Oświetlenie werandy – wiszące lampy ogrodowe

Weranda lub taras to miejsca, które bardzo chętnie wykorzystujemy nie tylko latem, ale również późną wiosną i wczesną jesienią. Zadaszone fragmenty najczęściej służą nam do wspólnego spożywania posiłków, podczas gdy obok wesoło pieką się kiełbaski na grillu. Weranda jest więc miejscem, w którym potencjalnie będziemy spędzać sporą część naszego życia. Warto, by miejsce to było odpowiednio przygotowane, a przede wszystkim dobrze oświetlone!

Wiszące lampy ogrodowe to hit sezonu, który pozwoli nam odmienić taras czy werandę. Ich różne style sprawiają, że w kilka chwil możemy zmienić „starą” aranżację w zupełnie nową i cieszyć się odmienionym skrawkiem własnego miejsca na ziemi. Przykładem lampy, świetnie sprawdzającej się na nowoczesnej werandzie, jest lampa ogrodowa wisząca Redding Station. Produkt ten przypomina lampy dworcowe, jednak idealnie dopełni zarówno aranżacje nowoczesne, jak i te bardziej tradycyjne. Tworząc aranżację naszej werandy pamiętajmy, że ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia.

W sklepie internetowym Lampa-Lampy znajdziemy szeroką gamę produktów, które pozwolą nam na diametralną zmianę naszej werandy. Na szczególną uwagę w tym sezonie, zasługują lampy wiszące stylizowane na uliczne, londyńskie latarnie. Czarne, srebrne lub miedziane latarenki nie tylko pięknie rozświetlą wieczorem nasz taras, ale również dodadzą mu szyku w świetle dziennym. Przykładem lampy idealnie wpisującej się w ten klimat jest propozycja marki Quoizel, czyli ogrodowa lampa na długim regulowanym łańcuchu Bedford8/S. Kolejnym przykładem „londyńskiej latarni” (również znajdującym się w sklepie Lampa-Lampy) jest wisząca lampa do ogrodu Winchester, marki Elstead Lighting.

Weranda nie jest jednak jedynym miejscem, w którym wiszącą lampę ogrodową możemy zamontować. Tego typu oprawa oświetleniowa, świetnie sprawdzi się również na mniej zadaszonych tarasach. Wówczas lampę montujemy do np. kratki, po której pnie się winorośl. Zabieg ten pozwoli nam na lepsze doświetlenie tarasu, a także wprowadzi do niego niepowtarzalny klimat. Ponadto na wiszącą lampę ogrodową możemy zdecydować się w przypadku posiadania altany ogrodowej, w której występuje elektryczność.

Nadal nie dokonałeś ostatecznego wyboru lampy ogrodowej? W sklepie internetowym Lampa-Lampy znajdziesz kilkadziesiąt kolekcji światowej sławy marek, pośród których masz szansę znaleźć tę jedyną. Nie wierzysz? Serdecznie zapraszamy do sklepu internetowego Lampa-Lampy.

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *