Ekskluzywne słupki ogrodowe z drewna.

Aranżując własny ogród lub działkę letniskową, pamiętajmy, że najpiękniejsze ozdoby to właśnie te najbardziej naturalne. W naszych aranżacjach postawmy więc na drewno oraz jego połączenie z innymi materiałami. Ekskluzywne drewniane słupki ogrodowe pozwolą nam na wiele sposobów udekorować ogródek, a także będą elementem funkcjonalnym, które pomoże np. w wytyczeniu ścieżek, czy też ogrodzeniu wybranej połaci terenu. W ich wykorzystaniu ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia oraz wielkość posiadanej działki.

W przypadku, gdy zależy nam na słupkach wyższych niż standardowe, postawmy na słupek ogrodowy POOLE II marki Elstead. Jego wysokość (aż 67 cm!) pozwoli w jasny i widoczny sposób wyznaczyć ścieżki lub oświetlić ogrodowe alejki. Wieczorem lekkie światło słupka wprawi przechadzających się po ogrodzie w romantyczny nastrój. Jako urozmaicenie konstrukcji składającej się z wyższych słupków, zastosować możemy niższe egzemplarze, czyli słupek ogrodowy POOLE wysokości jedynie 24 cm. Naprzemienne ustawienie słupków to dobry pomysł na urozmaicenie wytyczonej ścieżki, czy też nierównomierne oświetlenie ogrodu. Niższy słupek przyda się również do oświetlenia mniejszych okazów kwiatów i krzewów, z których jesteśmy szczególnie dumni.

Nietuzinkowy słupek ogrodowy HALMSTAD 3D to propozycja dla osób, które uwielbiają nowoczesne i minimalistyczne projekty. Ten utrzymany w bazowej kolorystyce słupek idealnie wtopi się w tło, a jednocześnie będzie funkcjonalnie oświetlał wybrany przez nas kawałek ogrodu. Geometryczny kształt to zaleta, o której nie możemy zapomnieć. Równie piękny jest jego niższy odpowiednik wysokiej klasy słupek HALMSTAD 2D. Mówiąc o słupkach ogrodowych, nie sposób również nie wspomnieć o niepowtarzalnym słupku drewnianym STOCKHOLM marki Norlys, który występuje w aż 3 interesujących rozmiarach. Zastosowany podczas jego produkcji norweski lakier czyni go odpornym na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Wystrój naszego ogrodu powinien  przede wszystkim być zgodny z naszymi oczekiwaniami. Przedstawione przez nas propozycje mogą stanowić jedynie inspirację do samodzielnych działań. Nie zawsze kopiowanie pomysłów przynosi zamierzony efekt. Pamiętajmy, by każdorazowo zwizualizować nasz plan, a następnie po weryfikacji, powoli wprowadzać go w życie. W sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl znajdziecie wiele ciekawych propozycji drewnianych słupków ogrodowych. Ich minimalistyczny wygląd pozwala na wiele kombinacji. Próbujcie i cieszcie się możliwością urządzania własnego ogrodu!

Tagi: , ,

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *