Surowy styl industrialny- ciekawe aranżacje

Styl industrialny już kilka lat temu zawojował całą Europę. Surowe i minimalistyczne skandynawskie wnętrza znalazły swoich zwolenników nie tylko na dalekiej Północy, ale również w Polsce. Proste i jasne aranżacje to jednak nie tylko białe meble oraz surowe drewno. Do stylu skandynawskiego zaliczyć możemy również minimalistyczne oprawy oświetleniowe.

Metal, drewno, a może jeszcze coś innego? Lampy w stylu industrialnym

Proste w swojej formie i kolorystyce lampy to idealny sposób, gdy pragniemy stonować posiadaną przez nas aranżację, lub po prostu urozmaicić wnętrze w stylu industrialnym. Przykładem lampy, która jest nie tylko surowa w swojej formie, ale również jest szalenie modna jest lampa wisząca Urban RWL/3P/E marki Feiss. Stosowany do jej produkcji metal idealnie komponuje się z meblami w stylu industrialnym. W sklepie www.lampa-lampy.pl na uwagę zasługuje również lampa wisząca Admiral znanej na całym świecie marki Quoizel. Jej główną zaletą oprócz prostej konstrukcji jest widoczna żarówka, która dodaje całej lampie uroku i przyciąga wzrok.

Nowoczesny design to również czerń przyjmująca wiele różnych form. Jedną z nich jest Lennex P wisząca lampa z okratowaniem od spodu klosza. Ta awangardowa oprawa to idealny wybór, gdy poszukujemy niebanalnych, metalowych dodatków do młodzieżowego pokoju lub nowatorskiej przestrzeni biurowej. Podobną rolę pełnić może metalowa lampa pokojowa w loftowej stylizacji Ginger W2 marki Maytoni. Jej asymetryczny wygląd doda lekkości całej aranżacji.

Nowoczesne spojrzenie na oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie to w głównej mierze proste i minimalistyczne oprawy, które świetnie pasują do stylu skandynawskiego i industrialnego. Ich proste formy pozwalają zachować we wnętrzu ład i porządek, a dodatkowo dodają mu swoją surowością charakteru. Najczęściej lampy tego typu tworzone są z metalu, jednak nie brakuje również lamp i opraw tworzonych z użyciem metalu i surowego drewna. Tego typu konstrukcje świetnie sprawdzą się we wnętrzach z małą ilością mebli, będą one wówczas grały przysłowiowe pierwsze skrzypce.

Podczas poszukiwań idealnych lamp (na stronie internetowej www.lampa-lampy.pl) warto postawić również na mniej oczywiste rozwiązania. Biała lub czarna lampa wiszące ze złotym wnętrzem Chink to niebanalny dodatek, który możemy zastosować, np. by ożywić naszą kuchnię.  Jeżeli jednak pragniesz o wiele większego urozmaicenia swojej przestrzeni, postaw na lampy typu Euclid. Ta lampa wisząca o otwartej konstrukcji w kształcie kuli posiada w sobie wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są oczywiście awangardowe żarówki przypominające świece. Jesteś ciekawy, jak lampa ta wygląda? Zajrzyj na www.lampa-lampy.pl!

Tagi: ,

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *