Ceramiczne lampy stołowe

ceramiczne lampy stołowe

Lampy stołowe z ceramiki stają się coraz bardziej popularne wśród klientów i przeżywają obecnie swój renesans. Nie są to już tylko oprawy oświetleniowe do sypialni, ale przede wszystkim można je spotkać w salonach, gdzie są dopełnieniem aranżacji wnętrz.

Ceramiczne lampy stołowe z abażurami

Najczęściej kupowanymi oprawami stołowymi są oprawy wykonane ze szkła, metalu lub ceramiki. Te ostatnie chciałbym przedstawić dziś Państwu nieco bliżej. Zazwyczaj wykończone są one abażurami wykonanymi  z jedwabiu, atłasu lub szyfonu. Najczęściej lampy stołowe z ceramiki sprzedawane są razem z abażurami, są jednak  firmy, które  oferują podstawy lamp i abażury osobno. Jest do doskonale rozwiązanie, gdyż pozwala klientowi na stworzenie własnej kompozycji, która najlepiej będzie pasowała do konkretnego wnętrza.

Lampy stołowe z ceramiki marki Elstead

Jedną z firm, która oferuje takie rozwiązanie jest angielska marka Elstead. Oprawy te wyróżniają się od pozostałych lamp dostępnych na polskim rynku unikalnym designem i jakością wykonania, która jest wyjątkowo wysoka i znacznie przewyższa pozostałe produkty spotykane w sklepach oświetleniowych. Lampy stołowe z ceramiki tego producenta są dostępne w naszym sklepie internetowym. Możemy w związku z tym zapewnić Państwa, że jakość ich jest naprawdę rewelacyjna.

Rożne rodzaje ceramicznych lamp stołowych

Ceramiczne lampy stołowe można podzielić na trzy podstawowe rodzaje. Są to lampy w stylu orientalnym, gdzie dominującym elementem zdobiącym podstawy opraw są kwiaty Dalekiego wschodu, smoki, a także rajskie ptaki. Lampy klasyczne nawiązujące do stylów minionej epoki, o stonowanej kolorystyczne i nowoczesne  lampy stołowe z ceramiki, które posiadają zdecydowanie bardziej odważne kształty, a ich barwy są żywe i połyskujące.

Wyjątkowy charakter lamp na komodę

Atutem, który przemawia za wyborem lamp stołowych z ceramiki jest fakt, że często są to produkty wytwarzane ręcznie, co podwyższa ich atrakcyjność. Klienci aktualnie szukają produktów  nieszablonowych, które są rękodziełami. Element ten sprawia, że każda oprawa jest minimalnie różna od swojej poprzedniczki, a co za tym idzie unikalna. Dodatków ma to znaczenie przy jakości tych produktów, które przy ręcznym wytwarzaniu zawsze są dopieszczone do perfekcji.

Doskonała jakość lamp porcelanowych

Stołowe lampy porcelanowe z abażurem  są zazwyczaj wizytówką salonu lub sypialni. Dlatego tak ważne jest, aby oprawy te były najwyższej jakości. Tandetne modele w żaden sposób nie poprawią wystroju wnętrza i wręcz przeciwnie wpłyną na kiczowatość pomieszczenia. Ekskluzywne lampy stołowe z ceramiki potrafią sprostać temu zadaniu, będąc jednocześnie główną ozdobą salonu i elementem wpływającym na klimat pomieszczenia.

Tagi: ,

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *