Ekstrawaganckie żyrandole do salonu

Oświetlenie do salonu ma nie tylko pełnić funkcje praktyczne, ale także może być doskonałą ozdobą dekoracyjną. Dużą popularnością, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, cieszą się więc ekstrawaganckie żyrandole. Przyciągają wzrok, a ich konstrukcja odbiegająca znacznie od klasycznych rozwiązań, sprawia, że mogą dodać charakteru każdej aranżacji i uczynić ją jedyną w swoim rodzaju.

Lampy nad stołem jadalnym

Wiele salonów łączy w sobie funkcję miejsca do wypoczynku oraz jadalni. Tym samym zazwyczaj w takim salonie znajduje się duży stół, przy którym spożywa się obiady i spędza czas z rodziną. Istotną kwestią jest więc odpowiednie oświetlenie stołu i w tej roli doskonale sprawdzą się właśnie ekstrawaganckie żyrandole do salonu. Do nowoczesnych wnętrz doskonale będą pasować przede wszystkim industrialne lampy z dużymi kloszami, a także nowoczesne żarówki z drucianymi oprawami, które prezentują się lekko i bardzo nowocześnie. Popularnym rozwiązaniem przy oświetleniu stołu w salonie są także nowoczesne lampy wiszące LED, które są nie tylko bardzo wydajne, ale także nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W roli oświetlenia LED doskonale sprawdzą się podłużne lampy wiszące BAMBOO, jak również ciekawy żyrandol ZOLA z dwoma kloszami w kształcie okręgów.

Żyrandole do salonu

Nie tylko oświetlenie nad stołem może być prawdziwą ozdobą niejednego pomieszczenia. Na estetykę wnętrza wpływ może mieć także wybór oświetlenia głównego. Coraz częściej klasyczne żyrandole zastępowane są nowoczesnymi lampami o ciekawych konstrukcjach. Dzięki szerokiemu wyborowi zarówno kształtów, jak i kolorów czy materiałów, z których wykonane są nowoczesne żyrandole, każdy ma możliwość znalezienia takiego oświetlenia, które nie tylko wpasuje się w całą aranżację, ale także sprosta indywidualnym oczekiwaniom. Szerokie zastosowanie znajduje oświetlenie LED czy to w postaci opraw wiszących, czy także w ramach jeszcze ciekawszych rozwiązań jak choćby żyrandol WHEEL 3 BIG z ledowymi okręgami, łączący w sobie klasyczne rozwiązania w nowoczesnym stylu. Również niebanalna forma ma duże znaczenie w przypadku oświetlenia nowoczesnego. Właśnie dlatego doskonałym żyrandolem do salonu może okazać RANCH 6 o otwartej konstrukcji utrzymany w industrialnym stylu, a jednocześnie niezwykle oryginalny.

Ekstrawaganckie oświetlenie

Nowoczesne lampy wiszące produkowane są z szerokiej gamy materiałów. Największą popularnością cieszy się metal oraz szkło, ale wśród propozycji dostępnych na rynku można spotkać jednak także inne rozwiązania. Dużym atutem nowoczesnego oświetlenia jest różnorodność konstrukcji. Istnieje bowiem możliwość nie tylko wybierania wśród wielu kolorów czy kształtów, ale także wielkości czy punktów świetlnych. Wiele lamp nowoczesnych posiada także regulację wysokości, która umożliwia dopasowanie oświetlenia do każdej aranżacji.

Tagi: , ,

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *