Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

 • 1 939,00 zł - 3 558,00 zł

Lampy podłogowe Elstead | Dobre Ceny | Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy podłogowe Elstead

Oferta lamp podłogowych Elstead jest zróżnicowana, znajdziemy tutaj oczywiście klasyczne modele charakterystyczne dla tego brytyjskiego producenta, ale także nowoczesne projekty na prostych i łamanych nogach, znajdują się tutaj także lampy stojące z kloszami w kształcie kwiatów. Takie lampy Elstead są cenione zwłaszcza wśród florystów, którzy lubują się w takich przedmiotach.

Aktywne filtry

  • -15%

  Zgrabna oprawa podłogowa ASCENT FL SILVER - Elstead Lighting

  2 632,05 zł 3 096,53 zł -15%

  Lampa podłogowa Ascent FL Silver należy do kolekcji firmy Elstead. Produkty te wyposażone są w ręcznie wykonane abażury, wytworzone z wysokiej jakości tkanin. Tak zaprojektowane proste lampy podłogowe pozwalają na aranżacje wnętrz w nowoczesnym stylu. Harlequin w ostatnich latach współpracuje ze znaną na całym świecie marką Elstead Lighting, co dodatkowo zwiększyło jej prestiż.

 • Lampa stojąca ASCENT FL BLACK/WHITE - Elstead Lighting
  • -15%

  Lampa stojąca ASCENT FL BLACK/WHITE - Elstead Lighting

  2 705,75 zł 3 183,24 zł -15%

  Piękna, prosta lampa podłogowa ASCENT-FL-BLK-W z kolekcji  Harlequin dzięki prostocie projektu doskonale sprawdza się w większości stylów architektonicznych. Ta urokliwa lampa stojąca o wysokości 180cm może być stosowana w salonach, gabinetach, czy pokojach hotelowych. Swoim niebanalnym wyglądem przyczyni się do ożywienia atmosfery w pomieszczeniu i nada jemu nowego oblicza.

 • Lampa stojąca ASCENT FL SILVER/BLACK - Elstead Lighting
  • -15%

  Lampa stojąca ASCENT FL SILVER/BLACK - Elstead Lighting

  3 023,59 zł 3 557,16 zł -15%

  Piękna, prosta lampa podłogowa ASCENT-FL-BLK-W z kolekcji  Harlequin dzięki prostocie projektu doskonale sprawdza się w większości stylów architektonicznych. Ta urokliwa lampa stojąca o wysokości 180cm może być stosowana w salonach, gabinetach, czy pokojach hotelowych. Swoim niebanalnym wyglądem przyczyni się do ożywienia atmosfery w pomieszczeniu i nada jemu nowego oblicza.

  • -15%

  Czarująca lampa stojąca ASCENT FL BLACK - Elstead Lighting

  2 354,99 zł 2 770,58 zł -15%

  Piękna, prosta lampa podłogowa Ascent FL Black z kolekcji  Harlequin dzięki prostocie projektu doskonale sprawdza się w większości stylów architektonicznych. Ta urokliwa lampa stojąca o wysokości 180cm może być stosowana w salonach, gabinetach, czy pokojach hotelowych. Swoim niebanalnym wyglądem przyczyni się do ożywienia atmosfery w pomieszczeniu i nada jemu nowego oblicza.

 • BALANCE/FL lampa podlogowa z podwieszanym walcowatym kloszem - Elstead Lighting
  • -15%

  BALANCE/FL BROWN lampa podłogowa z podwieszanym abażurem - Elstead Lighting

  1 939,40 zł 2 281,65 zł -15%

  Piękna i bardzo prosta w formie lampa podłogowa BALANCE-FL-BRPB z łamaną konstrukcją doskonale sprawdzi się zarówno w bardzo nowoczesnych wnętrzach jak i tych urządzonych w stylu skandynawskim. Dość duży, walcowaty klosz podwieszony na końcu stelaża daje bardzo dużo światła, a więc można swobodnie ustawić lampę przy ulubionym fotelu i zanurzyć się w interesującej lekturze. Ta prosta lampa podłogowa BALANCE-FL-BRPB wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i odporna.

 • BALANCE/FL WHITE lampa podłogowa z podwieszanym abażurem - Elstead Lighting
  • -15%

  BALANCE/FL WHITE lampa podłogowa z podwieszanym abażurem - Elstead Lighting

  1 939,40 zł 2 281,65 zł -15%

  Piękna i bardzo prosta w formie lampa podłogowa BALANCE-FL-WPN z łamaną konstrukcją doskonale sprawdzi się zarówno w bardzo nowoczesnych wnętrzach jak i tych urządzonych w stylu skandynawskim. Dość duży, walcowaty klosz podwieszony na końcu stelaża daje bardzo dużo światła, a więc można swobodnie ustawić lampę przy ulubionym fotelu i zanurzyć się w interesującej lekturze. Ta prosta lampa podłogowa BALANCE-FL-WPN wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i odporna.

 • BALANCE/FL BLACK/WHITE lampa podłogowa - Elstead Lighting
  • -15%

  BALANCE/FL BLACK/WHITE lampa podłogowa - Elstead Lighting

  2 225,87 zł 2 618,67 zł -15%

  Piękna i bardzo prosta w formie lampa podłogowa BALANCE-FL-BKPN z łamaną konstrukcją doskonale sprawdzi się zarówno w bardzo nowoczesnych wnętrzach jak i tych urządzonych w stylu skandynawskim. Dość duży, walcowaty klosz podwieszony na końcu stelaża daje bardzo dużo światła, a więc można swobodnie ustawić lampę przy ulubionym fotelu i zanurzyć się w interesującej lekturze. Ta prosta lampa podłogowa BALANCE-FL-BKPN wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i odporna.

 • BALANCE/FL BLACK lampa podłogowa - Elstead Lighting
  • -15%

  BALANCE/FL BLACK lampa podłogowa - Elstead Lighting

  2 225,87 zł 2 618,67 zł -15%

  Piękna i bardzo prosta w formie lampa podłogowa BALANCE-FL-BKPB z łamaną konstrukcją doskonale sprawdzi się zarówno w bardzo nowoczesnych wnętrzach jak i tych urządzonych w stylu skandynawskim. Dość duży, walcowaty klosz podwieszony na końcu stelaża daje bardzo dużo światła, a więc można swobodnie ustawić lampę przy ulubionym fotelu i zanurzyć się w interesującej lekturze. Ta prosta lampa podłogowa BALANCE-FL-BKPB wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i odporna.

Klasyczne lampy podłogowe Elstead

Dla klientów poszukujących klastycznych lamp stojących mamy przyjemność zaprezentować poniższą ofertę. Jest to zestaw bardzo ciekawy i składa się wyłącznie z najwyższej jakości opraw. Najlepiej sprawdzą się one dworkach, wysokiej klasy hotelach, ale także w elegancko urządzonych domowych salonach. Bardzo dobrym pomysłem jest użycie w pomieszczeniu innych lamp pochodzących z oferty tego producenta.Lampy podłogowe Elstead jako ozdoba pomieszczenia

Lampy stojące bardzo często wykorzystywane są w pierwszej kolejności jako ozdoba pomieszczenia, a nie samo źródło światła. W Takiej sytuacji niezwykle istotne jest, żeby nie była to banalna oprawa, która zajmie nam miejsce w pomieszczeniu i nie odmieni wystroju wnętrza. Lampy podłogowe Elstead Lighting, gwarantują, ze tak się nie stanie. Każdy model jest unikalny i tak zaprojektowany, aby stawał się główną atrakcją i zachwycał nie tylko domowników, ale także gości. Stawiając na produkty tego brytyjskiego producenta efekt jest gwarantowany.Nowoczesne lampy podłogowe Elstead

Brytyjski producent kojarzy się przede wszystkim z klasycznymi oprawami, jednak w przypadku lamp stojących, można tutaj spotkać także nowoczesne projekty. Najciekawszymi modelami w tym segmencie są oprawy Ascent i Balance, które zdecydowanie odbiegają od przewodniej linii projektowej angielskiego producenta. Popularniość tych modeli potwierdza, że wprowadzenie współczesności w lampach podłogowych Elstead było dobrym pomysłem.Abażur, czy klosz w lampie stojącej?

W przypadku klasycznych lamp stojących oprawy najczęściej wykończone są abażurem lub szklanym kloszem. Trudno jest określić, które rozwiązanie jest lepsze. Wpływ na to ma wiele czynników i z góry nie da się tego określić. Najistotniejsze jest samo pomieszczenie w którym zastosowanie oprawa zastosowana, a także meble, której jej będą towarzyszyć. W antycznych wnętrzach częściej spotyka się lampy z abażurami, nie jest to jednak reguła i nie należy wykluczać opraw z kloszami, które również tu świetnie pasują.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp podłogowych Elstead, które proponuje nasz sklep z lampami, wraz z dogodnymi rabatami oraz darmowym transportem.