Azzardo – synonim włoskiego stylu i elegancji

Włochy nieodzownie kojarzą się nam z oryginalnym (z punktu widzenia Polaków) stylem życia, winem i przede wszystkim – z niebagatelnie urządzonymi wnętrzami. Oczywiście klimatu półwyspu Apenińskiego nie da się przenieść tu, do Polski, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć się inspirować tamtejszym stylem aranżacyjnym.

Jak prezentuje się esencja stylu włoskiego? Podobnie jak inni mieszkańcy Basenu Śródziemnomorskiego, również i Włosi cenią porządek, elegancję i nowoczesność. Jeśli chcesz dotknąć tego stylu, przejrzyj naszą ofertę lamp Azzardo.

Prostota i elegancja

Pierwszy kontakt wizualny z lampami marki Azzardo, rodzi w głowie pewien chaos. Z jednej strony, mamy tu do czynienia z okrągłymi i miękkimi halogenami, podkreślającymi przytulny charakter wnętrza a z drugiej – są tu również ostre, typowo minimalistyczne lampy wiszące o niestandardowym kształcie.

Zaletą stylu włoskiego jest szerokie spektrum aranżacyjne. Oznacza to, że styl włoski nie obejmuje wyłącznie miękkich, bądź ostrych kształtów, lecz mieści w sobie obydwie tendencje, podkreślając ich wyjątkowość.

Funkcjonalność…

Marka Azzardo wciąż dostosowuje swój poziom do oczekiwań Klientów. Widać to chociażby po zmianie trendów w konstrukcji lamp. Coraz więcej nowych produktów oferowanych przez tą markę posiada zintegrowane lampy LED. Dzięki temu rozwiązaniu, minimalizujemy ryzyko niedopasowania żarówki do konstrukcji lampy.

W starszych produktach marki, nie wprowadzono jeszcze tych rozwiązań. Niemniej nie jest to powód do wstydu. Wręcz przeciwnie – żarówka również może być doskonałym elementem dekoracyjnym, co zresztą widać w przypadku LED-owych zamienników tradycyjnych żarówek (zwłaszcza niskiej mocy).

… i dekoracja światłem.

Lampy Azzardo to również niesamowity, nowoczesny, ale też i elegancki design. Twórcy marki nie tylko skupiają się na praktycznych żyrandolach i lampach biurkowych, ale przede wszystkim… dekorują światłem. Idealnie widać to na przykładzie chociażby oświetlenia architektonicznego, które już samo w sobie jest idealną dekoracją, podkreślającą atuty wybranej przestrzeni.

Zresztą lampy Azzardo nie tylko dekorują światłem. Same w sobie również są piękną dekoracją. Światło przenikające przez ich nowoczesne struktury samo w sobie ma niezwykłe walory dekoracyjne. Doskonałym przykładem potwierdzającym tą tezę są lampy kryształowe, loftowe lampy wiszące i szklane żyrandole.

Czy zatem warto postawić na markę Azzardo? Z pewnością jedna lampa wnętrza nie czyni. Niemniej, umiejętnie usytuowana, na pewno podkreśli aranżacyjne atuty pomieszczenia i wydobędzie z niego to, co najlepsze, czyli typową, włoską elegancję i porządek.

Tagi: ,

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *