Lampy ogrodowe

Podkategorie

 • Kinkiety ogrodowe

  Kinkiety ogrodowe to jedne z najpopularniejszych i najbardziej użytecznych opraw zewnętrznych, posiadających szerokie zastosowania i mogących spełniać wiele funkcji. Kinkiety ogrodowe posiadają główny cel, którym jest oświetlenie okolicy bezpośrednio przy budynku, rozświetlenie drogi do domu, czy garażu oraz rzucenie blasku na fasadę budynku, dające poczucie bezpieczeństwa. Wiele kinkietów stylizowanych jest na starodawne latarnie ścienne, które zdobiły ówczesne kamienice.

  Oprócz walorów oświetleniowych kinkiety ogrodowe posiadają również inne zalety, którymi są względy dekoracyjne. Nowoczesne lampy, często przyjmują kubistyczne formy, a rzucane przez nie światło przybiera różne formy, niekiedy są to delikatne słupki światła, niekiedy rozproszone na całej ścianie, innym razem mocne światło padające do góry i w dół. Kolorystyka kinkiety ogrodowe posiadają raczej stonowaną kolorystykę, dominują pastelowe kolory, mogące doskonale wkomponować się w otaczający krajobraz.

  Niektórzy z producentów oprócz standardowych lamp ściennych, projektują również kinkiety ogrodowe w wersjach z czujnikami ruchu, co jest bardzo praktyczną zaletą pozwalając zaoszczędzić energię elektryczną, a także zwiększyć poczucie bezpieczeństwa.

 • Plafony ogrodowe

  Plafony ogrodowe posiadają główne zastosowanie jakim jest oświetlenie wejścia do budynku. Są one ciekawą alternatywa dla zbyt długich lamp wiszących oraz ściennych opraw oświetleniowych, pozwalając osiągnąć znakomite światło przy zajęciu relatywnie małej powierzchni.

  Wszystkie plafony ogrodowe posiadają odpowiednio wysoki współczynnik IP określający stopień odporności na wnikanie ciał stałych oraz wody, co jest bardzo ważne przy korzystaniu w trudnych warunkach atmosferycznych. Niektóre z plafony ogrodowe posiadają wbudowane, bardzo praktyczne czujniki ruchu, dzięki którym działają właśnie wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne, bez konieczności ciągłego włączania i wyłączania.

  Oferta tego typu opraw jest w miarę ograniczona, gdyż plafony ogrodowe nie są zbyt często stosowane jako oświetlenie zewnętrzne, z uwagi na konieczność umiejscowienia bezpośrednio na suficie. Ogranicza się to praktycznie do zastosowania przed wejściem do domu, przybudówki czy innego pomieszczenia. Wielu z użytkowników plafony ogrodowe montuje na fasadach budynków, stosując je w formie kinkietu ściennego.

 • Latarnie

  Latarnie to największe i mogące oświetlić stosunkowo największy teren oprawy zewnętrzne. Pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne latarnie to dziś ozdoba i źródło oświetlenia nie jednego przydomowego ogrodu, czy działki wypoczynkowej.

  Kiedyś głównym miejscem, gdzie je stosowano były ulice, parki, skwery. Dziś coraz częściej oświetlają ogródki, działki, przydomowe obszary zielone. Ze względu na różnorodność kolorów, stylów, czy wielkości, latarnie mogą swym światłem oświetlać praktycznie każdy teren w ogrodzie, a dodatkowo jednocześnie zdobić i dodawać uroku danemu miejscu. Jak większość opraw, także latarnie wyposażone są w praktyczne rozwiązania pomagające w znacznym stopniu zwiększyć oszczędność energii poprzez zastosowanie w niech energooszczędnych źródeł światła, czujników zmierzchowych, czy czujników reagujących na ruch. Wiele modeli posiada łup teleskopowy, co umożliwia odpowiednie dostosowanie wysokości do naszych wymagać względem oświetlanego obszaru.

  Większość producentów produkuje latarnie w szerszej gamie kolorystycznej, nie ograniczając się do standardowej czerni. Możemy wyróżnić tu cały szereg patynowanych kolorów, miedzi czy nawet bieli. Stwarza to większe możliwości doboru opraw do kolorystyki panującego otoczenia.

 • Słupki ogrodowe

  Słupki ogrodowe to chyba najbardziej rozpowszechnione i najczęściej stosowane w naszych ogrodach oświetlenie zewnętrzne. Różnorodność stylów, kolorów, sposobów wykonania oraz duża rozpiętość rozmiarów pozwala na oświetlenie niemal wszystkich zakątków ogrodu przy pomocy tego typu oświetlenia.

  Najwyższe słupki ogrodowe wzorowane są na latarniach i osiągają ponad półtora metra, co pozwala na oświetlenie sporego skrawka terenu na dość dużej wysokości, dzięki czemu światło w całości podświetla również niewielkie drzewa i krzaki. Częściej jednak stosowane są nieco niższe lampy, o wysokości rzędu 60-100cm, które przy dobrze zaprojektowanym ich rozmieszczeniu, tworzą niesamowite wrażenie i w pełni wystarczają do oświetlenia całości terenu. Najniższe słupki ogrodowe świecące bezpośrednio nad ziemią mają na celu rzucenie blasku na trawniki oraz oświetlanie ogrodowych ścieżek. Wielu z właścicieli terenów zielonych łączy je w szeregi tworzące prawdziwe alejki świetlne. Stwarza to niebywałe efekty wizualne.

  Oprawy tego typu są narażone na ciągłe działanie wszelkich szkodliwych warunków atmosferycznych. Praca w słońcu, deszczu, czy pokrycie śniegiem mogłoby powodować uszkodzenia materiału, dlatego produkty z których są wytwarzane słupki ogrodowe, muszą być wysokiej jakości.

 • Lampy LED

  Lampy LED to nowy trend w oświetleniu zewnętrznym. Dzięki niezwykle małemu poborowi mocy stają się bardzo opłacalnym rozwiązaniem, szczególnie przy większej ilości punktów świetlnych. Jednorazowa inwestycja potrafi się zwrócić bardzo szybko, a ze względu na dużą żywotności tego typu źródeł światła, w połączeniu z solidnie wykonaną oprawą, można się nimi cieszyć przez wiele lat.

  Prezentowane lampy LED, to oprawy które zostały wyposażone już przez producenta w diodowe źródło światła. Należy jednak pamiętać, że oświetlenie ledowe może być montowane w praktycznie każdego typu lampach, a ich popularność cały czas rośnie. Moce takich lamp są coraz większe, dziś nie ma już praktycznie żadnych ograniczeń i lampy LED z powodzeniem emitują światło o mocy odpowiadającej mocy stuwatowej żarówki, pobierając znacznie mniej energii, a co za tym idzie zmniejszając koszty eksploatacji.

  Lampy LED w większości przypadków, jako źródło światła zastosowane są diody emitujące zimnobiałą barwę światła, co pozwala na większe wyeksponowanie małej architektury ogrodu, drzew, krzewów, czy oczek wodnych. Generalnie taki odcień barwy zaleca się stosować we wszystkich zewnętrznych lampach led, natomiast ciepłobiałe źródła światła przeznaczone są do oświetlenia wnętrz pomieszczeń.

 • Reflektory ogrodowe

  Reflektory ogrodowe najczęściej stosowane są w ogrodach do wyeksponowania pewnego terenu, szpaleru krzaków, ozdobnych drzewek, czy też rzucenia blasku na ścianę zabudowy. Charakteryzują się mocną, skupiona wiązką światła, która skierowana na określony obiekt wyróżnia go na tle otoczenia.

  Ciekawe efekty można również otrzymać używając małe reflektory ogrodowe do oświetlenia ścieżek ogrodowych lub dróżki przed domem, bądź garażem. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, a przy okazji pozwala uzyskać fajny efekt zdobiący.

  Reflektory ogrodowe z reguły montowane są wysoko na ścianach budynków, bądź masztach, tak aby oświetlić możliwie największą powierzchnię. Innym rodzajem reflektorów, są niewielkie oprawy na szpicy, wbijane w ziemię. Mogą występować pojedynczo, jak również można je połączyć w szereg wzdłuż, ogrodowych arterii, bądź w inne kombinacje zależnie od upodobań.

  Oprócz zastosowań w ogrodzie, reflektory ogrodowe zdadzą egzamin również jako oświetlenie eksponujące elementy małej architektury, takie jak fontanny, pomniki, czy całe skwery.

 • Lampy z czujnikiem ruchu

  Bardzo praktyczne lampy z czujnikiem ruchu najbardziej sprawdzą się na zewnątrz budynku – w ogrodzie, na tarasie, przed garażem. Są niezwykle funkcjonalne, pracując tylko wtedy, gdy wychwycą ruch człowieka w swym zasięgu, dzięki temu świecą tylko, gdy ich światło jest naprawdę nam potrzebne, przez co są bardzo ekonomiczne i pozwalają zaoszczędzić energię elektryczna, a co za tym idzie również obniżyć opłaty za nią.

  Rozwój tej gałęzi oświetlenia poszedł tak do przodu, że dziś praktycznie każdy rodzaj opraw można nabyć w wersji jako lampy z czujnikiem ruchu od słupków, poprzez kinkiety ogrodowe i plafony zewnętrzne, po wielkie latarnie. Oprócz walorów oszczędnościowych, taki rodzaj opraw oświetleniowych może spełniać inna istotna rolę – zwiększenia bezpieczeństwa. Umieszczenie lampy z czujnikiem ruchu przed posesją, garażem czy w ogrodzie, przy każdym włączeniu światła będzie nas ostrzegało, że ktoś się pojawił w naszej okolicy, a z drugiej strony może działać również odstraszająco na potencjalnego złodzieja.

  Lampy z czujnikiem ruchu w zależności od rodzaju posiadają szereg nastaw, takich jak minimalna wartość światła przy którym ma się załączyć, odległość w jakiej ma być wyczuwany ruch oraz czas świecenia.

 • Lampy wiszące ogrodowe

  Lampy wiszące ogrodowe stosuje się głównie pod zadaszeniami w przydomowych oraz ogrodowych obiektach. Oprawy takie doskonale nadają się jako źródło światła bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi do domków jednorodzinnych.

  Popularne ostatnio w ogrodach stają się drewniane altanki ze stołem jadalnym w puncie centralnym. Lampy wiszące ogrodowe najlepiej prezentują się nad stołem, jest to idealne miejsce do montażu , która będzie w równomierny i nastrojowy sposób oświetlała miejsce spożywania posiłków. Lampy wiszące ogrodowe w polskich ogrodach dominują oprawy w stylu klasycznym, o pięknych zdobieniach, zwisające na łańcuchach o regulowanej wysokości, nawiązujące swym stylem do minionych epok.

  W ofercie producentów nie brakuje również ogrodowych lamp wiszących o nowocześniejszym wyglądzie. Idealnie komponują się one z nowatorskimi rozwiązaniami architektonicznymi w naszym ogrodzie. Tego typu lampy najczęściej montowane są również na przydomowych tarasach oraz na przedsionkach domów.

 • Akcesoria

  Wiele firm do swych podstawowych produktów – opraw oświetleniowych, oferuje również dodatki, które pozwalają zwiększyć efektywność świecenia, pomóc w montażu na różnych podłożach, czy płaszczyznach. Wśród akcesoriów znajdują się specjalne nakładki, dzięki którym kinkiety można wieszać nie tylko na płaskich powierzchniach, ale również na narożnikach budynków. Produkowane są one w takich samych kolorach jak lampy, przez co idealnie się z nimi komponują.

  Do latarni oraz słupków dokupić można specjalistyczne kotwy mocujące. W zależności od podłoża na jakim będą montowane, można zastosować kotwy do wylanego fundamentu betonowego, lub specjalistyczne kotwy do montażu bezpośrednio w ziemi.

  Dodatkowymi akcesoriami są również wszelkiego typu okablowania, jak złączki, czy trójniki pozwalające łączyć oprawy w dowolne konfiguracje w zależności od potrzeb użytkownika. Do lamp działających na zmniejszone napięcie przydatny będzie zasilacz, podobnie ma się sprawa w przypadku zastosowania ledowego źródła światła, gdzie również niezbędne okaże się specjalistyczne zasilanie, które znajdziemy wśród akcesoriów oświetleniowych.

 • Lampy na słup

  Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych latarni ogrodowych są lampy na słup. Są to same korpusy opraw wraz z mocowaniem, pozwalającym na zamontowanie takiej lampy na wcześniej przygotowanym słupie, maszcie, czy innej konstrukcji.

  Pozwala to na znaczne zmniejszenie poniesionych kosztów związanych z zakupem dużo droższych latarni. Innym motywem skłaniającym do zakupu lampy na słup, może być chęć dopasowania oprawy do już zamontowanego oświetlenia, tak aby wszystkie znajdowały się na tego samego rodzaju zdobionych masztach.

  Zakup lampy na słup umożliwia też zwiększenie wysokości z jakiej będzie ona oświetlała otoczenie, gdyż tradycyjne lampy stojące mają w tej kwestii ograniczenia. Kolejną z opcji rozwiązań jest montaż tego typu lampy na różnego rodzaju konstrukcjach, które wmurowane do ścian budynku, czy ogrodzeń posesji. Lampy na słup muszą charakteryzować się wyjątkowo wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, gdyż ze względu na umiejscowienie narażone są na ciągłą pracę w deszczu, czy słońcu.

 • Oprawy najazdowe

  Oprawy najazdowe to oczka wbudowywane w podłoże, które muszą charakteryzować się bardzo wysoka odpornością i wytrzymałością, ponieważ są narażone na ciągły kontakt z chodzącymi po nich ludźmi i przejeżdżającymi pojazdami. Z reguły posiadają bardzo wysokiej mocy lampy halogenowe i we wspaniały sposób oświetlają drogi dojazdowe do posesji czy garażu.

  Oprawy najazdowe dostępne są w różnych odmianach, w zależności od tego, do czego chcemy je zastosować. Typowo dekoracyjne posiadają zróżnicowaną kolorystykę wysyłanego światła, a ich głównym zadaniem jest ubarwienie najbliższego otoczenia. Oprawy ze źródłami światła bardzo dużej mocy, używane są do podświetlania pomników czy fasad budynków, przy pomocy wysyłanego bardzo mocnego strumienia światła. Są też oprawy najazdowe, które na wierzchniej szybce maja różne wzory, np.: strzałki, które mogą pełnić rolę nawigacyjną, oznaczając kierunek którędy należy się poruszać.

  Oprawy najazdowe stosowane na podjeździe do garażu, czy na schodach powinny się charakteryzować odpowiednio zmniejszoną mocą źródeł światła, tak aby nie powodować oślepienia użytkowników i nie doprowadzić do nieprzewidzianych wypadków.

na stronę
Pokazuje 52 - 102 z 803 elementów
 • 463,95 zł

  Klasyczny kinkiet ogrodowy z kloszem wykonanym z hartowanego szkła to doskonała propozycja dla każdego, kto poszukuje stylowych dodatków do swojego ogrodu. Tego typu kinkiet swoją klasyczną formą sprawia, iż każdy ogród nabiera zupełnie odmiennego charakteru. Jest to dodatek, którego głównym zadaniem nie jest tylko i wyłącznie zadbanie o odpowiednią...

  463,95 zł
 • 1 159,95 zł

  Wysokiej jakości kinkiet ogrodowy to doskonały dodatek, który z powodzeniem możemy umieścić przy drzwiach frontowych. Zwłaszcza po zachodzie słońca doskonale będzie oświetlał nasze wejście. Mała latarnia ścienna z otwieranym frontem - Feiss nie emituje zbyt mocnego światła. Jest ono wystarczające, aby nawet późno w nocy bez trudu znaleźć klucze oraz...

  1 159,95 zł
 • 1 517,95 zł

  Kinkiety ogrodowe to bardzo popularny dodatek, który w ostatnim czasie zagościł w wielu ogrodach. Ogrodowa lampa ścienna z frontowymi drzwiczkami - Feiss doskonale sprawdzi się w każdym miejscu w naszym ogrodzie. Jest to bardzo klasyczny dodatek, który wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jest w pełni odporny na różnego rodzaju warunki...

  1 517,95 zł
 • 579,95 zł

  Plafony ogrodowe to doskonałe źródło światła, nawet podczas późnego wieczoru. Plafon półkula z metalowymi żeberkami na kloszu marki Hinkley to idealne rozwiązanie do każdego ogrodu, niezależnie od tego, w jakim stylu został on urządzony. Lampa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym przetrwa w nawet najbardziej wymagających warunkach...

  579,95 zł
 • 514,95 zł

  Kinkiety ogrodowe w ostatnim czasie pojawiły się w wielu ogrodach. Nic w tym dziwnego, ponieważ tego typu dodatki nie tylko doskonale oświetlają każdą przestrzeń nawet po zmroku, ale także dzięki nim można idealnie zaaranżować ogród. Wspaniałym dodatkiem do każdego ogrodu jest zewnętrzna lampa ścienna w nadmorskiej formie marki Hinkley. Marinistyczny styl...

  514,95 zł
 • 706,95 zł

  Kinkiety ogrodowe to doskonały pomysł na oświetlenie przestrzeni wokół domu nawet w najbardziej pochmurne dni. Kinkiet skierowany w dół w stylu żeglarskim marki Hinkley idealnie pasuje do każdego ogrodu. Możemy go wykorzystać zarówno w niewielkiej przestrzeni, jak również w bardzo przestrzennym ogrodzie. Ponadto styl żeglarski będzie nam przywoływał...

  706,95 zł
 • 771,95 zł

  Wysokiej jakości kinkiet ogrodowy to doskonały dodatek, który idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń wokół naszego domu. Kinkiet ogrodowy wykonany jest z najwyższej jakości stali oraz szkła. Dzięki temu prezentuje się idealnie, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest jego klasyczna budowa,...

  771,95 zł
 • 579,95 zł

  Prezentowany element oświetleniowy, jest to wspaniały kinkiet zewnętrzny o klasycznej stylizacji. Doskonale pasuje do domów, które mają stylową i elegancką elewację. Kinkiet ten jest stylizowany na antyk co pozwala dzięki niemu uzyskać niepowtarzalny klimat. Kinkiety te bardzo dobrze wyglądają powieszone samotnie lubię jako część większej aranżacji....

  579,95 zł
 • 2 104,95 zł

  Prostota i elegancja prezentowanej lampy wiszącej to jej największa zaleta. Jest ona oczywiście doskonałym elementem oświetlenia, ale to tylko jedna z jej zalet. Lampa ta jest również doskonałą ozdobą sama w  sobie, jednocześnie możemy dopasować ją do wielu aranżacji naszych ogrodów, altan i tarasów. Pasuje idealnie do stylizacji klasycznych,...

  2 104,95 zł
 • 579,95 zł

  Ten stylowy ścienny kinkiet zewnętrzny jest połączeniem najwyższej klasy materiałów oraz perfekcyjnego wykonania. Wysoka jakość sprawia, że produkt zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Klasyczny i elegancka forma sprawia, że można umieścić go w niemal każdym miejscu. Pasuje zarówno do oświetlenia domów, jak i budynków użyteczności publicznej....

  579,95 zł
 • 731,95 zł

  Jeśli chcemy aby nasza elewacja, ogród lub taras wyglądała prosto ale jednocześnie elegancko, to ten kinkiet nadaje się doskonale do tego celu. Prosta i klasyczna stylizacja, która jest wzorowana na antykach, jest największą zaletą tego zewnętrznego kinkietu. Kinkiet ten możemy dopasować do klasycznych i eleganckich aranżacji naszych domów i ogrodów, jak...

  731,95 zł
 • 1 028,95 zł

  Prezentowany element oświetleniowy, jest to wspaniały kinkiet zewnętrzny o klasycznej stylizacji i solidnym wyglądzie. Kinkiet ten możemy dopasować do stonowanych i eleganckich aranżacji naszych domów i ogrodów, jak i do tych bardziej współczesnych. Kinkiet ten jest stylizowany na element z okresu przed-industrialnego i wczesno-industrialnego, co pozwala...

  1 028,95 zł
 • 771,95 zł

  Prezentowany kinkiet zewnętrzny, jest to doskonała opcja do tego, aby nadać naszemu domowi nieco uroku. Model ten stylizowany w klimacie dziewiętnastowiecznej architektury angielskiej, doskonale nadaje się do oświetlenia oraz do ozdoby murów ceglanych. Jego prosta i schludna forma sprawia jednak, że będzie dobrze wyglądał również w bardziej współczesnych...

  771,95 zł
 • 847,95 zł

  Prezentowany plafon ogrodowy, jest to esencja prostoty i schludnego designu. Dzięki swej prostej formie, plafon ten można dostosować do każdej aranżacji w ogrodzie oraz w altanie. Plafon ogrodowy może być również instalowany na trasach, dzięki czemu będzie dla nas doskonałym źródłem światła wieczorem oraz nocą. Dzięki plafonowi ogrodowemu, żadne ciemności...

  847,95 zł
 • 644,95 zł

  Prostota i elegancja naszego ogrodu i tarasu to zawsze jego największa zaleta. Prezentowany kinkiet zewnętrzny jest tym, dzięki czemu możemy to osiągnąć. Nie jest on jedynie doskonałym źródłem światła, ale również obowiązkową ozdobą. Kinkiet ten możemy dopasować do klasycznych i eleganckich aranżacji naszych domów i ogrodów, jak i do tych bardziej...

  644,95 zł
 • 963,95 zł

  Powyższy element oświetleniowy, jest to wspaniały kinkiet zewnętrzny o doskonałej stylizacji. Połączenie prostoty z dużą domieszką dobrego smaku sprawia, że kinkiet ten pasuje niemal wszędzie. Doskonale pasuje do domów, które mają stylową i elegancką elewację, jak i bardziej modernistyczną. Kinkiet ten bardzo dobrze wygląda powieszony samotnie lubię jako...

  963,95 zł
 • 463,95 zł

  Powyższy kinkiet ogrodowy, jest to wspaniały kinkiet zewnętrzny o doskonalej stylizacji. Połączenie prostoty z dużą domieszką dobrego smaku oraz nowoczesnością sprawia, że kinkiet ten pasuje do wielu stylizacji. Doskonale pasuje do domów, które mają nowoczesną elewację, ale odpowiednio wkomponowany będzie pasował i do tych klasycznych. Kinkiet ten jest z...

  463,95 zł
 • 847,95 zł

  Kinkiet ogrodowy Federals to wyjątkowe oświetlenie, dzięki któremu nasza aranżacja wokół przestrzeni domu będzie miała niepowtarzalny klimat. Kinkiet ogrodowy jest majestatyczny, wykonany z niezwykłą starannością w kolorze czarnym, dzięki czemu zachowuje swój unikatowy charakter. Jest on bardzo dekoracyjny, ponieważ posiada na szybkach imitacje mrozu,...

  847,95 zł
 • 1 003,95 zł

  Plafon ogrodowy Federalf to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć nie tylko dobre oświetlenie zewnętrzne wokół domu, ale przede wszystkim nowocześnie zaaranżowany ogród. Plafon ogrodowy sprawi, że nasz ogród będzie miał niepowtarzalny klimat oraz awangardowy wystrój. Dzięki niemu nasze alejki będą idealnie oświetlone, co ułatwi poruszanie się po...

  1 003,95 zł
 • 847,95 zł

  Lampa wisząca ogrodowa utrzymana w klasycznej stylistyce zapewni skuteczne oświetlenie zewnętrzne, jednocześnie stanowiąc ważny element dekoracyjny. Elegancka i bardzo stylowa doda klasy każdej przestrzeni, sprawiając, że czas spędzany na zewnątrz będzie przyjemniejszy. Umieszczona na mocnym łańcuchu lampa wisząca ogrodowa będzie prezentowała się bardzo...

