Miedziane lampy Chelsea- kolekcja ekskluzywnych lamp ogrodowych

Oświetlenie ogrodowe wcale nie musi być nudne. Masz już dość bazowej kolorystyki? Czerń i biel to kolory, których chciałbyś uniknąć w czasie aranżowania oświetlenia ogrodowego? A może po prostu poszukujesz niebanalnych projektów, które odmienią ogród?

Kolekcja lamp ogrodowych Chelsea to rozwiązanie Twoich problemów! W jej szeregach znajdziesz przyciągające wzrok projekty, których miedziana kolorystyka jest bardzo modna w tym sezonie. Zastosowanie miedzianego wykończenia sprawia, że oprawy te są świetnym rozwiązaniem, gdy poszukujemy niebanalnych lamp na wiele lat. Miedź jest kolorem, który towarzyszy nam od wielu sezonów i praktycznie można zaliczyć ją już do kolorów bazowych, choć mniej banalnych niż czerń, biel, czy też szarość.

Kinkiety to najczęściej wybierany rodzaj oświetlenia tarasowego. Te niewielkie projekty nie tylko pięknie wyglądają, ale również magicznie oświetlają taras lub altanę ogrodową. W kolekcji Chelsea mamy do wyboru kilka kinkietów, które możemy montować zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk. Luksusowy kinkiet zewnętrzny Chelsea 5 to połączenie nowoczesnego designu oraz tradycji. Tradycyjna, bogato zdobiona podstawa połączona jest tutaj z minimalistycznym, miedzianym kloszem, w którego wnętrzu umieszczony jest nowoczesny punkt świetlny. W przypadku tego projektu na uwagę zasługuje oczywiście wysoka jakość wykonania, dbałość o każdy detal, a także możliwość użytkowania oprawy również w trudnych warunkach atmosferycznych. Miedziany kinkiet ogrodowy Chelsea 4 to lampa ogrodowa, która od Chelsea 5 różni się wyłącznie wielkością. Kinkiet ten w szczególności polecamy do większych tarasów oraz altan ogrodowych.

Dla większych minimalistów polecamy bajkowy kinkiet ogrodowy Chelsea 3 Norlys. Jest to oprawa montowana bezpośrednio do elewacji lub ściany altany. Nie posiada ona bogato zdobionej podstawy, dlatego też polecana jest do skromniejszych aranżacji. Brak elementów ozdobnych nie oznacza jednak, że lampa ta nie przyciąga spojrzeń otoczenia. Podobnie jak inne projekty wchodzące w skład kolekcji lamp ogrodowych Chelsea jest ona utrzymana w przyciągającej wzrok miedzianej kolorystyce. Projektanci marki Norlys nie zapomnieli również o nieco większych oprawach oświetleniowych. Do wyboru mamy pierwszorzędny słupek ogrodowy Chelsea 2 oraz podwójną miedzianą latarnię Chelsea 2. Latarnia wyposażona jest w dwa punkty świetlne, dzięki czemu ma szansę oświetlić nie tylko najbliższe otoczenie, ale również np. znajdujące się trochę dalej drzewa i krzewy.

Zastanawiasz się jak samemu stworzyć aranżację z użyciem lamp ogrodowych Chelsea? Wystarczy, że odwiedzisz stronę sklepu internetowego z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

Tagi: , ,

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *