Promocje

Pragniemy Państwu przedstawić kolekcję lamp, która ostatnio dołączyła do naszej oferty. Są to produkty znanej i cenionej w branży oświetleniowej firmy KICHLER, które dopiero teraz pojawiły się na rynku europejskim.

Firma z Cleveland posiada wielkie tradycje, powstała w 1938 roku i od dłuższego czasu jest na topie, zdobywając wiele trofeów nagradzających jej rzemiosło, niezrównaną jakość oraz pomysłowość w konstruowaniu nowych modeli. Kolekcja która został wypuszczona na rynek europejski został nieco okrojona, z całej gamy produktów KICHLER wybrano te, które powinny najbardziej odpowiadać oczekiwaniom i wymaganiom mieszkańców starego kontynentu. Całość składa się z serii lamp wiszących, żyrandoli, a także innych lamp sufitowych w różnych stylach, od klasyki do nowoczesności. Oferta obejmuje również niebywałe, urokliwe lampy ścienne, stylizowane kinkiety oraz nietuzinkową kolekcję lamp ogrodowych.

Jedną z wielu godnych polecenia lamp jest wykonana w nowoczesnym stylu seria ROSWELL, której krótką prezentację zamieszczamy poniżej.