeń. Jest to model niezwykle uniwersalny, a więc pasuje do niemal każdego wnętrza. Idealnie odnajdzie się w klasycznych wystrojach, jednak wszystko zależy od osobistych upodobań.

  Proponowana lampa stołowa została wykonana z troską o detale, a więc nawet najbardziej wymagające osoby nie będą posiadać żadnych zastrzeżeń. Dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych.

 • PELHAM lampa stołowa w klasycznej stylizacji - Interiors 1900

  1 221,27 zł

  Lampa stołowa PELHAM marki Interiors 1900 przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie klasykę w oryginalnym wydaniu. Jest to model o relatywnie prostej, a zarazem efektownej konstrukcji. Jedno jest pewne - ciężko przejść obok niego obojętnie.

  Proponowana lampa stołowa została wykonana z mocnych i niepodatnych na uszkodzenia materiałów, a więc nie trzeba obawiać się przedwczesnych awarii lub śladów użytkowania. To zakup na długie lata, który opłaca się najbardziej!

 • Prosta klasyczna lampa stołowa WELLESLEY - Interiors 1900

  694,83 zł

  Niebanalna lampa stołowa WELLESLEY marki Interiors 1900 zachwyca mistrzowskim wykonaniem. Nawet najmniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone. Prezentowany model został wyprodukowany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co przekłada się na nieprzeciętną żywotność. To inwestycja na lata, która się opłaca!

  Przedstawiana lampa stołowa posiada prostą, ale masywną podstawę. Uroku dodaje klasyczny abażur - całość prezentuje się wytwornie i elegancko.

 • WENTWORTH smukła lampa stołowa o prostej konstrukcji - Interiors 1900

  523,86 zł

  Smukła lampa podłogowa WENTWORTH marki Interiors 1900 to model wyjątkowo uniwersalny, który zapewnia szeroki zakres zastosowań. Prosta, a zarazem elegancka konstrukcja jest niezaprzeczalną zaletą. Opisywana forma oświetlenia nie zajmuje zbyt dużej ilości przestrzeni.

  Prezentowana lampa podłogowa została wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu zyskała ona uznanie nawet najbardziej wymagających osób. Wielkim plusem jest również atrakcyjna cena zakupu.

 • WILMINGTON stołowa lampa klasyczna z mosiądzu - Interiors 1900

  1 256,94 zł

  Przepiękna lampa stołowa WILMINGTON marki Interiors 1900, to znakomita propozycja dla tych, którzy stawiają na klasyczne formy oświetlenia. Stylowa konstrukcja będzie stanowić efektowną ozdobę niejednego wnętrza. Jest to model niezwykle uniwersalny, który pasuje do różnorodnych aranżacji. Jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania.

  Proponowana lampa stołowa została wykonana z dbałością o detale, więc nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone.

 • Stołowa lampa o kwadratowej podstawie GRENVILLE - Interiors 1900

  1 334,43 zł

  Minimalistyczna lampa stołowa GRENVILLE marki Interiors 1900 wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla osób ceniących sobie ponadczasową prostotę. Jest to model wykonany z dbałością o najmniejsze detale, a więc nie trzeba obawiać się żadnych niedociągnięć.

  Prezentowana lampa stołowa posiada kwadratową podstawę. Solidna konstrukcja nie jest podatna na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia, a więc przez długi czas pozostanie w nienagannym stanie.