  847,95 zł
 • 1 003,95 zł

  Stylowy słupek ogrodowy w klasycznej stylistyce to wyjątkowo eleganckie oświetlenie zewnętrzne. Lampa zapewni dużą ilość światła, jednocześnie doskonale się prezentując i stanowiąc oryginalną ozdobą przestrzeni wokół domu. Oświetleniowy słupek ogrodowy zaprojektowany został w tradycyjnym, eleganckim stylu. Jego wygląd przypadnie do gustu miłośnikom...

  1 003,95 zł
 • 1 159,95 zł

  Kinkiety ogrodowe utrzymane w klasycznej stylistyce to rodzaj oświetlenia, który idealnie spełni się w ogrodzie w tradycyjnym stylu. Utrzymane w kolorze starego złota i celowo postarzane prezentują się bardzo stylowo i  oryginalnie. Dodadzą charakteru każdemu ogrodowi i sprawią, że przestrzeń wokół domu będzie nie tylko dobrze oświetlona, ale także...

  1 159,95 zł
 • 771,95 zł

  Kinkiet ogrodowy w kształcie latarni to wyjątkowe oświetlenie zewnętrzne, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznego stylu i elegancji. Utrzymany w tradycyjnej stylistyce, pozłacany, z bogatymi zdobieniami kinkiet ogrodowy nada przestrzeni wokół domu oryginalnego charakteru i sprawi, że ogród nabierze klasy, a przebywanie w nim wieczorami...

  771,95 zł
 • 644,95 zł

  Przepiękny kinkiet ogrody w kształcie latarenki może być doskonałą propozycją dla wszystkich właścicieli starannie urządzonych ogrodów. Klasyczny wygląd połączony z szczegółowo przygotowanymi wykończeniami sprawia, że model ten może z powodzeniem konkurować z najbardziej efektownymi elementami ogrodowego wyposażenia. Wyszukany design kinkietu bardzo...

  644,95 zł
 • 1 028,95 zł

  Ten wyjątkowy plafon ogrodowy stanowi doskonałe uzupełnienie każdego starannie urządzonego ogrodu. Jego podstawowym walorem jest wyszukany design, oparty na tradycyjnej formie oraz regularnych, pozbawionych jakichkolwiek zbędnych ozdobników wykończeniach. Klasyczny wygląd sprawia, że plafon ten może być jednym z najbardziej estetycznych oraz zwracających...

  1 028,95 zł
 • 1 093,95 zł

  Ten niezwykle nowoczesny pod względem designu kinkiet ogrodowy, to doskonałe rozwiązanie dla miłośników niebanalnych, a zarazem odwołujących się do najbardziej estetycznych wzorców. Wyjątkowy kształt kuli otoczonej łukami sprawia, że kinkiet może stać się jednym z kluczowych elementów ogrodowego wyposażenia. Niezwykły wygląd predysponuje go przede...

  1 093,95 zł
 • 3 988,95 zł

  Ta przepiękna, wisząca lampa ogrodowa może być jednym z najbardziej efektownych oraz przykuwających wzrok elementów tarasu. Ze względu na swój klasyczny design, jej wygląd nadaje każdej zadaszonej przestrzeni ogrodowej specyficznego, sielskiego klimatu, przywołującego wyłącznie ciepłe i pozytywne skojarzenia z tym otoczeniem. Estetyczna, koszykowa forma...

  3 988,95 zł
 • 2 314,95 zł

  Niezwykle estetyczna, pozbawiona zbędnych dodatków, wisząca lampa ogrodowa o zastosowaniu werandowym. Jej nienarzucający się, klasyczny oraz stosunkowo prosty design, w bardzo dużym stopniu decyduje o efektowności lampy. Dzięki niej leniwe, letnie wieczory na werandzie są nie tylko odpowiednio oświetlone, ale również zyskują specyficzną, sielską atmosferę...

  2 314,95 zł
 • 1 159,95 zł

  Ten wspaniały kinkiet jest wyjątkowo estetycznym uzupełnieniem każdego klasycznie zaaranżowanego ogrodu. Jego duży rozmiar pozwala na uwydatnienie wszystkich najbardziej istotnych elementów ogrodowej aranżacji, a także podkreślenie spójności całego wystroju. Stonowane wzornictwo oraz regularne, symetryczne kształty kinkietu przybliżają wygląd ogrodu do...

  1 159,95 zł
 • 771,95 zł

  Klasyczny, zewnętrzny kinkiet ogrodowy o regularnych kształtach oraz standardowym wzornictwie, który stanowić może idealne podkreślenie tradycyjnie urządzonej przestrzeni. Jednak oprócz funkcji estetycznych, pełni również bardzo ważną rolę użytkową. Kinkiet pozwala na bezproblemowe korzystanie z przyjemnego, delikatnego i dość stonowanego oświetlenia w...

  771,95 zł
 • 579,95 zł

  Kinkiet ogrodowy w klasycznej stylistyce – oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w przypadku większości domów i ogrodów. Lampa umieszczana na fasadzie budynku zapewni oświetlenie przestrzeni wokół domu, jednocześnie stanowiąc oryginalny element dekoracyjny. Kształt nawiązujący do tradycji sprawia, że lampa jest bardzo elegancka i szykowna....

  579,95 zł
 • 771,95 zł

  Niezwykle wyszukana pod względem estetycznym, stylowa lampa ogrodowa. Wisi na specjalnym łańcuchu, co dodatkowo nadaje jej specyficznego, a także nieco osobliwego charakteru. Połączenie klasycznego designu oraz ogólnego pietyzmu wykonania sprawia, że prezentowana lampa wisząca ogrodowa jest doskonałym elementem ogrodowego wyposażenia oraz wyjątkową ozdobą...

  771,95 zł
 • 706,95 zł

  Dopieszczony pod względem wizualnym, piękny kinkiet ogrodowy. Model ten został specjalnie wystylizowany na staroświecką lampkę kolejową, co nadaje mu specyficznego uroku. Stylowa forma uzupełniona jest o sprawdzony, klasyczny design, który stanowi doskonałą dekorację każdego finezyjnie urządzonego ogrodu. Jednocześni prezentowany kinkiet ogrodowy...

  706,95 zł
 • 963,95 zł

  Ten niepozbawiony uroku, stylowy kinkiet ogrodowy to doskonała propozycja dla miłośników gustownych rozwiązań aranżacyjnych. Klasyczny design opiera się na stosunkowo prostej formie, nie pozbawionej jednak efektownych wykończeń oraz dopieszczonych kształtów. Dzięki temu kinkiet jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale spełnia również wszystkie warunki...

  963,95 zł
 • 1 220,95 zł

  Niebanalnie zaprojektowany kinkiet ogrodowy, którego design przypomina rozwiązania znane z oświetleń kolejowych. Charakterystyczna, niepozbawiona łuków oraz płynnych kształtów forma sprawia, że prezentowany kinkiet ogrodowy jest doskonałym rozwiązaniem do praktycznie każdej przydomowej przestrzeni ogrodowej. Subtelne wykończenia oraz wysoki poziom...

  1 220,95 zł
 • 423,95 zł

  Prezentowana lampa wisząca ogrodowa to wyjątkowo estetyczne rozwiązanie do wielu zróżnicowanych aranżacyjnie ogrodów. Jej cechą charakterystyczną jest obecność długiego, regulowanego łańcucha, który dodatkowo korzystnie wpływa na funkcjonalność źródła światła w ogrodzie. Klasyczny design lampy oraz jej czarna, stonowana kolorystyka sprawiają, że doskonale...

  423,95 zł
 • 847,95 zł

  Wyjątkowo efektowny słupek ogrodowy w kolorze czarnym. Doskonale sprawdza się jako klasyczne źródło światła w ogrodzie. Nie tylko rozświetla jego przestrzeń, ale również nadaje jej klimatu. Specyficzny, klasyczny design predysponuje prezentowany słupek ogrodowy do zastosowań na wielu płaszczyznach aranżacyjnych, a subtelna, czarna kolorystyka dodatkowo...

  847,95 zł
 • 387,95 zł

  Należący do markowej kolekcji, gustowny kinkiet ogrodowy. Jego czarna kolorystyka nadaje ogrodowej przestrzeni nieco bardziej stonowanego, klasycznego charakteru. Prezentowany kinkiet doskonale sprawdza się jako ścienne źródło światła, skutecznie oświetlając duży obszar oraz tworząc niezwykły klimat w ogrodzie przydomowym. Bardzo uniwersalny, ze względu...

  387,95 zł
 • 514,95 zł

  Przepiękny, czarny kinkiet ogrodowy o klasycznym oraz stylowym wyglądzie. Dzięki wszystkim swoim zaletom, prezentowana lampa ścienna jest w stanie zadowolić gusta nawet najbardziej wybrednych miłośników rozmaitych ogrodowych aranżacji. Tradycyjny design sprawia, że kinkiet może zostać wykorzystany w wystroju opartym o różne, sprawdzone rozwiązania. Dzięki...

  514,95 zł
 • 901,95 zł

  Duży, efektowny oraz majestatyczny kinkiet ogrodowy w kolorze czarnym. Jego charakterystyczny kształt przywołuje natychmiastowe skojarzenia z najbardziej klasycznymi oraz sprawdzonymi formami. Gustowne wykończenia dodatkowo zadowolą nawet największych purystów zajmujących się aranżacją przydomowego ogrodu. Prezentowany kinkiet zewnętrzny nie tylko zapewni...

  901,95 zł
 • 847,95 zł

  Kinkiet ogrodowy utrzymany w stylu klasycznym to idealna propozycja dla domów jednorodzinnych w eleganckim stylu, willi, dworków czy ekskluzywnych hoteli lub restauracji. Jej oryginalna forma sprawi, że budynek nabierze stylu i będzie prezentował się bardziej efektownie. Jednocześnie kinkiet ogrodowy umieszczony na fasadzie budynku zapewni oświetlenie...

