Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 425,00 zł - 3 678,00 zł

Lampy sufitowe Feiss | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy sufitowe Feiss

Szukasz ekskluzywnych lamp sufitowych? Jeśli tak to koniecznie musisz zapoznać się z poniższą ofertą. Lampy sufitowe Feiss to oprawy o wyjątkowo gustownym stylu, precyzyjnej jakości wykonania, a także ciekawym wzornictwie, które zawsze podąża za najnowszymi trendami.Lampy sufitowe do wysokich pomieszczeń.

Oferta amerykańskiego producenta jest tak przygotowana, aby każdy znalazł coś dla siebie. Znajdują się tu także oprawy Feiss do wysokich pomieszczeń, gdzie wymagane jest długie zwieszenie. Najczęściej stosuje się tutaj metalowe łańcuchy, których długość w niektórych przypadkach wynosi kilka metrów. Inną wersją zwieszenia stosowaną w lampach sufitowych Feiss są rurki montażowe. Jest to rozwiązanie popularne zwłaszcza na amerykańskim rynku oświetleniowym.

Aktywne filtry

Lampy sufitowe Feiss do niskich pomieszczeń.

Również do niskich pomieszczeń znajdziemy tutaj ciekawe model. Są to oprawy przylegające bezpośrednio do sufitu, a ich wysokość wynosi od kilku do kilkunastu centymetrów. Takiego typu lampy sufitowe Feiss doskonale pasują zwłaszcza do mieszkań w blokach, gdzie wysokość pomieszczeń wynosi zazwyczaj tylko 250cm. Jedną z takich opraw jest model Cadence, której wysokość wynosi niecałe 12cm. Pomimo tak małych wymiarów, nie oznacza to wcale, że generuje ona mało światła. Została ona bowiem tak zaprojektowana, że mieszczą się tutaj dwa źródła świata o gwincie E27, co zapewnia solidne oświetlenie.Plafony na łańcuchu

Bardzo ciekawie prezentują się lampy sufitowe Feiss w wersji plafonów mocowanych na łańcuchach. Wśród tak mocowanych opraw najchętniej kupowana jest lampa Justine SF. Jej wygląd na tyle zachwycił klientów, że już od kliku sezonów jest ona najchętniej kupowaną oprawą wśród lamp sufitowych tego producenta. Model ten dedykowany jest do klasycznych aranżacji, gdzie staje się główną ozdobą, przykuwającą uwagę nie tylko domowników, ale i Państwa gości.Z jakich materiałów wykonane są lampy sufitowe Feiss?

Baza materiałów z których wytwarza się lampy sufitowe Feiss jest bardzo szeroka. Spotkamy tutaj najpopularniejsze materiały takie jak metal, szkło ale także rzadziej stosowane surowce jak drewno, kryształ, czy też porcelanę. Wszystkie materiały, które wykorzystuje ten producent to produkty z najwyższej półki, co przekłada się na wysoką jakość i długowieczność. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w oświetleniu klasycznym, gdzie lampy służą nam czasami przez dziesięciolecia.

Odwiedź nasz sklep z lampami i zapoznaj się z ofertą lamp sufitowych Feiss.