Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 210,00 zł - 25 461,00 zł

Lampy Sufitowe do Salonu Kryształowe. Dobre Ceny. Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Kryształowe lampy sufitowe do salonu

Lampy sufitowe z kryształami do każdego salonu

Projektując salon w pierwszej kolejności powinniśmy pomyśleć o zakupie centralnego oświetlenia, które w pierwszej kolejności zwraca na siebie uwagę. Ponieważ pierwsze wrażenie jest najważniejsze, istotne jest, żeby były to lampy do salonu, które wprawią w zachwyt nie tylko domowników, ale i Państwa gości.

Aktywne filtry

Eleganckie lampy do salonu

Planując aranżację salonu, który ma być zarazem stylowy, ekskluzywny i ponadczasowy, to warto pomyśleć o oprawach kryształowych. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są kryształowe lampy sufitowe do salonu. Po pierwsze są to oprawy bardzo eleganckie, który w pozytywny sposób wpłyną na aranżację całego wnętrza. Dodatkowo ich ekskluzywny charakter nada pomieszczeniu ekskluzywnego anturażu. Na tego typu oświetlenie nigdy nie przemija moda, dlatego możemy mieć pewność, że będą one mogły nam służyć przez wiele lat, nie tracąc swej atrakcyjności.

Konserwacja sufitowych lamp kryształowych w salonie

Czyszczenie kryształowych lamp sufitowych w salonie nie należy wbrew pozorom, do bardzo pracochłonnych zadań. Najważniejsze jest, żebyśmy tylko tą czynność powtarzali w miarę regularnie, np. raz w miesiącu. Taka systematyczność sprawia, że jedyną czynnością jaką musimy przeprowadzić jest odkurzenie całej oprawy. Najwygodniej można to wykonać za pomocą miotełki do kurzu, przy wsparciu drabiny, która zapewni nam dobry dostęp, do każdego elementu lampy. W sytuacji, kiedy zaniedbamy taki zabieg, konieczne będzie w przyszłości użycie czyszczących środków chemicznych, które z łatwością radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Czynności takie są już jednak czasochłonne i nie należą do najłatwiejszych. Należy tutaj pamiętać o bezpieczeństwie przed porażeniem prądowym. Zdecydowanie odradzamy taką czynność, przy podłączonej oprawie do sieci elektrycznej.

Kryształy K9 stosowane w ekskluzywnych kryształowych lampach do salonu

Niektóre z naszych opraw posiadają najwyżej jakości kryształy K9. Jakość tego typu materiału, określa się na podstawia zawartości tlenku ołowiu, im jest ona większa, tym osiągamy lepszy blask i piękno kryształu. Na rynku można spotkać także słabej jakości chiński kryształ. Wyróżnia się on niską zawartością tlenku ołowiu. Dodatkowo jest to bardzo kruchy materiał i wrażliwy na zarysowania. Kryształy wysokiej jakości są na to odporne. Chcąc odróżnić taki kryształ, wystarczy spojrzeć na miejsce wiercenia otworu do zawieszki, które w jakościowych produktach jest perfekcyjne, natomiast w tych gorszej klasy posiada w tym miejscu odpryski.