  847,95 zł
 • 1 271,95 zł

  Piękny, błyszczący kinkiet ogrodowy w kolorze polerowanego mosiądzu. Wyróżnia go klasyczny, odwołujący się do najbardziej tradycyjnych form oraz kształtów design. Z tego powodu jest w stanie zadowolić bardzo wielu amatorów efektownie zagospodarowanego obszaru ogrodowego, w którym wciąż jest miejsce na odpowiednie oświetlenie ścienne. Prezentowany kinkiet...

  1 271,95 zł
 • 901,95 zł

  Wyróżniający się wyglądem, niebywale estetyczny plafon ogrodowy. Jako lampa zewnętrzna jest w stanie bardzo skutecznie oświetlić znaczną część ogrodowej przestrzeni, a na dodatek nada jej specyficznej, ujmującej atmosfery. Z tego względu polecana jest przede wszystkim miłośnikom klasycznie oraz schludnie zagospodarowanej przestrzeni ogrodowej. Sprawdza...

  901,95 zł
 • 2 959,95 zł

  Ta stylowa lampa wisząca ogrodowa to wyjątkowo piękny żyrandol, pozwalający na oświetlenie znacznej części przydomowej przestrzeni. Jej ogromną zaletą jest klasyczny, a przy tym efektowny wygląd. Dzięki niemu lampa prezentuje się wyjątkowo majestatycznie nawet w skromnych i nastawionych na tradycyjne rozwiązania ogrodach. Może być z powodzeniem stosowana...

  2 959,95 zł
 • 644,95 zł

  Niezwykle efektowna, wisząca lampa ogrodowa o klasycznym designie. Jej tradycyjny wygląd objawia się przede wszystkim w subtelnie zaprojektowanych wykończeniach oraz charakterystycznym, prostym kształcie. Ze względu na swój estetyczny wygląd, prezentowana wisząca lampa ogrodowa bardzo dobrze sprawdza się jako źródło światła w rozmaicie urządzonych...

  644,95 zł
 • 1 003,95 zł

  Klasyczny, mały słupek o praktycznym zastosowaniu ogrodowym. Jego tradycyjny design podkreśla majestat każdego szlachetnie urządzonego ogrodu, a nastrojowe światło nadaje atmosfery niejednej doskonale zagospodarowanej przestrzeni. Klasyczny wygląd sprawia, że prezentowany słupek ogrodowy znajduje bardzo szerokie zastosowanie aranżacyjne, pełniąc nierzadko...

  1 003,95 zł
 • 901,95 zł

  Wyposażona w szklany klosz, ścienna lampa ogrodowa. Jej wyjątkowo klasyczny oraz pozbawiony zbędnych ozdobników design, a także wyjątkowo duża warto użytkowa sprawiają, że prezentowany kinkiet ogrodowy to najlepsze rozwiązanie dla amatorów tradycyjnie urządzonych przestrzeni ogrodowych. Dzięki temu może on znaleźć swoje zastosowanie w aranżacjach opartych...

  901,95 zł
 • 644,95 zł

  Charakterystyczny kinkiet ogrodowy, posiadający oświetlenie skierowane ku dołowi. Jego tradycyjny, klasyczny wygląd przywołuje natychmiastowe skojarzenia z lampami ogrodowymi użytkowanymi wiele lat temu. Prezentowany kinkiet nie ma jednak nic wspólnego z rozwiązaniami archaicznymi i z powodzeniem sprawdza się w wielu współcześnie urządzonych aranżacjach...

  644,95 zł
 • 463,95 zł

  Wyróżniający się niezwykłą estetyką kinkiet ogrodowy, który jest jedną z najciekawszych propozycji dla wszystkich amatorów klasycznych, a przy tym zwracających natychmiastową uwagę rozwiązań naściennych. Tradycyjna oprawa kinkietu doskonale koresponduje z umiejętnie zagospodarowaną przestrzenią ogrodową, udostępniając jej nie tylko odpowiednie...

  463,95 zł
 • 771,95 zł

  Większa wersja wyjątkowo pięknego kinkietu ogrodowego, zwracającego natychmiastową uwagę swoim stylowym klasycznym designem. Jego piękny wygląd związany jest z ogromną funkcjonalnością, którą z pewnością docenią wszyscy ogrodnicy. Ze względu na tradycyjną i niebanalną zarazem formę, prezentowany kinkiet ogrodowy znajduje bardzo szerokie zastosowanie w...

  771,95 zł
 • 579,95 zł

  Wyjątkowo efektowny ogrodowy kinkiet, zwracający uwagę przede wszystkim swoim wyszukanym oraz niebanalnym wyglądem. Ze względu na tak atrakcyjną formę, model ten jest w stanie zadowolić wszystkich amatorów schludnie oraz pomysłowo urządzonego ogrodu. Klasyczny wygląd predysponuje prezentowany kinkiet przede wszystkim do zastosowań na przestrzeniach...

  579,95 zł
Pokazuje 52 - 102 z 803 elementów

Lampy ogrodowe