Ample witrażowe- ciekawe rozwiązanie oświetlenia sufitowego

Nowoczesne źródła światła to nie tylko proste, geometryczne formy, ale również bogato zdobione ample witrażowe. Charakteryzujące się nietypowym designem i kształtem ample witrażowe to ciekawy rodzaj oświetlenia sufitowego dostępny również w internetowym sklepie z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. Nietypowa konstrukcja ampli witrażowych pozwala na świetne wyeksponowanie ich wyglądu, a także pozytywnie wpływa na efektywność oświetlenia pomieszczenia, w którym lampy te są montowane.

Prawdziwym liderem w kwestii przyciągających wzrok lamp w typie ampli witrażowych jest marka Interiors 1900. W jej szeregach znajdziemy kilka niezwykle ciekawych opraw oświetleniowych. Ample witrażowe Interiors 1900 z powodzeniem można wykorzystać zarówno w domowych pieleszach, jak i w przestrzeniach biurowych, czy też pokojach hotelowych i salach restauracyjnych. Lampy te są niekwestionowanym hitem wnętrzarskim ostatnich sezonów. Rozpraszająca promienie świetlne mozaika idealnie współgra zarówno z bardziej, jak i mniej nowoczesnymi wnętrzami. Kolorowe ample witrażowe to propozycja do tradycyjnego salonu, eklektycznej sypialni, czy też luksusowego apartamentu hotelowego. Propozycje przedsiębiorstwa oświetleniowego Interiors 1900 różnią się pomiędzy sobą nie tylko kolorystyką, ale przede wszystkim kształtem i wielkością! Dzięki zróżnicowaniu pod względem wielkości dopasowanie ampli witrażowych do różnego typu i wielkości pomieszczeń jest dziecinnie proste!

Pośród ampli witrażowych znaleźć można nie tylko eklektyczny, kolorowy design, ale również odwołania do różnego typu stylów wnętrzarskim. Świetnym przykładem takiego zabiegu jest DragonFly wisząca lampa witrażowa z motywem ważki. Oprawa ta idealnie komponuje się z niezwykle modnym w ostatnich latach stylem botanicznym. Lampa występuje w aż 3 wersjach kolorystycznych (niebieski, czerwony, kremowy), dzięki czemu bez trudu można dopasować ją do różnego typu pomieszczeń. Stylistyka floral również nie jest obca projektantom marki Interiors 1900, dlatego bez problemu znajdziemy w szeregach ampli witrażowych oprawy z motywami kwiatowymi. Przykładami tego typu opraw są lampa wisząca Botanica 3L podwieszany klosz witrażowy oraz ampla witrażowa Butterfly 3B motyle i kwiaty. Ponadto na uwagę kupujących poszukujących ciekawych propozycji oświetleniowych zasługuje oprawa wisząca Josette 3M kolorowa lampa witrażowa i ogromna wisząca lampa witrażowa Anderson 8L. Szeroki wybór ampli witrażowych to przede wszystkim możliwość aranżacji większej liczby pomieszczeń bez konieczności rezygnacji ze wpadających w oko oprawa oświetleniowych!

Tagi: ,

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *