Promocje

WARWICK - oświetlenie, jak w średniowiecznym zamku

Przedstawiamy dziś Państwu serię lamp Warwick angielskiego producenta Elstead Lighting. Rodzina opraw oświetleniowych Warwick składa się głównie z lamp wiszących, począwszy od pięcio-płomiennej oprawy, aż po olbrzymi osiemnasto-ramienny żyrandol.

Seria została uzupełniona o kinkiet z dwoma źródłami światła. Wygląd lamp Warwick odwołuje się do średniowiecznych żyrandoli, ale oprawy te nawiązują do minionej epoki nie tylko swoim wyglądem, ale także sposobem produkcji. Tak jak to wyglądało kilka stuleci temu, również teraz przy produkcji wykorzystuje się ręczną obróbkę, dzięki czemu lampy Warwick uzyskały niezwykły charakter. Żyrandole marki Elstead Lighting są doskonałą propozycją dla osób, szukających nietuzinkowych lamp do dużych pomieszczeń. Lampy Elstead spotkać można w pałacach, dworkach, kościołach, czy hotelach. Obecnie średniowieczne lampy cieszą się coraz większą popularnością i można je spotkać w mieszkaniach, gdzie wprowadzają dawny klimat i przenoszą mieszkańców do średniowiecznej epoki.

Seria lamp Warwick dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: grafitowej i tango. Poniżej prezentujemy ośmioramienny żyrandol w którym zmocowane zostały żarówki świeczki, takie źródła światła doskonale komponują się z lampami Elstead Lighting.

k Elstead Lighting