Kategorie

Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

  • 105,00 zł - 1 276,00 zł

Lampy z Czujnikiem Ruchu. Oświetlenie Zewnętrzne. Atrakcyjna Cena. Sklep Internetowy - lampa-lampy.pl

Lampy z czujnikiem ruchu

Energooszczędny charakter lamp z czujnikiem ruchu.

Bardzo praktyczne lampy z czujnikiem ruchu najbardziej sprawdzą się na zewnątrz budynku – w ogrodzie, na tarasie, przed garażem. Tego typu lampy ogrodowe są niezwykle funkcjonalne, pracując tylko wtedy, gdy wychwycą ruch człowieka w swym zasięgu, dzięki temu świecą tylko, gdy ich światło jest naprawdę nam potrzebne, przez co są bardzo ekonomiczne i pozwalają zaoszczędzić energię elektryczna, a co za tym idzie również obniżyć opłaty za nią.

Aktywne filtry

Lampy z czujnikiem ruchu wzmacniają bezpieczeństwo.

Rozwój tej gałęzi oświetlenia poszedł tak do przodu, że dziś praktycznie każdy rodzaj opraw można nabyć w wersji jako lampy z czujnikiem ruchu od słupków, poprzez kinkiety ogrodowe i plafony zewnętrzne, po wielkie latarnie. Oprócz walorów oszczędnościowych, taki rodzaj opraw oświetleniowych może spełniać inna istotna rolę – zwiększenia bezpieczeństwa. Umieszczenie lampy z czujnikiem ruchu przed posesją, garażem czy w ogrodzie, przy każdym włączeniu światła będzie nas ostrzegało, że ktoś się pojawił w naszej okolicy, a z drugiej strony może działać również odstraszająco na potencjalnego złodzieja.

Lampy z czujnikiem ruchu w zależności od rodzaju posiadają szereg nastaw, takich jak minimalna wartość światła przy którym ma się załączyć, odległość w jakiej ma być wyczuwany ruch oraz czas świecenia.