Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 14 994,00 zł

Złote Lampy Wiszące. Nowoczesne Oświetlenie. Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy wiszące złote

Złote lampy wiszące – do jakich wnętrz pasują?

Zastanawiasz się, do jakich wnętrz pasują złote lampy wiszące? Pierwsza myśl to przede wszystkim pomieszczenia w stylu glamour. Odczucie to jest jak najbardziej prawidłowe, ponieważ nie można sobie wyobrazić tego typu wnętrza właśnie bez lamp wiszących złotych. W takiej aranżacji warto zadbać także o inne błyszczące dodatki z elementami szklanymi, jak tez same lustra dopełniające design takiego pomieszczenia.

Panuje opinia, że żyrandole o złotym wykończeniu nie pasują do wnętrz minimalistycznych, nie jest to jednak prawda. Złota lampa wisząca, potrafi doskonale uzupełnić tego typu pomieszczenie. Oczywiście musi ono posiadać odpowiednio stonowane kolorystycznie ściany i być pozbawione zbędnych dodatków aranżacyjnych. Nie należy jednak obawiać się, wprowadzać lamp wiszących złotych do minimalistycznych salonów. Ogólne można przyjąć, że złote błyszczące wykończenia bardzo dobrze pasują do wszystkich nowoczesnych wystrojów.

Ciekawym pomysłem jest także użycie złotych żyrandoli sufitowych do wnętrz zaprojektowanych w stylu Art Deco, czy też Boho. W tym drugim musisz także zadbać o niezbędne w tym stylu drewniane dodatki, zieloną kolorystykę i inne naturalne ozdoby.

Aktywne filtry

Nowoczesne i klasyczne złote lampy wiszące 

Złote wiszące lampy występują nie tylko w nowoczesnych aranżacjach, można je spotkać także w klasycznych stylach. W tym przypadku nie należy szukać opraw w kolorze połyskującego złota, ale bardziej matowe mosiądze, a nawet patynowaną miedź. Mosiężne lampy wiszące są wręcz nieodzownym elementem stylu dworkowego, bez których praktycznie by nie istniał. Szampański kolor to hit nie tylko w przypadku złotych lamp wiszących. Ogólnie projektanci w ostatnim czasie lubują się w ozdobach o złotym wybarwieniu. Należy jednak stosować dodatki o takim wykończeniu bardzo ostrożnie, ponieważ łatwo w tej sytuacji popełnić faux-pas i zamiast genialnego efektu narazić się na śmieszność.

Osobną kategorią stanowią wiszące okręgi w złotych barwach. Tego typu oprawy to nowość na rynku oświetleniowym, jednak pojawiły się tutaj z prawdziwym przytupem i od razu skradły serca projektantów wnętrz. Nasz sklep z lampami oferuje zarówno pojedyncze ringi, jak i oprawy składające się z trzech okręgów, a także przygotowane do wysokich wnętrz lampy składające się aż z pięciu okręgów o różnych średnicach.

Szukasz wiszących, złotych lamp? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz sklep. Wieloletnie doświadczenie, a także liczne współprace z producentami oferującymi wysokiej jakości oprawy sprawia, że znajdziesz u nas dokładnie takie żyrandole, jakich potrzebujesz. Dla Twojej wygody, w lampa-lampy kupisz także pasujące plafony sufitowe oraz lampy podłogowe