Kategorie

Lampy wiszące złote

Do jakich wnętrz pasują lampy wiszące złote?

Pierwsza myśl to wnętrza w stylu glamour, odczucie to jest jak najbardziej prawidłowe, ponieważ nie można sobie wyobrazić tego tupu wnętrza właśnie bez złotych lamp wiszących. Warto w taki aranżacji zadbać także o inne błyszczące dodatki z elementami szklanymi, jak tez same lustra dopełniające design takiego pomieszczenia.

Panuje opinia, że lampy wiszące o złotym wykończeniu nie pasują do wnętrz minimalistycznych, nie jest to jednak prawda, złote oprawy wiszące potrafią doskonale uzupełnić tego typu pomieszczenie. Oczywiście musi ono posiadać stonowane kolorystycznie ściany i być pozbawione zbędnych dodatków aranżacyjnych. Nie należy jednak obawiać się wprowadzać się lamp wiszących złotych do minimalistycznych salonów. Ogólne można przyjąć, że złote błyszczące wykończenia bardzo dobrze pasują do wszystkich nowoczesnych wystrojów.

Ciekawym pomysłem jest także użycie złotych lamp wiszących do wnętrz zaprojektowanych w stylu Art Deco, czy też Boho. W tym drugim musimy także zadbać o niezbędne w tym stylku drewniane dodatki, zieloną kolorystykę i inne naturalne ozdoby.

Aktywne filtry

Nowoczesne i klasyczne lampy wiszące o złotym odcieniu.

Złote odcienie występują nie tylko w nowoczesnych aranżacjach, można je spotkać także w klasycznych stylach. Tutaj nie powinniśmy oczywiście szukać połyskującego złota, ale bardziej matowe mosiądze, a nawet patynowaną miedź. Mosiężne lampy wiszące są wręcz nieodzownym elementem stylu dworkowego, bez których praktycznie by nie istniał.Złote wiszące okręgi

Osobną kategorią stanowią złote wiszące okręgi w złotych barwach. Tego typu oprawy to nowość na rynku oświetleniowym, jednak pojawiły się tutaj z prawdziwym przytupem i od razu skradły serca projektantów wnętrz. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć zarówno pojedyncze ringi, jak i oprawy składające się z trzech okręgów, a także przygotowane do wysokich wnętrz lampy składające się aż z pięciu okręgów o różnych średnicach.Najgorętszy trend tego sezonu

Szampański kolor to hit nie tylko w przypadku złotych lamp wiszących. Ogólnie projektanci w ostatnim czasie lubują się w ozdobach a złotym wybarwieniu. Należy jednak stosować dodatki o takim wykończeniu bardzo ostrożnie, ponieważ łatwo w tej sytuacji popełnić faux-pas i zamiast genialnego efektu narazić się na śmieszność.