Zwisające kryształki- cudownie dekorowane lampy wiszące

Mieniące się w słońcu kryształki to elegancka ozdoba, która świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Kryształowe lampy są totalnym hitem ostatnich lat, dlatego też warto na nie spojrzeć wybierając nową lampę do naszego salonu, sypialni, czy też w czasie projektowania pokoju hotelowego lub przestrzeni biurowej. Gustowna lampa z kryształkami będzie świetnie grać tzw. pierwsze skrzypce w minimalistycznym wnętrzu!

Lampa wisząca z kryształkami- hit sezonu!

Wisząca lampa ozdobiona tysiącami kryształków jest modnym dodatkiem, który zachwyci największych estetów. Odbijające promienie słoneczne kryształki wykonane mogą być zarówno z sztucznych materiałów, jak i ze szkła. Te ostatnie charakteryzują się niezwykłą delikatnością. Zwisające z lampy kryształki mogą być jedynie dodatkiem do lampy, ale mogą również stanowić jego trzon! Nagromadzenie kryształków na lampie o prostej konstrukcji dodaje jej niecodziennego charakteru oraz czyni ciekawą dekoracją.

Bogato zdobione kryształkami lampy proponujemy również do eleganckich sal restauracyjnych, luksusowych salonów SPA, czy też innych miejsc, w których klient pragnie poczuć choć odrobinę luksusu. Zamontowanie w takim wnętrzu wiszącej lampy z kryształkami na pewno spotęguje ten efekt.

Lampy z kryształkami- którą z nich wybierzesz?

W sklepie internetowym z oświetleniem www.lampa-lampy.pl znajdziesz całe bogactwo lamp zdobionych z użyciem kryształków. Znajdziemy tutaj zarówno kryształki transparentne, jak i te utrzymane w jasnej kolorystyce. Bez względu na barwę, wszystkie lampy z wiszącymi kryształkami są cudnymi projektami, których nie może zabraknąć w Twoim domu, miejscu pracy, czy też hotelu w tym sezonie!

W sekcji dotyczącej kryształowych, wiszących lamp znajdziemy m.in. Crystal Skye, czyli szklaną lampę wiszącą o niesamowitej urodzie, a także projekt Maya 12 (luksusowa lampa do salonutopiące się kryształki lodu) i Galinę 12 będącą lampą wiszącą wypełnioną kryształkami. Każda z tych lamp charakteryzuje się niecodziennym wyglądem. Nie bez znaczenia jest minimalistyczna kolorystyka kryształowych lamp. Zazwyczaj utrzymane są one w tonacji bieli, oraz srebra lub złota. Spotkać możemy również lampy transparentne.

W www.lampa-lampy.pl wybór pięknej lampy ozdobionej kryształkami jest naprawdę prosty! Nie jesteś zdecydowany? Poszukujesz inspiracji? Tutaj również je znajdziesz! Zainspiruj się, a następnie pozwól nowej lampie z kryształkami przyciągać wzrok odwiedzających Cię gości! Nie czekaj!

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *